Проведено урок реального трудового життя

Згідно плану спільних дій Тростянецького районного центру зайнятості та відділу освіти Тростянецької районної державної адміністрації сьогодні проведено урок реального трудового життя в Гордіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Метою заняття було підведення учнів до зваженого, самостійного вибору професійної діяльності, формування психологічної готовності старшокласників до професійного самовизначення.
Під час проведення заняття головним спеціалістом відділу надання соціальних послуг Тростянецького районного центру зайнятості Тищенко М.О. використано диференційно-діагностичний опитувальник, що дало можливість визначити схильності учнів  до певного типу професій («Людина-людина», «Людина-природа», «Людина-техніка», «Людина-знакова система», «Людина-художній образ»). Провівши анкету «Що таке життєвий успіх?», визначено власні та групові пріоритети життєвого шляху, які бачать перед собою старшокласники Гордіївської школи.
Під час проведення заняття використано різні інтерактивні вправи, що сприяло підвищенню зацікавленості учнів у вирішенні питання вибору професії.
Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru