Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Комісія ТЕБ та НС розглянула звернення щодо небезпечної знахідки

09.09.2019

9 вересня перший заступник голови райдержадміністрації Таїсія Науменко провела засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Скликання комісії було зумовлене надходженням звернення громадських активістів, в якому йшлося, що на території сміттєзвалища поблизу села Северинівка місцеві мешканці виявили викинуті та розбиті промислові вимірювальні прилади, що містять ртуть.

Представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, ДС  НС, Летківської територіальної громади, громадських організацій було здійснено виїзд на територію, вказану у зверненні.

В ході обстеження сміттєзвалища було виявлено розміщення відходів, що утворились при експлуатації лабораторії, а саме: тара з-під хімічних реагентів, лабораторний посуд та прилади, в тому числі ртутні термометри.

Місце розміщення небезпечних відходів обстежили представники місцевого відділення поліції та підрозділ ДСНС. Спеціалістами ДСНС вилучено з території сміттєзвалища ртутні термометри, що містять ртуть, та ареометри зі свинцем. Поліція встановлює обставини та осіб, що здійснили розміщення небезпечних відходів на сміттєзвалищі поряд з населеним пунктом.

У ході засідання присутніх стосовно цієї ситуацій інформували представники відповідних органів.

За результатами комісії першим заступником голови райдержадміністрації дані відповідні доручення.


« Повернутись