Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Директори шкіл на нараді обговорили питання організованого завершення навчального року

08.02.2019

Сьогодні, 8 лютого, у відділі освіти райдержадміністрації  відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти району.

Директори зібралися для обговорення організованого завершення 2018/2019 навчального року. Начальник відділу освіти райдержадміністрації Ольга Ільченко нагадала колегам, якими розпорядчими документами слід користуватися при підготовці до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання, а також нагадала порядок їх проведення та зазначила винятки. Також Ольга Федорівна  нагадала, що ДПА проводиться в закладі освіти обов’язково в письмовій формі, керівник закладу затверджує строки проведення та завдання, які розробляють педагоги.

На нараду було винесено питання щодо сертифікації педагогічних працівників, обліку дітей шкільного віку, порядку реалізації права на першочергове зарахування до закладів вищої медичної і педагогічної освіти за державним регіональним замовленням осіб, які уклали угоду про відпрацювання не менше трьох років у сільській місцевості або селищі міського типу (постанова КМУ від 30 травня 2018 року №417), проведення урочистостей з нагоди вручення документів про загальну середню освіту (лист МОН України 28.01.2019 №1/11-833), які довела до відома керівників головний спеціаліст  Галина Корнелюк.

Присутні опрацювали  лист МОН України від 18.12.2009 року №2657-VІІІ щодо внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню), стосовно яких надав роз’яснення юрисконсульт відділу освіти Вадим Кравецький.

Про фінансування закладів освіти у 2018 році  ознайомила головний бухгалтер централізованої бухгалтерії при відділі освіти  Наталія Яковишина, а про бюджет на 2019 рік – головний економіст  Зінаїда Романова.

В нараді прийняв участь Микола Шевчук, заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення КНП "Тростянецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги", який довів до відома керівників особливості  проведення щорічних медичних оглядів учнів шкіл у 2019 році.

Також на нараді було висвітлено та обговорено актуальні  питання роботи галузі.

          Відділ освіти райдержадміністрації

 


« Повернутись