Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

План роботи Громадської ради на 2017 рік

03.04.2018

План роботи

Громадської ради при Тростянецькій районній

державній адміністрації

на 2017 рік

 

І КВАРТАЛ

 

 1. Про затвердження складу постійних комісій громадської ради при Тростянецькій районній державній адміністрації.
 2. Про затвердження плану роботи громадської ради при Тростянецькій районній державній адміністрації.
 3. Про  приведення в належний стан, ремонту та реставрації пам’ятників та братських могил до 73-ї річниці перемоги  над нацизмом у Другій Світовій війні 1939 – 1944 р.

 

ІІ КВАРТАЛ

 

 1. Про стан соціального захисту учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС в районі, надання їм матеріальної, медичної  та правової допомоги.
 2. Комплектування бібліотечних фондів із районного бюджету відповідно до районної програми «Поповнення бібліотечних фондів на 2016 – 2017 роки» та оновлення матеріально – технічної бази: придбання комп’ютерної техніки; мультимедійного комплексу (екран, відео проектор, ноутбук); придбання бібліотечних меблів (стелажі, столи, стільці).
 3. Про організацію дозвілля шкільної молоді та оздоровлення дітей в літній період 2017 року, в тому числі дітей пільгових категорій.
 4. Про створення ОСББ в багатоквартирних будинках смт Тростянця та селах району.
 5. Про реформу  децентралізації влади та перспективи розвитку громад на місцях.

 

ІІІ КВАРТАЛ

 1. Про сприяння органів виконавчої влади району, громадських організацій у наданні матеріальної, правової, медичної допомоги учасникам бойових в зоні АТО і їх сім’ям.

Виділення земельних ділянок, житла та іншої допомоги.

 1. Про утворення груп з охорони громадського порядку в територіальних громадах Тростянецького району.
 2. Про взаємодію органів виконавчої влади, громадських організацій щодо попередження та профілактики злочинності серед неповнолітніх та роботи з неблагополучними сім’ями.
 3. Про стан зайнятості населення, легалізації робочих місць та заробітної плати. Виконання доручення голови Тростянецької райдержадміністрації щодо легалізації перевізників.

 

 

IV КВАРТАЛ

 1. Реформування медичної галузі (в рамках пройдених протестів). Перспективи розвитку первинної медико-санітарної допомоги у Тростянецькому районі, роль територіальних громад у покращенні медичного обслуговування населення.
 2. Про стан харчування у закладах освіти та закладах охорони здоров’я Тростянецького району.
 3. Про стан налагодження і поширення всебічних суспільно-політичних, освітніх, інформаційних зв’язків з Європейським народом (обмін делегаціями).
 4. Про вивчення стану військово-патріотичного і фізичного виховання шкільної молоді. Технічний стан стадіонів, спортзалів, спортивних майданчиків та інших спортивних споруд.

 

 

 

Голова громадської ради

при Тростянецькій районній

державній адміністрації                                                     С.І. ГАВРИЛЮК


« Повернутись