Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Керівники району привітали ветеранів зі святом

08.05.2020

Сьогодні 08 травня 2020 року перший заступник голови райдержадміністрації Таїсія Науменко, голова районної ради Людмила Скапровська, заступник голови райдержадміністрації Віктор Задорожний, та очільники територіальних громад продовжили відвідувати ветеранів Другої світової війни, які проживають в смт Тростянець, с. Нова Ободівка та с. Торканівка.

Керівники району привітали ветеранів зі святом, побажали їм добра, міцного здоров’я, миру і злагоди,  подякували за те, що пройшовши крізь спалахи вогняних років, зуміли зберегти чистоту душі та помислів,  а також за вагомий внесок у патріотичне виховання молоді.

Кожному учаснику бойових дій керівництво району вручили  Почесну грамоту Тростянецької районної державної адміністрації та районної ради з грошовою винагородою, знак народної пошани і пам’ятну медалль «За бойові заслуги. 75 років Перемоги» та подарунок від народного депутата України Миколи Кучера.

А ветерану Семку Дмитру Лаврентійовичу з с. Торканівка - ще й Почесну грамоту обласної державної адміністрації та обласної Ради.  

 

   


« Повернутись