Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Гранти по 50 000 гривень на реалізацію проекту мають можливість отримати 30 переможців конкурсу мікрогрантових проектів «Село: Кроки до розвитку» у Вінницькій області

23.04.2018

Конкурс мікрогрантових проектів «Село: Кроки до розвитку»  агроіндустріального холдингу МХП у партнерстві з Вінницькою ОДА, спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема у розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю. Кординатором конкурсу на Вінниччині виступає Спілка підприємців «Стіна».

     Грант у розмірі 50 000 грн (безповоротну фінансову допомогу) на реалізацію власного проекту у рамках конкурсу мікрогрантових проектів «Село: Кроки до розвитку» отримають 30 переможців.

Учасниками конкурсу можуть бути як неприбуткові, так і прибуткові організації: громадські організації, сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, фермерські господарства, приватні підприємства та інші форми малого підприємництва, фізичні особи-підприємці та ініціативні групи громадян (незареєстровані до подання заявки на конкурс), громадяни, які зареєстровані/проживають та/або працюють на території Вінницької області, які подадуть до Спілки підприємців «Стіна» свої проекти бізнес-планів, діяльність яких здійснюватиметься в селі, або селищі міського типу Бершадського, Гайсинського, Тростянецького, Тульчинського, Немирівського, Липовецького, Оратівського та Могилів-Подільського районів Вінницької області.

Запрошуємо взяти участь у конкурсі.

Етапи конкурсу «Село: Кроки до розвитку»:

  1. Ознайомитись із умовами конкурсу на сайті: www.stina.org.ua;
  2. Пройти тренінг із написання проектів. Для цього потрібно зареєструватись за посиланням або за телефоном: +38 (096) 152 60 70, або відправити контактну інформацію про себе (ПІБ, тел. та е-mail) на e-mail: stina.org@gmail.com  із темою листа: Конкурс «Село: Кроки до розвитку».

Одноденний тренінг із написання проекту відбудеться у кожному районі за розкладом:

м. Бершадь

24 квітня 2018 р.

м. Тростянець

25 квітня 2018 р.

м. Тульчин

26 квітня 2018 р.

м. Гайсин

2 травня 2018 р.

м. Немирів

3 травня 2018 р.

м. Могилів-Подільський

15 травня 2018 р.

м. Липовець

16 травня 2018 р.

м. Оратів

17 травня 2018 р.

 

Заявки щодо участі у конкурсі приймаються до 18.00 год. 30 червня 2018 р. згідно зі встановленою аплікаційною формою. Детальніше на сайті: www.stina.org.ua.

  1. Пройти конкурсне оцінювання та співбесіду.
  2. Зареєструватись в якості юридичних осіб, чи фізичних осіб-підприємців.
  3. Укласти договір з ПАТ «МХП» про надання гранту.
  4. Почати реалізацію проекту до кінця 2018 року.
  5. Інформувати про результати впровадження проекту.

Детальніше про конкурс «Село: Кроки до розвитку» на сайті: www.stina.org.ua, або за телефоном: +38 (096) 152 60 70.

 

Конкурс проходить за підтримки агроіндустріального холдингу МХП  та ГО «ВОО «Спілка підприємців «Стіна» в рамках проекту «Село: Кроки до розвитку» (Вінниччина 2018).


« Повернутись