Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

З нагоди Дня 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на Тростянеччині відбулось покладання квітів

09.05.2020

Сьогодні, з нагоди 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відбулося покладання квітів керівництвом району до Меморіалу пам’яті. У цьому році через складну епідемічну ситуацію та у зв’язку із запровадженням карантинних заходів в Україні за рішенням Уряду не будуть проходити масові заходи до 9 травня, але віддати данину поваги та покласти квіти до пам’ятників можуть усі бажаючі.

Ми низько вклоняємось ветеранам, котрі захищали нашу Батьківщину від лютої нациської навали та довгі роки відбудовували країну після закінчення страшної Другої світової війни. Це свято дає можливість, кожному з нас, оцінити внесок українців в перебіг і завершення Другої світової війни, підсумувати її масштабні спустошливі наслідки для України, а також винести життєво важливі уроки для нашої держави сьогодні.

У покладанні квітів прийняли участь перший заступник голови райдержадміністрації Таїсія Науменко, голова районної ради Людмила Скапровська, заступник голови  райдержадміністрації Віктор Задорожний, районний військовий комісар Сергій Стоколос та депутат обласної ради Геннадій Мазур.

 


« Повернутись