Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Керівництво району продовжує зустрічі з жителями територіальних громад

14.03.2019

Сьогодні голова районної державної адміністрації зустрівся з жителями Гордіївської територіальної громади.

До зібрання долучились голова районної ради Людмила Скапровська, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Гонтар, заступник начальника Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Світлана Сауленко, головний інженер Тростянецьких районних електричних мереж Олександр Маснюк.

У сільському будинку культури зібралось 120 жителів сіл Гордіївка, Велика Стратіївка та Митківка.

Гордіївський сільський голова звітував про підсумки розвитку сільської ради за 2018 рік.

З актуальних питань монетизації субсидій та пенсійного забезпечення громадян інформували заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Гонтар та заступник начальника Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Світлана Сауленко. Стосовно змін у розрахунках за спожиту енергію - головний інженер Тростянецьких районних електричних мереж Олександр Маснюк.

Увазі присутніх  було запропоновано відеоролик «Вінниччина-2018. Є що сказати!», в якому   відображено основні досягнення області в різних сферах  впродовж минулого року.

Голова районної державної адміністрації Леонід Лобань інформував жителів громади про те, що зроблено в районі у 2018 році та ознайомив із перспективами розвитку на 2019, зупинився на питаннях децентралізації.

Підсумовуючи свій виступ Леонід Лобань відзначив змістовну, системну та послідовну державницьку політику в частині  розвитку країни Президента України Петра Порошенка, Прем`єр-міністра України Володимира Гройсмана. Також зазначив, що стабільний розвиток району впродовж 2018 року - це результат тісної співпраці обласної та районної державної адміністрації, органів та служб району, районної та сільських рад, народного депутата України Миколи Кучера, депутатів обласної, районної, сільських рад та праці жителів Тростянецького району.

Представники районної влади дали вичерпні відповіді на всі запитання, що турбують жителів громади.

    

    

    

    

    

    

 


« Повернутись