Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Голова райдержадміністрації провів нараду щодо проведення призову на строкову службу

11.09.2018

11 вересня  голова районної державної адміністрації Леонід Лобань в залі засідань райдержадміністрації провів робочу нараду за участю  голови районної ради Людмили Скапровської, військового комісара Тростянецького об’єднаного районного військового комісаріату Сергія Стоколоса, сільських, селищного голів та членів комісії для проведення призову громадян на строкову військову службу щодо сприяння організації та проведенню призову громадян України на строкову військову службу.

З інформацією про проблемні питання з виконання заходів з призову громадян на строкову військову службу та пропозиціями щодо їх вирішення перед учасниками наради виступив військовий комісар Тростянецького обєднаного районного військового комісаріату Сергій Стоколос, який закликав сільських, селищних голів активізувати роботу щодо сумлінного виконання заходів з оповіщення призовників. 

Леонід Іванович особливу увагу зосередив на якісному здійсненню оповіщення призовників щодо прибуття їх до районного військового комісаріату.

За результатами наради присутнім надані відповідні доручення та рекомендації щодо якісного проведення у районі  призову громадян на строкову військову службу за всіма напрямками роботи.


« Повернутись