Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Інформаційне повідомлення №6

18.07.2018

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Тростянецької районної державної адміністрації
про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо
проекту розпорядження голови райдержадміністрації
«Про відзначення на Тростянеччині 27-ї річниці незалежності України»

 (далі – розпорядження).

Мета проведення електронної консультацій з громадськістю:  гідне відзначення у 2018 році Дня незалежності України, утвердження у громадян патріотизму та гордості за свою державу, звитяги Українського народу у боротьбі за волю і незалежність.


Текст проекту розпорядження розміщено на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації – www.trostrda.gov.ua (рубрика «Консультації з громадськістю», підрубрика «Електронні консультації з громадськістю»).


Строк подання пропозицій та зауважень: до 02 серпня  2018 року.


Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (04343) 2-27-45.


Контактні особи:  відділ організаційної, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Тростянецької райдержадміністрації.


Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">rda_trostyanec@vin.gov.ua

 

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 24300 смт. Тростянець, вул. Соборна 37, Тростянецька районна державна адміністрація, відділ організаційної, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.


 

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 02 серпня  2018 року на веб-сайті Тростянецької районної  www.trostrda.gov.ua

Проект розпорядження


« Повернутись