Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Діяльність будівельних підприємств – до Дня будівельника

10.08.2018

За даними Головного  управління статистики  у Вінницькій області у 2017р. будівництвом займались 645 підприємств–юридичних осіб області, з них для 573 підприємств будівельна діяльність є основною. За видами економічної діяльності більше половини будівельних підприємств області займаються будівництвом будівель, більше третини – спеціалізованими будівельними роботами, решта – здійснюють будівництво споруд. На будівельних підприємствах області зайнято понад 6 тис. осіб, що становить 4,3% зайнятих на підприємствах усіх видів економічної діяльності області.

Будівельними підприємствами області у 2017р. реалізовано продукції (товарів, послуг) на суму 4971,4 млн.грн, що на 50,8% більше в порівнянні з минулим роком.

Як і серед підприємств інших видів економічної діяльності, в будівництві все вагомішу роль відіграє діяльність малого підприємництва – у 2017р. 96,2% будівельних підприємств за розміром відносились до малих, на яких зайнято 3,5 тис. осіб, що складає майже 60,0% усіх зайнятих у будівництві. Малими будівельними підприємствами у 2017р. реалізовано 2213,3 млн.грн продукції (товарів, послуг), що становить 44,5% обсягу реалізації в будівництві. В порівнянні з попереднім роком обсяг реалізованої продукції (товарів, послуг) малих будівельних підприємств зріс на 46,2%.

 

 

Відділ статистики у Тростянецькому районі


« Повернутись