Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

День вишиванки

21.05.2020

Сьогодні в Україні відзначають День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців.

Українська вишиванка - це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

Основною метою Дня вишиванки є збереження українських цінностей і їх популяризація серед молоді та населення держави в цілому. Вишиванка – символ, який об’єднує українців, незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів. 

Працівники Тростянецької районної державної адміністрації, на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Таїсією Науменко, пенсійного фонду у Тростянецькому районі, культури, також проявили патріотичність, любов до Батьківщини та повагу до народних традицій. Сьогодні вони з радістю прийшли на роботу у вишиванках та зробили спільне фото на згадку про це свято.

 

  

 


« Повернутись