Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Голова районної державної адміністрації Леонід Лобань привітав бійців 10 батальйону 59 бригади з 5-ою річницею

16.05.2019

Сьогодні 5-ту річницю створення відзначив 10 батальйон 59 окремої мотопіхотної бригади  Збройних Сил України.

Вони одними з перших пішли на фронт у 2014-у і усі ці роки бійці постійно несуть службу у зоні збройного конфлікту, оберігають незалежність нашої держави та спокій її громадян.

59 окремою мотопіхотною бригадою опікуються народний депутат України Микола Кучер та голова Тростянецької районної державної адміністрації Леонід Лобань. Це і покращення її матеріально-технічного забезпечення, побутових умов. Микола Іванович та Леонід Іванович підтримують хлопців і на передовій, і в тилу. Не залишаються поза увагою і родини захисників – діти відвідують концерти, отримують солодкі подарунки та ін.

Щоб привітати військових зі святом на урочистості  в м. Гайсин завітала делегація Тростянецького району: голова районної державної адміністрації Леонід Лобань, військовий комісар Тростянецького ОРВК Сергій Стоколос та завідувач сектору  з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Володимир Загалило.

Вітаючи наших захисників Леонід Іванович, подякував бійцям, побажав міцного здоров’я, миру, злагоди та стійкості духу, щоб покров Богородиці  беріг від усіх ворожих куль. Вручив 10 кращим військовим почесні грамоти Тростянецької райдержадміністрації та Тростянецької районної ради з виплатою грошової винагороди  за патріотизм, високу професійну майстерність, особисту мужність, відвагу та самовідданість, проявлені під час виконання службових обов’язків із забезпечення державної безпеки, цілісності України. Також презентував бійцям комплекти ключів та інструментів для техніки.

Свої вітання мотопіхотникам передав також народний депутат України Микола Кучер, відзначивши їх грамотами та грошовими винагородами.

Після урочистостей святковий концерт військовослужбовцям подарували творчі колективи Гайсинського районного будинку культури.

    

    

    

    

    

    

    


« Повернутись