Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Тростянецька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Державний герб України

Повідомлення про результати перевірки, передбаченої Законом України “Про очищення влади” щодо Зіньківської Тетяни Василівни

08.07.2019

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, управлінням агропромислового та економічного розвитку Тростянецької райдержадміністрації проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, щодо  Зіньківської Тетяни Василівни, кандидата  на  посаду  головного  спеціаліста  управління агропромислового та економічного розвитку Тростянецької райдержадміністрації.

Для проведення перевірки подавалися копії заяви особи про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», декларації про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру за 2018 рік, паспорта, реєстраційного номера облікової картки платника податків, трудової книжки.

Запит про надання відомостей щодо Зіньківської Тетяни Василівни  надсилався до Головного управління державної фіскальної служби у Вінницькій області. За результатами розгляду запиту Головне управління державної фіскальної служби у Вінницькій області повідомило, що за результатами проведеної перевірки з урахуванням отриманих відповідей та іншої наявної інформації встановлено, що в Зіньківської Т.В.  у декларації про майно, доходи та витрати і зобов`язання фінансового характеру за минулий рік вказано достовірні відомості щодо наявного майна (майнових прав), набутого  за час перебування на посадах, визначених у пунктах 1-10 частини першої статті 2 Закону України «Про очищення влади» відповідає наявній податковій інформації про майно (майнові права) та доходи, отримані із законних джерел.

За результатами проведеної перевірки встановлено, що до Зіньківської Т.В.  не  застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення  влади».

 

         Начальник управління

         агропромислового та економічного

         розвитку райдержадміністрації                                                          Ю. КРИЛИК


« Повернутись