Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

24 червня 2020 року на базі КНП «Тростянецька центральна районна лікарня» пройшов День донора

24.06.2020

24 червня у коридорах ЦРЛ було досить людно – відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 червня 2020 року № 659-р «Про затвердження обсягів обов’язкового забезпечення потреб охорони здоров’я населення Вінницької області донорською кров’ю, її компонентами і препаратами на 2020 рік»,  для поповнення лікарняного банку крові КНП «Вінницький обласний центр служби крові Вінницької обласної ради», в якому закуповує препарати крові та її компонентів КНП «Тростянецька ЦРЛ» з метою забезпечення потреб крові для пацієнтів нашого району на 2020 рік у районі працювала виїзна бригада центру.

До добровільної здачі крові долучились близько сотні осіб. Це голова Тростянецької РДА Таїсія Науменко та її заступник Михайло Гріщенко, працівники поліції, пожежники, військомату та свідомі мешканці Тростянецького району.

Добровільна участь такої кількості людей в благородній акції – ще один доказ того, що в нашому районі живуть небайдужі, які цінують і люблять життя, найкращі та найсердечніші люди. Кров потрібна завжди, а особливо нині, коли йде війна, коли так багато онкозахворювань, особливо серед дітей. І крапелька, частинка крові, якою поділилися вони з невідомими, незнайомими пацієнтами, які її потребують, може справді врятувати життя, воскресити вмираючу надію на одужання. Їхній благородний вчинок, прагнення робити добро, допомагати людям, - оце справжній патріотизм.
Голова райдержадміністрації щиро дякує всім, хто відгукнувся на заклик і взяв участь в акції. Адже спільно можна долати будь-які труднощі. Разом ми допоможемо врятувати чиєсь життя!

  


« Повернутись