Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

290 резервістів з Козятинського району вирушили на навчальні збори до Глуховецької ОТГ

06.12.2018

Відповідно до Указу Президента про введення воєнного стану, у Збройних силах України здійснюється перевірка чергового мобілізаційного ресурсу –  оперативного резерву першої та другої черги, який призначений  для підрозділів територіальної оборони.

Сьогодні, 6 грудня, 290 резервістів, які входять до складу 173 окремого стрілецького батальйону територіальної оборони, з Козятинського району було направлено для проходження навчання на базі Глуховецької ОТГ.

Саме там буде проведено заняття зі спеціальної підготовки. Зокрема, резервістам продемонструють правильну організацію несення служби на блок-постах, патрулювання містом, охорону та оборону державних військових об’єктів. Крім цього, військовозобов’язані також пройдуть військові стрільби та складуть присягу.

Як розповів військовий комісар, підполковник Микола Янчук, резервісти проживатимуть на території лікарні. Також їх забезпечать військовою формою.

Звертаючись до резервістів, керуючий справами виконкому, голова міської призовної комісії Сергій Заїчко зазначив: «Щиро дякую вам, що знайшли можливість прийняти участь у цих навчаннях. Захищати рідну землю – велика честь і святий обов’язок кожного громадянина».  

Загалом, на збори були залучені чоловіки  віком від 20 до 60 років, придатні за станом здоров’я. Навчання проходитимуть 7 днів. За цей час резервісти отримають необхідні для них військові знання. 


« Повернутись