Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Кабінет страхувальника - доступно та прозоро

15.04.2019

      Пенсійний фонд України розширив можливості ВЕБ-ПОРТАЛУ електронних послуг. У розділі «Страховий стаж» надана можливість переглянути як загальний страховий стаж, так і набутий у конкретному році. Крім того, містяться дані про сплату страхових внесків роботодавцем. У розділі «Моя пенсія»

можливо переглянути інформацію щодо своєї пенсійної виплати, у розділі «Комунікації з ПФУ» можливо подати запити щодо надання чи підготовки необхідних документів у паперовій або електронній формах, отримати довідки з QR-кодом, звернутися із запитаннями до органів Фонду та записатися на прийом, а у розділі «Щодо пенсійного забезпечення» можливо заповнити та подати заяву про призначення/ перерахунок пенсії.

    Але саме основне, працює кабінет страхувальника, в якому, без особистого звернення працедавцем до Фонду, доступна інформація щодо:

  • Забезпечення соціальних прав його працівників.
  • Правильності подання звітності.
  • Сплати єдиного соціального внеску.
  • Заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску.
  • Розрахунку суми виплати за час тимчасової непрацездатності працівників (Додаток 9).

Шановні роботодавці! Реєструйтесь в особистому кабінеті з допомогою ЕЦП за посиланням https://portal.pfu.gov.ua/ та отримуйте всю необхідну інформацію з Пенсійного фонду, при цьому економте свій робочий час та час найманих працівників.


« Повернутись