Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

На Тростянеччині вшанували учасників бойових дій в Афганістані та на території інших держав

15.02.2019

Сьогодні, у день відзначення 30-ї річниці виведення військ з республіки Афганістан та вшанування пам'яті учасників бойових дій на території інших держав у районному будинку культури відбулись урочистості. 

До вшанувальних заходів долучилися заступник голови райдержадміністрації Віктор Задорожний, секретар Тростянецької селищної ОТГ Наталія Вдовиченко, голова районної Спілки ветеранів Афганістану «САЛАНГ» Володимир Корнієнко, учасники бойових дій в Афганістані та військових конфліктів в інших державах, члени сімей загиблих, представники управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та Тростянецького ОРВК. 

Через страшну неоголошену війну в Афганістані  пройшли близько ста п’ятдесяти тисяч українців, 3193 вінничан. Загинуло 168 уродженців Вінниччини, серед них – наші земляки: Іваненко Михайло Петрович  з села Красногірка, Мурований Сергій Михайлович з Капустян, Лизак Михайло Миколайович  село – Тростянчик.  Пам'ять про тих, хто не повернувся з війни – вічна. 

Присутні в залі вшанували пам’ять бойових побратимів, які загинули внаслідок бойових дій на території інших держав, а також героїв, які полягли у бойових діях на Сході нашої держави, хвилиною мовчання. 

Із вітальною промовою до присутніх звернулися заступник голови райдержадміністрації Віктор Задорожний та голова районної Спілки ветеранів  Афганістану «САЛАНГ» Володимир Корнієнко.

З нагоди урочистостей Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, грошовими винагородами та квітами відзначено учасників бойових дій  в Афганістані.

Святковий концерт присутнім подарували учасники художньої самодіяльності району.

По завершенню зустрічі всі учасники заходу  вшанували полеглих жителів району покладанням квітів до Меморіалу пам’яті.

  

  

   

   


« Повернутись