Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Тростянецької районної державної адміністрації про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту розпорядження голови райдержадміністрації

29.12.2018

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Тростянецької районної державної адміністрації
про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо
проекту розпорядження голови райдержадміністрації
«Про відзначення на Тростянеччині Дня Соборності  України

та 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки»

 

 Зміст проекту винесеного на обговорення:

обговорення проекту розпорядження голови облдержадміністрації «Про відзначення на Тротянеччині Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки» (далі – розпорядження)    

Мета проведення електронної консультацій з громадськістю:  виконання Указу Президента України від 13 листопада 2014 року № 871/2014 «Про День Соборності України», постанови Верховної Ради України від 05 вересня 2018 року № 2521-VIII «Про відзначення 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки та проведення Всеукраїнської естафети єднання».


Текст проекту розпорядження розміщено на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації – www.trostrda.gov.ua (рубрика «Консультації з громадськістю», підрубрика «Електронні консультації з громадськістю»).


Строк подання пропозицій та зауважень: до 16 січня  2018 року.


Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (04343) 2-27-45.


Контактні особи:  відділ організаційної, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Тростянецької райдержадміністрації.


Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: rda_trostyanec@vin.gov.ua

 Письмові пропозиції надсилати за адресою: 24300 смт Тростянець, вул. Соборна 37, Тростянецька районна державна адміністрація, відділ організаційної, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.


 Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 17 січня 2019 року на веб-сайті Тростянецької районної державної адміністрації  www.trostrda.gov.ua

 

Проект розпорядження

 


« Повернутись