На головну

Тростянецький РЦ ПМСД повідомляє:

Детальніше...

Проведено семінар взаємодії лікарів первинної ланки медико – санітарної мережі та лікарів - психіатрів

DSC00554-ооооо12.04.2016 року на базі КУ Тростянецький РЦ ПМСД відбувся семінар взаємодії лікарів первинної ланки медико – санітарної мережі та лікарів - психіатрів для покращення якості надання медичної допомоги особам з психічними розладами, в якому взяли участь Муц Олег Михайлович – заступник головного лікаря по медичній частині ВОПНЛ ім.. акад.. О.І. Ющенка, Коваленко Ірина Василівна - кандидат медичних наук, керівник обласного науково – практичного Центру психосоматичної медицини, Погорельська Світлана Леонідівна – завідувач 5-го відділення ВОПНЛ ім.. О.І. Ющенка, Рибак Олена Петрівна – медичний фахівець фірми «Санофі».

Детальніше...

До Всесвітнього Дня боротьби з туберкульозом

tubденьборотьбиПро проведення в районі  місячника боротьби з туберкульозом до Всеукраїнського і Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом  - 24 березня 2016 року та обласного пропагандистського дня боротьби з  туберкульозом  30 квітня 2016 року.

Детальніше...

Сторінка 1 з 5

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru