На головну

Увага конкурс!

konkursТростянецька райдержадміністрація повідомляє, що розпочався конкурсний відбір проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, який триватиме до 18-00 27 вересня 2017 року.
Конкурсний відбір проектів здійснюватиметься відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 року № 827.
Для участі у конкурсі подаються в електронній та паперовій формі такі документи:
 1. 1)заява про участь у конкурсному відборі проектів, оформлена відповідно до вимог п. 6 вищезгаданого Порядку проведення конкурсного відбору проектів;
 2. 2)інформація про фінансово-економічний стан замовника проекту та про відсутність обставин, зазначених у пункті 9 вищезгаданого Порядку проведення конкурсного відбору проектів;
 3. 3)опис проекту та інформаційна картка проекту, які оформлені згідно з Вимогами до опису та інформаційної картки проекту регіонального розвитку, який може реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, затверджених наказом Мінрегіону від 18.05.2017 № 120.
Основними умовами відбору проектів регіонального розвитку є:
 1. 1)відповідність проекту завданням Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року; плану заходів на 2015-2017 роки з реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року; одній із 5 програм регіонального розвитку (інноваційна економіка та інвестиції; сільський розвиток; розвиток людського потенціалу; розвиток туризму; загальноукраїнська солідарність)
 2. 2)спроможність замовника проекту забезпечувати стійкий результат реалізації проекту, зокрема, шляхом подальшого фінансування заходів або утримання об’єктів за рахунок власних коштів;
 3. 3)мають найкращу загальну оцінку щодо економічної та/або бюджетної ефективності реалізації проекту, економічних вигод, соціального впливу, екологічного впливу (у разі наявності) за результатами оцінки, проведеної комісією.
Загальна сума коштів, які спрямовуються для реалізації вищезгаданих проектів регіонального розвитку, складає 600,75 мли. гри.
Обсяг фінансування проекту регіонального розвитку, що подається для конкурсного відбору, не може перевищувати граничну суму, вказану у вищезгаданих програмах регіонального розвитку.
Проекти - переможці конкурсного відбору визначаються на основі рішення конкурсної комісії.
Документи для реєстрації проектів подавати в паперовій та електронній формі на адресу:
01601, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 9;
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Контактні телефони: (044) 278-49-52
Для полегшення процесу подачі документів для участі у конкурсному відборі на платформі Всеукраїнської мережі фахівців і практиків з регіонального та місцевого розвитку, www.regionet.org.ua  розміщено відео- інструкції з оформлення проектної заявки.
Контактна особа з питань участі у грантових програмах та конкурсах - Крамаренко Юлія Юріївна, головний спеціаліст відділу залучення, супроводу та моніторингу інвестиційних проектів управління регіонального розвитку та інвестицій, тел.: (0432) 67-01-64.

До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!

УВАГА-ОГОЛОШЕННЯОГОЛОШЕННЯ
 про проведення другого етапу конкурсного відбору інвестиційних проектів для часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва
 
В рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017 рік, затвердженої рішенням 13 сесії обласної  Ради 7 скликання  від 20 грудня 2016 року № 225 оголошується конкурс інвестиційних проектів для часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва.
 
Право на одержання компенсації мають суб’єкти підприємництва, які:
- зареєстровані та здійснюють діяльність у Вінницькій області;
- забезпечують співфінансування проекту за рахунок власних коштів у розмірі не менше 10 відсотків його вартості;
- реалізують інвестиційні проекти, що відповідають пріоритетним напрямам соціально-економічного розвитку та передбачають створення та розширення виробничих потужностей, впровадження інноваційних, екологічних та енергозберігаючих технологій, виробництво та переробку сільськогосподарської продукції (у тому числі створення міні-виробництв з переробки сільськогосподарської продукції), виробництво будівельних матеріалів, виробництво товарів експортного спрямування та імпортозамінних.
 
Документи, які  подаються  для  участі у конкурсному відборі:
      1) заявка на участь у конкурсному відборі за формою, що додається (заявка);
     2) бізнес-план з фінансово-економічним обґрунтуванням проекту, який повинен містити інформацію про:
назву, мету, вартість та джерела фінансування проекту, соціальні та екологічні наслідки його впровадження;
фінансово-економічні показники ефективності проекту (фактичне збільшення обсягів виробництва, відрахувань до бюджету, досягнутий рівень рентабельності, термін окупності);
створення нових робочих місць, зокрема, за умови збереження наявного персоналу;
рівень заробітної плати працівників, які будуть працевлаштовані на нові робочі місця;
впровадження енергозберігаючих заходів, їх обґрунтування та оцінка економічної ефективності від їх впровадження;
копію кредитного договору, завірену банківською установою, яка надала
кредит;
        3) довідку банківської установи із зазначенням загальної суми кредиту,  загальної суми відсотків, сплаченої суми відсотків за відповідний період та  розрахункової суми відсотків, що підлягає відшкодуванню за рахунок компенсації;
        4)  довідку про відсутність простроченої заборгованості зі сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів, внесків до фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з виплати заробітної плати;
        5) копію фінансового звіту (декларації) за останній рік і останній звітний період.
 Відповідальність за повноту і достовірність відомостей в поданих документах покладається на суб’єктів підприємництва.
Прийом документів здійснює Агенція регіонального розвитку Вінницької області (м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, кімн. 125).
 Кінцевий термін подання документів  1 серпня 2017 року.
В разі виникнення запитань щодо деталей, звертайтесь до Агенції за тел.: 0432-57-57-24, 50-85-80, 067-148-11-95 або на електронну адресу Агенції:                             e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Конкурсний відбір інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2018 році

indexВідповідно до Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» від 20.12.2016 року № 01789-VIII, Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (далі – ДФРР), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року № 196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» оголошується конкурсний відбір інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватися  у 2018 році за рахунок коштів ДФРР у Вінницькій області.
 
Термін подачі документів:  17. 07.2017- 16.08.2017 р.
 
Подавачі проектів:
місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.
 
Вимоги до проектів:
1)      відповідають пріоритетам, визначеним у Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року, затвердженій рішенням 38 сесії обласної Ради 6 скликання від 24.06.2015 року № 893;
2)      впроваджуються як проекти співробітництва територіальних громад;
3)      підтримують добровільно об’єднані територіальні громади;
         4) для інвестиційних проектів, які передбачають будівництво (реконструкцію) - наявність затвердженої в установленому законодавством порядку проектно-кошторисної документації;
         5) календарний план реалізації становить від одного до трьох років;
         6) співфінансування з місцевих бюджетів не менше 10 відсотків;
         7) спроможність суб’єктів забезпечувати подальше власне фінансування або їх утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів.
Інвестиційні проекти, які передбачають реалізацію заходів з енергозбереження будинків і споруд, повинні розроблятися у відповідності до державних будівельних норм та стандартів і забезпечувати комплексний підхід та максимальну енергоефективність від їх реалізації.
У назві проекту не допускається  абревіатура. Наприклад, не ЗОШ, а загальноосвітня школа або середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня, ДНЗ – дошкільний навчальний заклад, НВК – навчально-виховний комплекс, ОЛІЛ – окружна лікарня інтенсивного лікування, ЦРЛ – центральна районна лікарня  та інше).
          Пріоритетні напрямки:
-         розвиток спортивної інфраструктури;
-         розвиток енергоефективності комунальних навчальних та медичних закладів;
-          створення новітнього освітнього простору;
-         розбудова мережі сервісних центрів надання адміністративних послуг, у тому числі, об’єднаних територіальних громад;
-         створення Центрів безпеки.
Перелік документів для участі у конкурсному відборі:
1.Технічне завдання на інвестиційний проект (додаток 1)
2.Інвестиційний проект (додаток 2)
3.Обгрунтування доцільності реалізації проекту (не менше 1 сторінки):
- виконання робіт та джерела фінансування у попередні періоди (для попередніх об'єктів), які види робіт потрібно провести у відповідному періоді;
- короткий опис проекту (1-2 речення);
соціальний / економічний ефект проекту;
- кількість населення, на яку поширюються послуги проекту, що реалізується;
4. Для проектів будівництва та реконструкції:
- зведений кошторисний рахунок (копія);
- експертний звіт  з обов'язковим додатком (копія);
-нормативний акт (наказ, розпорядження, рішення сесії) про затвердження проектної документації;
- довідка щодо форми власності (по об'єктах незавершеного будівництва - довідка про передачу об'єкта у комунальну власність);
- довідка про категорію складності об'єкта (надана проектною організацією у довільній формі);
5. Довідка про використання коштів по проекту та очікуваний залишок на 01 січня 2018 року.
6. Рішення про співфінансування (або гарантійний лист).
7. Рішення про добровільне об'єднання громад по ОТГ, а які передбачають співпрацю територіальних громад - копію угоди про співробітництво.
8. Енергетичний паспорт будівлі (ДБН.2.6-31.2016) для проектів, які передбачають перепрофілювання будівлі або заходи з енергозбереження.
    У додатку з експертного звіту має бути зазначено про стан виконання рекомендацій щодо підвищення енергоефективності будівлі.
9. Узагальнена інформація про інвестиційні проекти району (міста) за формою (додаток 3)
 
 
Документи подаються у паперовому вигляді з супровідним листом за підписом керівника заявника в 2-х примірниках. 
Документи подані не в повному обсязіц не приймаються!
Обов'язковою вимогою є розміщення документів на онлайн - платформі Мінрегіону dfrr.minregion.gov.ua та надання Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації ID технічного завдання та ID проекту.
   
     Документи приймаються за адресою: 
     м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7 ("Книжка"),
     Департамент мірнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації (8 поверх), каб. 
     822 та каб. 828.
     
    Графік прийому документів додається (додаток 4)
    Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    Телефон для довідок: 66-13-79.
   
 
 
-         
 
 
-      

Набір до Департаменту патрульної поліції Управління патрульної поліції міста Вінниці

170013

Вимоги до кандидатів:
   - громадянство України;
         - вільне володіння українською мовою;
         - вік від 20 до 35 років;
         - повна загальна середня або вища освіта;
         - наявність посвідчення водія категорії В (або готовність отримати водійські права до початку навчання).
       Незалежно від професійних та особистих якостей, рівня фізичної підготовки та стану здоров’я на службу в поліції не можуть бути прийняті особи у випадках, визначених статтею 61 Закону України “Про Національну поліцію”), серед яких:
          - недієздатність;
  - наявність судимості;
  - притягнення до адміністративної відповідальності за вчинення  адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією;
         -  відмова від процедури спеціальної перевірки під час прийняття на   службу в поліції;
          - наявність захворювань, що перешкоджають проходженню служби в  поліції;
        -надання завідомо неправдивої інформації під час прийняття на службу в поліції.
        Перше, з чого треба почати – заповнити електронну заяву, перейшовши за посиланням, зазначеним в оголошені про обрану вакансію.
Подальша участь у конкурсі можлива лише за умови подання усіх необхідних документів. Співробітники підрозділу кадрового забезпечення нададуть усю необхідну інформацію щодо участі у конкурсі за телефоном та на адресу електронної пошти, вказані Вами у електронній заяві.
        Після призначення візиту, Ви отримаєте електронний лист-підтвердження, що буде містити перелік документів, бланки та зразки їх заповнення.
     Відповідно до ст. 54 Закону України “Про Національну поліцію” для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:
-          оригінал та копію паспорта громадянина України (всі сторінки з  
          записами)
-          оригінал та копію документу про освіту (диплом про вищу чи  
         професійно-технічну освіту з додатками або атестат про повну  
         загальну середню освіту з додатками )
   -     оригінал та копію трудової книжки (за наявності)
   -     оригінал та копію військового квитка/приписного свідоцтва або  
         посвідчення особи військовослужбовця (для військовозобов’язаних або
         військовослужбовців)
-          3 фотокартки 9х12 см (анфас)
-          особову картку визначеного зразка
-          автобіографію визначеного зразка
-          декларацію за попередній рік
      
         Оригінали документів Вам повернуть одразу після перевірки. У разі потреби Ви зможете отримати консультацію щодо заповнення електронної декларації у співробітників відділу кадрового забезпечення під час подання документів.

ОГОЛОШУЄ НАБІР НА РОБОЧІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ЕЛЕКТРОКАБЕЛЬНОЇ ПРОДУКЦІЇ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ

UvagaОГОЛОШУЄНАБІРНАРОБОЧІСПЕЦІАЛЬНОСТІДЛЯВИРОБНИЦТВАЕЛЕКТРОКАБЕЛЬНОЇПРОДУКЦІЇДЛЯАВТОМОБІЛІВ
         У липні 2017 року у м. Вінниця на території ДП "45 Експериментальний механічний завод" у співпраці з американською корпорацією Delphi Automotive PLC розпочинає свою діяльність нове виробниче підприємство ДП "Електричні системи", яке буде виготовляти автомобільні джгути для клієнтів Європейського Союзу.
        Навчання робітників за спеціальностю в’язальник схеми джгутів, кабелів та шнурів  буде здійснюватися безпосередньо на виробництві. Перші робітники (орієнтовна кількість першої групи 34 особи)будуть направлені на навчання  до м.Івано-Франківськ на ДП "Карпати" на 2 місяці (1-й місяць - теорія, 2-й місяць – практика). Проїзд, проживання, навчання оплачуватиметься підприємством разом з виплатою заробітної плати.
       При максимальній потужності виробництва (до кінця 2018 року) завод працюватиме у дві зміни.
       Рівень заробітної плати залежатиме від кваліфікації та виробітку – від 5000 грн. на руки.
       На сьогодні розглядаються претенденти, проживаючі в м.Вінниці та в радіусі 15 км від міста. У наступному році планується організувати безкоштовну доставку робітників автобусами до місця роботи з більшої відстані.
 
       Вимоги до кандидатів:
       - чоловіки та жінки від 18 до 50 років;
       - освіта не має значення, в т.ч. приймаються випускники шкіл;
       - досвід роботи не вимагається, але вітається;
        -добре розвинена моторика рук, обов'язкове розрізняння кольорів, уважність, дисциплінованість, відповідальність, чесність, старанність.
     
        Для кандидатів з середньою або вищою технічною освітою, а також з досвідом роботи, можливі пропозиції за іншими наявними вакансіями.
 
        Підприємство гарантує:
        - своєчасну оплату праці 2 рази на місяць;
        - офіційне працевлаштування, соціальний пакет;
        - навчання новим професіям на виробництві та можливість росту.
 
      За більш детальною інформацією з питань працевлаштування звертатись за адресою:          м.Вінниця,  вул.Стрілецька, 57 (територія 45 заводу, 1 поверх).
      Марина Георгіївна тел. (097) 585-24-94 – у робочі години (пн.-пт з 9.00 до 18.00).
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - для відправки резюме.
Контактна особа в обласному центрі зайнятості – Возна А.М. тел. 55-17-76
Контактна особа у Лівобережному МРЦЗ - Дука Н.Д.   тел. 27-45-94.
Контактна особа у Правобережному РЦЗ - Сиротюк Р.М. тел. 55-16-95, Томашук А.М. 55-17-96.
 
20 липня 2017 року о 14.00 у приміщенні Правобережного районного  центру  зайнятості м. Вінниці для всіх бажаючих працевлаштуватись відбудеться  презентація ДП «Електричні системи».

 

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЕЛЕКТРИЧНІ СИСТЕМИ»

   м. Вінниця, вул. Стрілецька,57 (територія 45 заводу)

 

         ОГОЛОШУЄНАБІРНАРОБОЧІСПЕЦІАЛЬНОСТІДЛЯВИРОБНИЦТВАЕЛЕКТРОКАБЕЛЬНОЇПРОДУКЦІЇДЛЯАВТОМОБІЛІВ

         У липні 2017 року у м. Вінниця на території ДП "45 Експериментальний механічний завод" у співпраці з американською корпорацією Delphi Automotive PLC розпочинає свою діяльність нове виробниче підприємство ДП "Електричні системи", яке буде виготовляти автомобільні джгути для клієнтів Європейського Союзу.

        Навчання робітників за спеціальностю в’язальник схеми джгутів, кабелів та шнурів  буде здійснюватися безпосередньо на виробництві. Перші робітники (орієнтовна кількість першої групи 34 особи)будуть направлені на навчання до м.Івано-Франківськ на ДП "Карпати" на 2 місяці (1-й місяць - теорія, 2-й місяць – практика). Проїзд, проживання, навчання оплачуватиметься підприємством разом з виплатою заробітної плати.

       При максимальній потужності виробництва (до кінця 2018 року) завод працюватиме у дві зміни.

       Рівень заробітної плати залежатиме від кваліфікації та виробітку – від5000 грн. на руки.

       На сьогодні розглядаються претенденти, проживаючі в м.Вінниці та врадіусі 15 км від міста. У наступному році планується організувати безкоштовну доставку робітників автобусами до місця роботи з більшої відстані.

 

       Вимоги до кандидатів:

       - чоловіки та жінки від 18 до 50 років;

       - освіта не має значення, в т.ч. приймаються випускники шкіл;

       - досвід роботи не вимагається, але вітається;

        -добре розвинена моторика рук, обов'язкове розрізняння кольорів, уважність, дисциплінованість, відповідальність, чесність, старанність.

     

        Для кандидатів з середньою або вищою технічною освітою, а також з досвідом роботи, можливі пропозиції за іншими наявними вакансіями.

 

        Підприємство гарантує:

        - своєчасну оплату праці 2 рази на місяць;

        - офіційне працевлаштування, соціальний пакет;

        - навчання новим професіям на виробництві та можливість росту.

 

      За більш детальною інформацією з питань працевлаштування звертатись за адресою:          м.Вінниця,  вул.Стрілецька, 57 (територія 45 заводу, 1 поверх).

      Марина Георгіївна тел. (097) 585-24-94 – у робочі години (пн.-пт з 9.00 до 18.00).

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - для відправки резюме.

Контактна особа в обласному центрі зайнятості – Возна А.М. тел. 55-17-76

Контактна особа у Лівобережному МРЦЗ - Дука Н.Д.   тел. 27-45-94.

Контактна особа у Правобережному РЦЗ - Сиротюк Р.М. тел. 55-16-95, Томашук А.М. 55-17-96.

 

20 липня 2017 року о 14.00 у приміщенні Правобережного районного  центру  зайнятості м. Вінниці для всіх бажаючих працевлаштуватись відбудеться  презентація ДП «Електричні системи».

           

Поліція інформує!

12030946 10205208958879671 1469625136 n 5 0Шановні громадяни!

Останнім часом на території Вінницької області почастішали випадки скоєння злочинів відносно жителів нашої області та їх майна.
         За статистикою, значна частина таких протиправних діянь скоюється жителями інших населених пунктів та регіонів.
         Правоохоронці здійснюють всі необхідні заходи щодо недопущення будь-яких злочинних дій, проте Ви також можете нам у цьому допомогти!
         Завдяки Вашій обережності та співучасті є перспектива не допускати скоєння будь-яких протиправних дій там, де Ви проживаєте.
З цією метою поліцією впроваджується програма «Чужий».
Адже хто, як не ви, добре знаєте один одного і тому поява незнайомців відразу помічається.
Звертаємося з проханням обов’язково повідомляти органи місцевого самоврядування, дільничного офіцера та територіальні підрозділи органів поліції про появу непрошених гостей , які викликають будь-яку підозру.
Не залишайтеся байдужими у відношенні до своїх сусідів – літніх, беззахисних людей, які найчастіше стають жертвами злочинців.
Якщо ж до вас та ваших сусідів завітали підозрілі відвідувачі, не соромтесь, зателефонуйте до організації, яку вони представляють для встановлення легітимності їх документів.
Також одразу телефонуйте до поліції. Будь – яка інформація може виявитися суттєвою, тому не бійтесь помилитися.
Правоохоронці з’ясують, ким саме є особи, які викликали у вас підозру.
Знайте, що досить часто злочинці, у разі виявлення до них уваги, відмовляються від своїх намірів.
Пам’ятайте, що Головне управління Національної поліції у Вінницькій області зацікавлене в тому, щоб не допустити будь-яких правопорушень відносно громадян. 
 
Цілодобовий контактний номер для звернень громадян : 102
 

Зустріч з бізнес-омбудсменом Вінниччини

1344837090 bigВ червні 2016 року між облдержадміністрацією, Вінницькою обласною Радою та  регіональною радою підприємців при облдержадміністрації підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо утворення інституції бізнес-омбудсмена у Вінницькій області. 
З вересня 2016 року на Вінниччині працює бізнес-омбудсмен - директор та власник аудиторської фірми «GROSBUH» Швець Ігор Леонідович.  Бізнес-омбудсмен займається захистом інтересів бізнесу перед органами влади у Вінницькій області  на громадських засадах.
В рамках виконання заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього  підприємництва на 2017 рік в області реалізується проект «Створення мережі бізнес-омбудсмена у Вінницькій області», в рамках якого до жовтня 2017 року планується  сформувати представництво бізнес-омбудсмена в районах області.
«10» серпня 2017 року  о 10:00 годині у залі засідань Крижопільської  районної державної адміністрації  (адреса: смт Крижопіль, вул. Героїв України, 61) відбудеться інформаційна зустріч-презентація, на якій увазі громадськості буде представлено Інституцію та представника бізнес-омбудсмена у Крижопільському, Піщанському та Тростянецькому районах. Під час заходу бізнес-омбудсмен у Вінницькій області Ігор Швець поінформує підприємців про мету, цілі і завдання інституції, нові можливості, що відкриває співпраця бізнесу і нової неурядової установи. Крім того, власники і управлінці підприємницьких господарств зможуть познайомитись із офіційним представником бізнес-омбудсмена у своєму регіоні та налагодити відповідні контакти для забезпечення взаємовигідної співпраці.
На зустріч запрошуються представники малого і середнього бізнесу району. 

Управління Держпродспоживслужби повідомляє

3105201703

 
Найменування  субєкта  господарювання
Місце проведення господарської діяльності суб’єкта господарювання або  його відокремлених підрозділів
Ідентифікаційний код юридичної особи, або реєстраційний номер облікової картки платника податків фізичної особи – підприємця (серія та номер паспорта)
Вид господарської діяльності
Ступінь ризику
Дата початку проведення заходу
Дата завершення здійснення  заходу
Найменування органу державного нагляду (контролю)
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
Дитячий оздоровчий  заклад  «Колос»
 
24353, Вінницька обл.,Тростянецький р-н, с.Ободівка, вул.Соснова,3
 
 
00182751
Оздоровлення  та відпочинок
дітей
високий
6.07.2017
8.07.2017
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі
2
Торканівська  СЗШ І –ІІ ст.
24361, Вінницька обл.,Тростянецький р-н, с.Торканівка,         вул . Центральна, 110
 
45623174
 
Надання освітніх послуг
високий
9.08.2017
09.08.2017
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі
3
Торканівський дошкільний навчальний заклад загального розвитку
24361, Вінницька обл.,Тростянецький р-н, с.Торканівка, вул.  Затишна , 14 
 
35387506
Надання освітніх послуг
високий
9.08.2017
9.08.2017
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі
4
Цибулівська    СЗШ І –ІІІ ст.
24360,  Вінницька обл.,Тростянецький р-н, с.Цибулівка, вул.Ювілейна,5
 
 
26222962
Надання освітніх послуг
високий
9.08.2017
9.08.2017
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі
5
Ободівська      СЗШ І –ІІІ ст.
24353,  Вінницька обл..,Тростянецький р-н, с.Ободівка, вул.  Дружби , 1
 
 
26223007
Надання освітніх послуг
високий
9.08.2017
9.08.2017
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі
6
Ободівська    СЗШ  І – ІІ ст.
24353, Вінницька обл.,Тростянецький р-н, с. Ободівка,вул.. Леніна,179
 
26227764
 
Надання освітніх послуг
високий
9.08.2017
9.08.2017
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі
7
Новоободівська     СЗШ І –ІІ ст.
24357, Вінницька обл.,Тростянецький р-н, с. Нова Ободівка,вул. Шкільна,1
 
26223016
Надання освітніх послуг
високий
9.08.2017
9.08.2017
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі
8
Четвертинівська СЗШ І-ІІІ ст.
24327, Вінницька обл., Тростянецький р-н, с.Четвертинівка, вул.Гагаріна,1
 
26224218
 
Надання освітніх послуг
високий
10.08.2017
10.08.2017
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі
9
Глибочанська СЗШ І-ІІ ст.
24340, Вінницька обл.,Тростянецький р-н, с..Глибочок, вул.Шкільна,1
 
 
      26220489
Надання освітніх послуг
високий
10.08.2017
10.08.2017
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі
10
Тростянчицька СЗШ І-ІІІ ст.
24342, Вінницька обл.,Тростянецький  р –н, с.Тростянчик, вул.Шкільна,2
 
30214638
 
Надання освітніх послуг
високий
10.08.2017
10.08.2017
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі
11
Оляницька СЗШ І-ІІІ ст.
24326, Вінницька обл..,Тростянецький р-н, с.Оляниця, вул. Соборна , 43
 
26227793
 
Надання освітніх послуг
високий
10.08.2017
10.08.2017
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі
12
Гордіївська СЗШ І-ІІІ ст.
24313,  Вінницька обл.,Тростянецький р-н, с.Гордіївка. вул. Леніна,65
 
26220503
Надання освітніх послуг
високий
10.08.2010
10.08.2017
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі
13
Демидівська СЗШ І-ІІ ст.
24343, Вінницька обл.,Тростянецький р-н, с.Демидівка, вул.Могильчака,9
 
26220458
 
Надання освітніх послуг
високий
10.08.2017
10.08.2017
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі
14
Ілляшівська СЗШ І – ІІІ ст.
24330, Вінницька обл.,Тростянецький р-н, с.Ілляшівка, вул. 30- річчя Перемоги,1
 
 
26223022
Надання освітніх послуг
високий
11.08.2017
11.08.2017
 
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі
15
Капустянська СЗШ І –ІІІ ст.
24332, Вінницька обл.,Тростянецький р-н, с.Капустяни, вул.Мурованого,2
 
26227787
Надання освітніх послуг
високий
11.08.2017
11.08.2017
 
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі
16
Козинецька СЗШ І – ІІ ст.
24351, Вінницька обл.,Тростянецький р-н, с.Козинці, вул. Миру, 117
 
26220532
Надання освітніх послуг
високий
11.08.2017
11.08.2017
 
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі
17
Верхівська  СЗШ І-ІІІ ст.
24350, Вінницька обл.,Тростянецький р-н, с.Верхівка, вул. Шкільна, 51
 
 
26220512
Надання освітніх послуг
високий
11.08.2017
11.08.2017
 
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі
18
Савинецька  СЗШ І-ІІІ ст.
24335, Вінницька обл.,Тростянецький р-н, с.Савинці, вул.Дружби,42
 
26227770
Надання освітніх послуг
високий
11.08.2017
11.08.2017
 
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі
19
Будянська   СЗШ  І - ІІІ  ступенів
24312,  Вінницька обл., Тростянецький р-н. , с. Буди,  вул. Незалежності, 48
 
 
 26220526
Надання освітніх послуг
високий
11.08.2017
11.08.2017
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі
20
Летківська СЗШ І-ІІІ ст.
24310, Вінницька обл..,Тростянецький р-н, с.Летківка, вул.  Центральна  2
 
26227818
Надання освітніх послуг
високий
12.08.2017
12.08.2017
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі
21
Олександрівська  СЗШ І-ІІІ ст.
24333, Вінницька обл..Тростянецький р-н, с.Олександрівка, вул.Соборна ,85
 
26225214
 
 
Надання освітніх послуг
високий
12.08.2017
12.08.2017
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі
22
 
 
 
 
 
 
 
 
23
В.Стратіївська  СЗШ І-ІІ ст.
24314, Вінницька обл.,Тростянецький р-н, с.В.Стратіївка, вул. Піонерська,9
 
26220495
 
Надання освітніх послуг
високий
12.08.2017
12.08.2017
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі
24
Демківська  СЗШ  І - ІІ  ступенів
24334, Вінницька обл., Тростянецький р-н.,   с.  Демківка ,  вул.  Шкільна , 1
 
26223039
Надання освітніх послуг
високий
12.08.2017
12.08.2017
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі
25
 
24300,  Вінницька обл.,  Тростянецький р-н.,  смт.  Тростянець ,  вул. Шкільна  , 10 
 
    24903149
Надання освітніх послуг
високий
13.08.2017
13.08.2017
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі
26
Тростянецька  СЗШ школа І - ІІІ  ступенів  № 2
24300,  Вінницька обл.,  Тростянецький р-н.,  смт.  Тростянець , вул. Соборна  , 94
 
     24902641
Надання освітніх послуг
високий
13.08.2017
13.08.2017
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі
27
Бережанський дошкільний навчальний  заклад   "Сонечко"
   24356,  Вінницька обл., Тростянецький р-н.,  с.  Бережанка ,  вул.  Центральна , 2А
 
39542267
Надання освітніх послуг
високий
5.09.2017
7.09.2017
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі
28
Савинецький дошкільний навчальний заклад       " Сонечко
24335,  Вінницька обл., Тростянецький р-н., с. Савинці, вул.Дружби, 18
39554340
Надання освітніх послуг
високий
12.09.2017
14.09.2017
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі
29
Комунальна установа "Козинецький дошкільний заклад"
24351, Вінницька обл.,  Тростянецький р-н.,  с.  Козинці,  вул.  Миру , 118
39589640
Надання освітніх послуг
високий
12.09.2017
14.09.2017
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі
30
Дошкільний навчальний заклад комунального типу "Сонечко" Ілляшівської сілької ради
24330, Вінницька обл., Тростянецький р-н., с. Ілляшівка, вул.Братів Попиків, 65
 
38813534
Надання освітніх послуг
високий
19.09.2017
21.09.2017
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі
31
Капустянський дошкільний заклад дитячий садок  загального розвитку 
24332, Вінницька обл..,Тростянецький р-н, с.Капустяни, вул. Мурованого , 1  
 
26227669
Надання освітніх послуг
високий
19.09.2017
21.09.2017
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі
32
Капустянська ЛАЗПСМ
24332, Вінницька обл..,Тростянецький р-н, с.Капустяни, вул Мічуріна , 1
36892237

 

середній

24.01.2017

26.01.2017

Надання медичних послуг
середній
19.09.2017
21.09.2017
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі
33
Великостратіївський дошкільний навчальний заклад дитячий садок  загального розвитку 
24314, Вінницька обл.,  Тростянецький р-н., с . Велика Стратіївка,   вул. Шкільна , 6    
26227675
Надання освітніх послуг
високий
10.10.2017
12.10.2017
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі
34
Тростянецька  ЦРЛ
24300, Вінницька обл.,   Тростянецбкий р – н, смт.  Тростянець ,  вул. Мічуріна, 60
 
01982666
Надання медичних послуг
високий
14.11.2017
5.12.2017
Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

Найменування  субєкта  господарювання

Місце проведення господарської діяльності суб’єкта господарювання або  його відокремлених підрозділів

Ідентифікаційний код юридичної особи, або реєстраційний номер облікової картки платника податків фізичної особи – підприємця (серія та номер паспорта)

Вид господарської діяльності

Ступінь ризику

Дата початку проведення заходу

Дата завершення здійснення  заходу

Найменування органу державного нагляду (контролю)

1

2

3

4

5

6

7

8

9

1

Дитячий оздоровчий  заклад  «Колос»

 

24353, Вінницька обл.,Тростянецький р-н, с.Ободівка, вул.Соснова,3

 

 

00182751

Оздоровлення  та відпочинок

дітей

високий

6.07.2017

8.07.2017

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

2

Торканівська  СЗШ І –ІІ ст.

24361, Вінницька обл.,Тростянецький р-н, с.Торканівка,         вул . Центральна, 110

 

45623174

 

Надання освітніх послуг

високий

9.08.2017

09.08.2017

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

3

Торканівський дошкільний навчальний заклад загального розвитку

24361, Вінницька обл.,Тростянецький р-н, с.Торканівка, вул.  Затишна , 14 

 

35387506

Надання освітніх послуг

високий

9.08.2017

9.08.2017

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

4

Цибулівська    СЗШ І –ІІІ ст.

24360,  Вінницька обл.,Тростянецький р-н, с.Цибулівка, вул.Ювілейна,5

 

 

26222962

Надання освітніх послуг

високий

9.08.2017

9.08.2017

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

5

Ободівська      СЗШ І –ІІІ ст.

24353,  Вінницька обл..,Тростянецький р-н, с.Ободівка, вул.  Дружби , 1

 

 

26223007

Надання освітніх послуг

високий

9.08.2017

9.08.2017

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

6

Ободівська    СЗШ  І – ІІ ст.

24353, Вінницька обл.,Тростянецький р-н, с. Ободівка,вул.. Леніна,179

 

26227764

 

Надання освітніх послуг

високий

9.08.2017

9.08.2017

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

7

Новоободівська     СЗШ І –ІІ ст.

24357, Вінницька обл.,Тростянецький р-н, с. Нова Ободівка,вул. Шкільна,1

 

26223016

Надання освітніх послуг

високий

9.08.2017

9.08.2017

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

8

Четвертинівська СЗШ І-ІІІ ст.

24327, Вінницька обл., Тростянецький р-н, с.Четвертинівка, вул.Гагаріна,1

 

26224218

 

Надання освітніх послуг

високий

10.08.2017

10.08.2017

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

9

Глибочанська СЗШ І-ІІ ст.

24340, Вінницька обл.,Тростянецький р-н, с..Глибочок, вул.Шкільна,1

 

 

      26220489

Надання освітніх послуг

високий

10.08.2017

10.08.2017

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

10

Тростянчицька СЗШ І-ІІІ ст.

24342, Вінницька обл.,Тростянецький  р –н, с.Тростянчик, вул.Шкільна,2

 

30214638

 

Надання освітніх послуг

високий

10.08.2017

10.08.2017

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

11

Оляницька СЗШ І-ІІІ ст.

24326, Вінницька обл..,Тростянецький р-н, с.Оляниця, вул. Соборна , 43

 

26227793

 

Надання освітніх послуг

високий

10.08.2017

10.08.2017

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

12

Гордіївська СЗШ І-ІІІ ст.

24313,  Вінницька обл.,Тростянецький р-н, с.Гордіївка. вул. Леніна,65

 

26220503

Надання освітніх послуг

високий

10.08.2010

10.08.2017

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

13

Демидівська СЗШ І-ІІ ст.

24343, Вінницька обл.,Тростянецький р-н, с.Демидівка, вул.Могильчака,9

 

26220458

 

Надання освітніх послуг

високий

10.08.2017

10.08.2017

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

14

Ілляшівська СЗШ І – ІІІ ст.

24330, Вінницька обл.,Тростянецький р-н, с.Ілляшівка, вул. 30- річчя Перемоги,1

 

 

26223022

Надання освітніх послуг

високий

11.08.2017

11.08.2017

 

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

15

Капустянська СЗШ І –ІІІ ст.

24332, Вінницька обл.,Тростянецький р-н, с.Капустяни, вул.Мурованого,2

 

26227787

Надання освітніх послуг

високий

11.08.2017

11.08.2017

 

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

16

Козинецька СЗШ І – ІІ ст.

24351, Вінницька обл.,Тростянецький р-н, с.Козинці, вул. Миру, 117

 

26220532

Надання освітніх послуг

високий

11.08.2017

11.08.2017

 

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

17

Верхівська  СЗШ І-ІІІ ст.

24350, Вінницька обл.,Тростянецький р-н, с.Верхівка, вул. Шкільна, 51

 

 

26220512

Надання освітніх послуг

високий

11.08.2017

11.08.2017

 

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

18

Савинецька  СЗШ І-ІІІ ст.

24335, Вінницька обл.,Тростянецький р-н, с.Савинці, вул.Дружби,42

 

26227770

Надання освітніх послуг

високий

11.08.2017

11.08.2017

 

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

19

Будянська   СЗШ  І - ІІІ  ступенів

24312,  Вінницька обл., Тростянецький р-н. , с. Буди,  вул. Незалежності, 48

 

 

 26220526

Надання освітніх послуг

високий

11.08.2017

11.08.2017

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

20

Летківська СЗШ І-ІІІ ст.

24310, Вінницька обл..,Тростянецький р-н, с.Летківка, вул.  Центральна  2

 

26227818

Надання освітніх послуг

високий

12.08.2017

12.08.2017

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

21

Олександрівська  СЗШ І-ІІІ ст.

24333, Вінницька обл..Тростянецький р-н, с.Олександрівка, вул.Соборна ,85

 

26225214

 

 

Надання освітніх послуг

високий

12.08.2017

12.08.2017

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

22

 

 

 

 

 

 

 

 

23

В.Стратіївська  СЗШ І-ІІ ст.

24314, Вінницька обл.,Тростянецький р-н, с.В.Стратіївка, вул. Піонерська,9

 

26220495

 

Надання освітніх послуг

високий

12.08.2017

12.08.2017

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

24

Демківська  СЗШ  І - ІІ  ступенів

24334, Вінницька обл., Тростянецький р-н.,   с.  Демківка ,  вул.  Шкільна , 1

 

26223039

Надання освітніх послуг

високий

12.08.2017

12.08.2017

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

25

 

24300,  Вінницька обл.,  Тростянецький р-н.,  смт.  Тростянець ,  вул. Шкільна  , 10 

 

    24903149

Надання освітніх послуг

високий

13.08.2017

13.08.2017

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

26

Тростянецька  СЗШ школа І - ІІІ  ступенів  № 2

24300,  Вінницька обл.,  Тростянецький р-н.,  смт.  Тростянець , вул. Соборна  , 94

 

     24902641

Надання освітніх послуг

високий

13.08.2017

13.08.2017

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

27

Бережанський дошкільний навчальний  заклад   "Сонечко"

   24356,  Вінницька обл., Тростянецький р-н.,  с.  Бережанка ,  вул.  Центральна , 2А

 

39542267

Надання освітніх послуг

високий

5.09.2017

7.09.2017

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

28

Савинецький дошкільний навчальний заклад       " Сонечко

24335,  Вінницька обл., Тростянецький р-н., с. Савинці, вул.Дружби, 18

39554340

Надання освітніх послуг

високий

12.09.2017

14.09.2017

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

29

Комунальна установа "Козинецький дошкільний заклад"

24351, Вінницька обл.,  Тростянецький р-н.,  с.  Козинці,  вул.  Миру , 118

39589640

Надання освітніх послуг

високий

12.09.2017

14.09.2017

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

30

Дошкільний навчальний заклад комунального типу "Сонечко" Ілляшівської сілької ради

24330, Вінницька обл., Тростянецький р-н., с. Ілляшівка, вул.Братів Попиків, 65

 

38813534

Надання освітніх послуг

високий

19.09.2017

21.09.2017

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

31

Капустянський дошкільний заклад дитячий садок  загального розвитку 

24332, Вінницька обл..,Тростянецький р-н, с.Капустяни, вул. Мурованого , 1  

 

26227669

Надання освітніх послуг

високий

19.09.2017

21.09.2017

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

32

Капустянська ЛАЗПСМ

24332, Вінницька обл..,Тростянецький р-н, с.Капустяни, вул Мічуріна , 1

36892237

 

середній

24.01.2017

26.01.2017

Надання медичних послуг

середній

19.09.2017

21.09.2017

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

33

Великостратіївський дошкільний навчальний заклад дитячий садок  загального розвитку 

24314, Вінницька обл.,  Тростянецький р-н., с . Велика Стратіївка,   вул. Шкільна , 6    

26227675

Надання освітніх послуг

високий

10.10.2017

12.10.2017

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

34

Тростянецька  ЦРЛ

24300, Вінницька обл.,   Тростянецбкий р – н, смт.  Тростянець ,  вул. Мічуріна, 60

 

01982666

Надання медичних послуг

високий

14.11.2017

5.12.2017

Управління Держпродспоживслужби в  Тростянецькому районі

УВАГА! РОЗШУК! Звернення військового комісара Вінницького обласного військового комісаріату

1Шановні громадяни! В умовах складної суспільно-політичної обстановки, постійної готовності до ведення бойових дій з російсько-терористичними угрупуваннями абсолютна більшість військовослужбовців Збройних Сил України залишаються вірними Військовій присязі та конституційному обов’язку по захисту незалежності, територіальної цілісності та недоторканості нашої держави.
У той же час, у військових частинах (підрозділах) продовжують мати місце випадки, коли окремі військовослужбовці стають на шлях ухилення від військової служби шляхом самовільного залишення військових частин та дезертирства. На території області проводиться плановий широкомасштабний розшук таких військовослужбовців військовими комісаріатами Вінницької області   спільно з Вінницьким зональним відділом військової служби правопорядку.
На даний момент залишається невідомим місце знаходження ряду військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини, а саме:
Жмеринський район
 1. 1.КОТ Петро Олександрович
 2. 2.БОНДАР Сергій Васильович
 3. 3.МІГОВК Олександр Васильович
 4. 4.ІВАНАЩЕНКО Віктор Павлович
Могилів-Подільський район
 1. 5.САУЛЯК Іван Петрович
 2. 6.ФІРСОВ Андрій Віталійович
 3. 7.СУШАК Сергій Олександрович
Немирівський район
 1. 8.ЯКІВЧУК Олег Вікторович
 2. 9.ТУР Денис Євгенович
 3. 10.ДЯЧОК Юрій Миколайович
 4. 11.КОВАЛЕНКО Руслан Олександрович
 5. 12.ОЧЕРЕТНИЙ Віталій Миколайович
 6. 13.КРИВОРУЧКО Дмитро Миколайович
 7. 14.ДАНИЛЬЧЕНКО Олександр Петрович
 8. 15.НЕПИЙВОДА Олександр Михайлович
Піщанський район
 1. 16.Кандибін Богдан Вадимович
 2. 17.Стаднік Степан Пилипович
 3. 18.Домінчен Сергій Дмитрович
 4. 19.Кінчак Олексій Петрович
 5. 20.Слободянюк Анатолій Дмитрович
Теплицький район
 1. 21.ОЛІЙНІЧЕНКО Василь Омелянович
 2. 22.ОХРИМОВСЬКИЙ Богдан Петрович
Тростянецький район
 1. 23.КУЦАК Юрій Станіславович
 2. 24.НАЗАРЕНКО Юрій Віталійович
 3. 25.ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ Олександр Григорович
 4. 26.КОТЛЯРЕНКО Анатолій Михайлович
Хмільницький район
 1. 27.КЛЄШКО  Василь Васильович
 2. 28.ЄЛІЗАРОВ Андрій Володимирович
 3. 29.КОРОБКА Василь Васильович
 4. 30.ВАЛЬКОВ Євгеній Григорович
 
Закликаємо батьків, друзів та родичів військовослужбовців допомогти своїм близьким людям виправити свою, можливо, найбільшу помилку у житті та перестати переховуватися від слідства.
При наявній інформації про місцеперебування військовослужбовців просимо повідомляти до військових частин, Вінницького обласного військового комісаріату або Військової Служби Правопорядку.
Контактні телефони:
Вінницький обласний комісаріат: (0432)66-06-35 – оперативний черговий;
Військова Служба Правопорядку (0432)59-61-15– оперативний черговий.

Сторінка 1 з 22

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru