На головну

Відбулося чергове засідання комісії з питань проведення обстеження санітарного стану ставка «Французький»

DSC0640802 серпня 2017 року голова райдержадміністрації Леонід Лобань провів чергове засідання комісії з питань проведення обстеження санітарного стану ставка «Французький» в смт Тростянець, на якому прийното рішення підготувати відповідні листи в Державну екологічну інспекцію у Вінницькій області, Міністерство аграрної політики та продовольства України, Тростянецьке відділення поліції Бершадського ВП ГУНП у Вінницькій області та здійснити комісійний виїзд на офіційне місце скиду нечистот спиртового заводу.
             В результаті виїзду встановлено, що відходи виробництва направлені на визначені місцяі – бардополя, які знаходяться в південно-західних околицях смт Тростянець на відстані близько 1,5 км, система працює. Але разом з тим аналіз води з водойми показав, що вміст в ній аміаку в 4 рази перевищує допустиму норму, а вміст кисню – у 4 рази менший. На поверхні водойми спостерігаються утворення темно - коричневого кольору не властиві для водойм які не зазнали стороннього впливу.
     Окрім того, представниками Державної екологічної інспекції у Вінницькій області повторно здійснено виїзд на місце викидів та відібрано чергові проби води для дослідження.
 
DSC06406DSC06410DSC06412
Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru