Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

На Тростянеччині визначили кращих державних службовців

25.04.2018

Протягом березня-квітня 2018 року в І турі щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» загалом взяли участь 7 державних службовців: 3 – у номінації «Кращий керівник» та 5 – у номінації «Кращий спеціаліст».

Зі словами привітання та побажання успіхів і перемог до конкурсантів звернувся керівник апарату райдержадміністрації Руслан Заставнюк. Посадовець зазначив, що «Кращий державний службовець» має особливе значення у контексті підтримки кращих професіоналів у сфері державного управління, поширення досвіду їх діяльності, формування позитивної громадської думки щодо престижу державної служби.

Мета конкурсу – зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців, а також виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених працівників, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки.

Під час проведення конкурсу державні службовці пройшли онлайн-тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу, запобігання корупції, опрацювали тестові завдання в частині знання функціональних повноважень районної державної адміністрації, посадових обов’язків державного службовця, склали діловий документ та виконали завдання з володіння персональним комп’ютером.

За результатами конкурсних робіт переможцем І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» стала заступник начальника управління – начальник бюджетного відділу фінансового управління районної державної адміністрації Галина Хриплива (номінація «Кращий керівник»).

Друге місце у конкурсі посів начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Тростянецької районної державної адміністрації Валерій Кулик (номінація «Кращий керівник»).

Вітаємо переможця та лауреата І туру конкурсу «Кращий державний службовець», а володареві першого місця бажаємо натхнення та перемог у II обласному турі конкурсу у відповідних номінаціях.

    


« Повернутись