Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Голова районної державної адміністрації Леонід Лобань привітав учасників бойових дій Другої світової війни Тростянеччини з 74-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.2019

Уже традиційно на початку травня голова райдержадміністрації Леонід Лобань відвідує учасників бойових дій Другої світової війни Тростянеччини, щоб привітати їх з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

От і цьогоріч, 08 травня, голова районної державної адміністрації Леонід Лобань, заступник голови райдержадміністрації Віктор Задорожний, голова Тростянецької районної організації ветеранів України Микола Мельник завітали з приємною місією до ветеранів.

Ветерани заслуговують на особливу увагу та підтримку, адже їх з кожним днем, на жаль, залишається все менше і менше. У Тростянецькому  районі  залишилось  13 учасників бойових дій.

Важливе значення має не стільки матеріальна підтримка, скільки людська доброта, увага та повага.

Леонід Лобань привітав ветеранів зі святом, побажав їм добра, міцного здоров’я, миру і злагоди,  подякував за те, що пройшовши крізь спалахи вогняних років, зуміли зберегти чистоту душі та помислів,  а також за вагомий внесок у патріотичне виховання молоді.

Спілкуючись з ветеранами, голова райдержадміністрації цікавився їх здоров’ям та проблемами. А вони у свою чергу ділилися спогадами про воєнні роки та дякували очільнику району за увагу і турботу.

Кожному учаснику бойових дій Леонід Іванович вручив  Почесну грамоту Тростянецької районної державної адміністрації та районної ради з грошовою винагородою, подарунок від народного депутата України Миколи Кучера.

А ветерану Білику Петру Сергійовичу з с. Ілляшівка - ще й Почесну грамоту обласної державної адміністрації та обласної Ради.  

У цей день керівники району також відвідали сім’ї загиблих учасників АТО: Олександра Черепахи, Миколи Мельника, Володимира Куйбіди та Олександра Притики.

    

    

    

    


« Повернутись