Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Тростянецької районної державної адміністрації про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про відзначення

28.12.2019

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Тростянецької районної державної адміністрації
про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо
проекту розпорядження голови райдержадміністрації
«Про відзначення на Тростянеччині Дня Соборності  України

 

 Зміст проекту винесеного на обговорення:

обговорення проекту розпорядження голови облдержадміністрації «Про відзначення на Тротянеччині Дня Соборності» (далі – розпорядження)    

Мета проведення електронної консультацій з громадськістю:  виконання Указу Президента України від 13 листопада 2014 року № 871/2014 «Про День Соборності України».
Текст проекту розпорядження розміщено на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації – www.trostrda.gov.ua (рубрика «Консультації з громадськістю», підрубрика «Електронні консультації з громадськістю»).


Строк подання пропозицій та зауважень: до 17 січня  2020 року.


Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (04343) 2-27-45.


Контактні особи:  відділ організаційної, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Тростянецької райдержадміністрації.


Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: rda_trostyanec@vin.gov.ua

 Письмові пропозиції надсилати за адресою: 24300 смт Тростянець, вул. Соборна 37, Тростянецька районна державна адміністрація, відділ організаційної, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.


 Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 18 січня 2020 року на веб-сайті Тростянецької районної державної адміністрації  www.trostrda.gov.ua

 

Проект розпорядження

 


« Повернутись