Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Керівники району привітали особовий склад військового комісаріату з Днем Збройних Сил України

06.12.2018

6 грудня Україна відзначає День Збройних Сил. Сьогодні ми є свідками відродження та разючих змін в нашій армії і можемо з упевненістю стверджувати – вона готова показати належну обороноздатність.

Вагомий внесок у зміцнення оборони нашої країни, становлення справжнього українського війська забезпечують на місцях військові комісаріати.

Гідно здійснює свою місію і Тростянецький  об’єднаний районний військовий комісаріат під керівництвом підполковника Сергія Стоколоса, виконуючи поставлені перед ним завдання на відмінно.

Слід зазначити, що багато хто з особового складу військкомату вже встиг побувати на Сході нашої країни, беручи участь в антитерористичній операції, в тому числі і військовий комісар.

З великою приємністю у цей святковий день прийшли привітати особовий склад військового комісаріату з професійним святом представники районної державної адміністрації: заступник голови  Віктор Задорожний, керівник апарату Руслан Заставнюк, завідувач сектору з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Володимир Загалило, провідний спеціаліст з мобілізаційної роботи апарату Володимир Маснюк.  У своїх промовах вони щиро дякували керівнику установи, колективу за належну організацію роботи, віддане служіння своїй Вітчизні та вірність військовій присязі. Наголосили на особливо важливій ролі військкомату в період військової агресії, його вагомому внеску у військово-патріотичне виховання молоді, в піднесенні престижу військової професії. Усім бажали міцного здоров’я, витримки, незламного духу, надійного родинного тилу, миру та злагоди в країні.

Кращі працівники установи, старші солдати Олег Зеленюк та Юлія Султанова були нагороджені Почесними грамотами районної державної адміністрації і районної ради.

На завершення урочистостей військовий комісар об’єднаного районного  військового комісаріату Сергій Стоколос висловив вдячність керівникам району за увагу та всебічну підтримку, запевнив у тому, що й надалі він та особовий склад установи докладатимуть максимум зусиль для належного виконання своїх службових обов’язків.

    

  

 


« Повернутись