Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Квартет баяністів ім. Миколи Різоля виступив у Тростянці

14.05.2019

14 травня в Тростянецькому районному будинку культури бажаючі мали змогу переглянути виступ Квартету баяністів ім. Миколи Різоля та насолодитися класичною музикою у високопрофесійному виконанні.

Квартет під керівництвом заслуженого артиста України Ігора Саєнка, у складі: Олексія Коломойця, заслужених артистів України Олега Шияна та Романа Молоченка – унікальний інструментальний ансамбль Національної філармонії України носить імя його фундатора, патріарха баянного мистецтва Миколи Івановича Різоля.

Квартет успішно розвиває найкращі традиції української виконавської школи, збагачуючи сучасними досягненнями у виконавстві, включаючи до програм все більше творів різних епох і стилів.

У них поруч із класикою – сучасна музика, народні та естрадні п’єси. Серед них: твори В.Моцарта, Й. Гайдна, П. Чайковського, Д.Шостаковича, М.Скорика, Й.Штрауса та ін.

Унікальність  і винятковість ансамблю підкреслюється також інструментами, на яких грають музиканти. Поруч із відомими, традиційними концертними баянами слухачі мають змогу почути і побачити спеціально виготовлені для квартету баян-баритон і баян-контрабас, рідкісні за своїм тембром баян-гобой і баян-кларнет.

Квартет баяністів – лауреат Міжнародного конкурсу «Citta di Castelfidardo» в Італії, дипломант конкурсу «Astor Piazzolla».

Сьогодні глядачі мали змогу насолодитися високим професійним рівнем, яскравим творчим обличчям, витонченою ансамблевою грою квартету, артистизмом його учасників.

Концерт квартету баяністів ім. Миколи Різоля відбувся за підтримки народного депутата України Миколи Кучера.

    

  

 


« Повернутись