На головну

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

564Відповідно до Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності, затвердженого рішенням 3 сесії 7 скликання від 12 лютого 2016 року, у зв’язку із тим, що станом на 10.10.2017 року посада директора Будянської СЗШ І-ІІІ ст. є вакантною, відділ освіти Тростянецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Будянської СЗШ І-ІІІ ст.
До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають вищу педагогічну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста та стаж роботи за фахом не менше 3-х років, досконало знають вимоги чинного законодавства з питань галузі освіти; вільно володіють державною мовою, вміють працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача.
Для участі у конкурсному відборі претенденту необхідно подати:
- документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам керівника загальноосвітнього навчального закладу;
- мотиваційний лист, перспективний план розвитку навчального закладу та матеріали для проведення ним відкритої публічної презентації з даного питання;
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розмір оплати, перелік документів та порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантної посади надається відділом освіти по тел. 2-22-34.
Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів, з дня опублікування оголошення, за адресою: смт  Тростянець, вул. Соборна, 103 А.».

Інтелектуальний турнір "Сила нескорених" до Дня захисника України

  Управління праці та соціального захисту населення  Тростянецької райдержадміністрації інформує зацікавлених осіб про проведення інтелектуального турніру «Сила нескорених» для учасників антитерористичної операції з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної  цілісності України.
            Захід проводиться Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з Палацом мистецтв «Зоря» м. Вінниця 11 жовтня 2017 року.
          Для  участі в  турнірі запрошуються учасники АТО, військовослужбовці, працівники медичної сфери, працівники МНС, правоохоронні органи та відповідні громадські організації.
 
thumb 134335 photo miniature huge    TБ-- 02.10 001

Розпочався V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»

2015-11-06-0222З вересня 2017 року до березня 2018-го триватиме V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць», який проводить Посольство Литовської Республіки в Україні.
У конкурсі можуть взяти участь учні і вихованці 8-11 класів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, члени дитячих і молодіжних громадських організацій України.
Роботи прийматимуть до 19 січня 2018 року на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 
Підсумки завершального етапу конкурсу підведуть у березні 2018 року. За рішенням журі конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в межах культурного обміну в 2018 році.
За додатковою інформацією можна звертатись до організаційного комітету конкурсу за телефонами: (044) 501-01-15, (044) 400-43-01.
Співорганізатори конкурсу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Серце до серця", Міністерство культури України та інші органи виконавчої влади.

УВАГА! ШАХРАЇ!

8На Вінниччині знову почастішали випадки, коли шахраї, від імені керівників обласної державної адміністрації, вимагають гроші від представників бізнесових кіл нібито на термінову допомогу для учасників АТО, соціальні потреби дітей та інвалідів, або  вирішення інших фінансових проблем.
У зв’язку з цим, голова облдержадміністрації  Валерій Коровій наголошує, що ні він, ні його заступники, ні керівники структурних підрозділів ОДА  з подібними проханнями не звертались і не звертатимуться до громадян краю.
У випадку виникнення  подібних ситуацій прохання повідомити правоохоронні органи та безпосередньо довести до відома керівництва області.

На Вінниччині триває прийом конкурсних пропозицій від ІГС

4 Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації оголошено з 1 квітня 2017 року конкурс програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів Вінницького обласного бюджету протягом 2018 року. Прийом конкурсних пропозицій триватиме до 27 жовтня 2017 року включно за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 14, кім. 414).Контактний телефон та електронна скринька: (0432) 56-19-57, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (у темі листування вказати: «Конкурс проектів ІГС 2018»).

Детальніше про Конкурс можна дізнатися на офіційному веб-сайті облдержадміністрації у рубриці «Громадянське суспільство», підрубриці 
«Фінансова підтримка ІГС».

Увага! Конкурсний відбір!

1109 конкурсТростянецька районна державна адміністрація інформує, що  розпочато проведення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок державного бюджету, отриманих від ЄС у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторної політики – Підтримки регіональної політики України. 
       Відповідно до умов конкурсу в ньому можуть брати участь проекти, що відповідають програмі регіонального розвитку «Розвиток туризму».
        Звертаємо вашу увагу на те, що заявниками можуть бути тільки органи влади та комунальні підприємства.
        Строк, протягом якого приймаються проекти для участі у конкурсі, - два місяці з дати публікації оголошення (до 27  вересня 2017 року).
       Більш детальна інформація  щодо умов участі у конкурсі міститься на сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України: http:/www.minregion.gov.ua/press/news/rozpochavsya-konkursniy-vidbir-proektiv-regionalnogo-rozvitku-yaki-mozhut-realizovuvatisya-za-rahunok-koshtiv-derzhavnogo-byudzhetu-otrimanih-vid-yevropeyskogo-soyuzu/.

УВАГА! До відома жителів Тростянецького району!

images 1У Тростянецькій районній державній адміністрації протягом робочого тижня з 08.00 до 13.00 та з 13.00 до 17.00 працює телефонна "Гаряча лінія" за номерами 2-22-05 та 2-10-09, куди громадяни можуть звернутися до керівництва райдержадміністрації, в тому числі з питань щодо захисту майнових прав власників та орендарів земельних ділянок.

«Фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки»

wlm-ua-2017ДО ВІДОМА
інститутів громадянського суспільства Вінниччини
З 1 по 30 вересня 2017 року – фотоконкурс пам’яток культурної спадщини
З 1 по 30 вересня триватиме щорічний міжнародний фотоконкурс «Вікі любить пам’ятки», мета якого – зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії. Десять світлин, що отримають найвищі оцінки журі, братимуть участь у міжнародному етапі конкурсу.
Цього року конкурс проходить у майже 30 країнах світу.
Українська частина проводиться вшосте, і до участі запрошуються усі охочі – і любителі, і професіонали. Конкурсний список складається з понад 70 тисяч пам’яток історико-культурної спадщини України з усіх областей України, в тому числі Криму.
Для участі у конкурсі потрібно бути зареєстрованим у Вікісховищі – одному із сестринських проектів Вікіпедії, сфотографувати пам’ятку/и з конкурсних списків та завантажити ці фотографії до Вікісховища з 1 вересня по 30 вересня, а також обов’язково вказати їх унікальний ID. Фотографії можуть бути зроблені в будь-який час: як протягом вересня, так і раніше, головне, щоб це були власні роботи. Також цього року можна вантажити відеоматеріали, де зображені пам'ятки. На відміну від попередніх років роботи будуть оцінюватися на у версії на час завершення конкурсу, тому краще одразу вантажити фото у високій роздільності.
Призовий фонд буде розподілено між авторами найкращих фотографій конкурсу загалом, авторів найкращих фото кожного регіону, учасниками, які сфотографували найбільшу кількість пам’яток та переможцями спецномінацій.
Організатори конкурсу вважають, що проведення «Вікі любить пам’ятки» дасть можливість завантажити світлини пам'яток у межах кордонів України, нашої рідної культурної спадщини, а також народів, які на території нашої держави були, і залишили свій слід у нашій історії. Люди зможуть краще пізнати свій рідний край і це спонукатиме їх дбайливо ставитися до культурної спадщини своєї держави.
Детальніше із регламентом конкурсу можна ознайомитися за лінком:
З пропозиціями щодо співпраці та запитаннями звертатися до організаційного комітету конкурсу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Цибулівської СЗШ І-ІІІ ст.

konkursВідповідно Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності, затвердженого рішенням 3 сесії 7 скликання від 12 лютого 2016 року, у зв’язку із тим, що станом на 01.09.2017 року посада директора Цибулівської СЗШ І-ІІІ ст. є вакантною, відділ освіти Тростянецької райдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Цибулівської СЗШ І-ІІІ ст.
До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають вищу педагогічну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста та стаж роботи за фахом не менше 3-х років, досконало знають вимоги чинного законодавства з питань галузі освіти; вільно володіють державною мовою, вміють працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача.
Для участі у конкурсному відборі претенденту необхідно подати:
- документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам керівника загальноосвітнього навчального закладу;
- мотиваційний лист, перспективний план розвитку навчального закладу та матеріали для проведення ним відкритої публічної презентації з даного питання;
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розмір оплати, переліку документів та порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантної посади надається відділом освіти по тел. 2-22-34.
Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: смт. Тростянець, вул. Соборна, 103 А.»

Увага конкурс!

konkursТростянецька райдержадміністрація повідомляє, що розпочався конкурсний відбір проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, який триватиме до 18-00 27 вересня 2017 року.
Конкурсний відбір проектів здійснюватиметься відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 року № 827.
Для участі у конкурсі подаються в електронній та паперовій формі такі документи:
  1. 1)заява про участь у конкурсному відборі проектів, оформлена відповідно до вимог п. 6 вищезгаданого Порядку проведення конкурсного відбору проектів;
  2. 2)інформація про фінансово-економічний стан замовника проекту та про відсутність обставин, зазначених у пункті 9 вищезгаданого Порядку проведення конкурсного відбору проектів;
  3. 3)опис проекту та інформаційна картка проекту, які оформлені згідно з Вимогами до опису та інформаційної картки проекту регіонального розвитку, який може реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, затверджених наказом Мінрегіону від 18.05.2017 № 120.
Основними умовами відбору проектів регіонального розвитку є:
  1. 1)відповідність проекту завданням Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року; плану заходів на 2015-2017 роки з реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року; одній із 5 програм регіонального розвитку (інноваційна економіка та інвестиції; сільський розвиток; розвиток людського потенціалу; розвиток туризму; загальноукраїнська солідарність)
  2. 2)спроможність замовника проекту забезпечувати стійкий результат реалізації проекту, зокрема, шляхом подальшого фінансування заходів або утримання об’єктів за рахунок власних коштів;
  3. 3)мають найкращу загальну оцінку щодо економічної та/або бюджетної ефективності реалізації проекту, економічних вигод, соціального впливу, екологічного впливу (у разі наявності) за результатами оцінки, проведеної комісією.
Загальна сума коштів, які спрямовуються для реалізації вищезгаданих проектів регіонального розвитку, складає 600,75 мли. гри.
Обсяг фінансування проекту регіонального розвитку, що подається для конкурсного відбору, не може перевищувати граничну суму, вказану у вищезгаданих програмах регіонального розвитку.
Проекти - переможці конкурсного відбору визначаються на основі рішення конкурсної комісії.
Документи для реєстрації проектів подавати в паперовій та електронній формі на адресу:
01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Контактні телефони: (044) 278-49-52
Для полегшення процесу подачі документів для участі у конкурсному відборі на платформі Всеукраїнської мережі фахівців і практиків з регіонального та місцевого розвитку, www.regionet.org.ua  розміщено відео- інструкції з оформлення проектної заявки.
Контактна особа з питань участі у грантових програмах та конкурсах - Крамаренко Юлія Юріївна, головний спеціаліст відділу залучення, супроводу та моніторингу інвестиційних проектів управління регіонального розвитку та інвестицій, тел.: (0432) 67-01-64.

Сторінка 1 з 23

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru