Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Голова райдержадміністрації Леонід Лобань провів апаратну нараду

15.04.2019

15 квітня голова районної державної адміністрації Леонід Лобань провів нараду  із заступниками голови,  керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів ЦОВВ, окремих служб району за участю голови районної ради Людмили Скапровської та виконавчого апарату районної ради.

  Відповідно до затвердженого головою райдержадміністрації плану наради, про роботу за 2018 рік звітували: начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Томін, директор Тростянецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Наталія Бенедик.

  Завідувач сектору житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Михайло Оліянчук повідомив про результати проведення 14 квітня екологічного заходу з прибирання узбережжя річки Південний Буг, на якому було зібрано 70 мішків побутового сміття жителями с.Тростянчик та с.Митківка.

   Також на нараді розглядались питання освітлення території шляхом використання альтернативних джерел енергії (сонячних батарей), покращення умов у школах району - заміна меблів у їдальнях та проведення швидкісного інтернету.

      

    

    

 

 


« Повернутись