Програма відзначення 26-ї річниці незалежності України на Тростянеччині

банер

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

DSC0658317 серпня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Віктор Задорожний провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. На розгляд порядку денного винесено 14 питань, а саме:
- про недоцільність здійснення соціальної роботи з сім’єю
- про припинення та продовження соціального супроводження сімей (7 питань);
- про  надання дозволу на здійснення правочинів стосовно нерухомого майна право користування, яким мають малолітні діти (2 питання).
- про продовження терміну перебування дітей в будинку дитини
- про невиконання батьками розпорядження голови райдержадміністрації про встановлення зустрічей з дітьми.
- про надання дозволу на звільнення з роботи  неповнолітнього
- про встановлення зустрічей батька з дитиною.
            У ході розгляду вищезазначених питань членами комісії з питань захисту прав дитини було надано можливість висловити думку заявникам та учасникам.
Після чого прийнято колегіальні рішення спрямовані на захист законних прав та інтересів дітей.
 
Служба у справах дітей райдержадміністрації
 
DSC06581
 

Відбулося засідання районної комісії з розгляду питань надання одноразової матеріальної допомоги важкохворим громадянам, що проживають на території Тростянецького району

16 серпня заступник голови райдержадміністрації Віктор Задорожний провів засідання районної комісії з розгляду питань надання одноразової матеріальної допомоги важкохворим громадянам, що проживають у Тростянецькому районі.
Комісією розглянуто 5 заяв про надання одноразової матеріальної допомоги важкохворим (онкохворим) громадянам, що надійшли в управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, та прийнято рішення про виплату допомоги за рахунок виділених коштів з районного бюджету відповідно до районної Програми «Турбота» на 2014 – 2017 роки.
 
 
Управління праці та соціального захисту
 населення райдержадміністрації
 
image-0-02-01-fd942e0cd9ed40d480e23b2e15f1cc6a7abed3417efe60b9f759d939c678aa01-V

ПОЛІЦІЯ ІНФОРМУЄ!!!

       photo-380x290 1З метою належної організації превентивної та профілактичної діяльності, спрямованої на запобігання вчиненню правопорушень, в тому числі іноземцями та особами без громадянства, зменшення негативного впливу транснаціональної та етнічної злочинності на криміногенну ситуацію в державі, розкриття тяжких і особливо тяжких та інших видів злочинів, до вчинення яких причетні іноземці, притягнення до кримінальної відповідальності, або видворення за межі України іноземних громадян, а також запобігання порушенням законодавства про правовий статус іноземців, розкриття і припинення злочинів та інших правопорушень, що вчиняються іноземцями та особами без громадянства Тростянецьке відділення поліції повідомляє, що з 03.08.2017 року на обслуговуючій території проводяться профілактичні заходи під умовною назвою «МІГРАНТ», згідно яких будуть перевірятися правові підстави перебування іноземців та осіб без громадянства на території обслуговування.
         Будуть ужиті заходи з метою виявлення новоутворених злочинних груп сформованих на етнічній основі, для документування їх протиправної діяльності та перевірки причетності до нерозкритих злочинів.
         А також будуть перевірятися заяви та повідомлення громадян про вчинення іноземцями та особами без громадянства кримінальних  правопорушень. 

Відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення на Тростянеччині 26-ї річниці незалежності України

15 серпня 2017 року голова райдержадміністрації Леонід Лобань провів засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення на Тростянеччині 26-ї річниці незалежності України.
         Заступник голови райдержадміністрації Віктор Задорожний ознайомив присутніх із робочим планом з підготовки та відзначення на Тростянеччині  26-ї річниці незалежності України.
         Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Василь Дворський представив організаційному комітету сценарій культурно-мистецьких заходів з нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України.
         Про відкриття районної Дошки Пошани та «Каменя партнерства та співробітництва» з нагоди 10-ти річчя співпраці з Ходзеським повітом Республіки Польща інформував заступник голови районної ради Іван Повидало.
         Також Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька ознайомила організаційний комітет із заходами, які плануються на День селища та відкриття частини центрального парку смт Тростянець. Святкування заплановано на 26 серпня 2017 року (початок 16:00 год.)
         Заходи з нагоди Дня Державного Прапора відбудуться 23 серпня 2017 року о 09:00 на Центральній площі смт Тростянець.
         Відзначення 26-ї річниці незалежності України відбудеться 24 серпня 2017 року. Святкові заходи розпочнуться о 15:00 год. відкриттям районної Дошки Пошани та «Пам’ятного знаку» з нагоди 10-ти річчя співпраці з Ходзеським повітом Республіки Польща. Також заплановані: урочиста хода, покладання квітів до Меморіалу пам’яті, районний фестиваль народної творчості «Скарби Тростянеччини», флешмоб «Мидіти твої, Україно!», урочистості з нагоди 26-ї річниці Дня незалежності України, святковий концерт, виступ заслужених артистів України Дмитра та Назарія Яремчуків, козацьке вогняно-піротехнічне шоу «Полум’я Віків», дискотека за участю професійного Djта МС. Святкові заходи відбуватимуться на стадіоні смт Тростянець.
 
DSC06529DSC06532

Нарада за результатами об’їзду освітніх закладів району

DSC0651415 серпня 2017 року голова районної державної адміністрації Леонід Лобань провів нараду за результатами огляду готовності закладів освіти району до роботи в 2017-2018 навчальному році, який проводився з 07 по 11 серпня 2017 року.
У нараді взяли участь представники створеної відповідної комісії:  заступник голови районної ради Іван Повидало, заступник голови райдержадміністрації Віктор Задорожний, начальник відділу освіти райдержадміністрації Ольга Ільченко,  голова районної ради профспілки працівників освіти і науки Валерій Єндерюков, начальник відділу Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у Тростянецькому районі  Лариса Коваль, завідувач сектору  відділу житлово-комунального господарства  та інфраструктури райдержадміністрації Михайло Оліянчук, начальник  Тростянецького  районного сектору Управління  Державної служби  надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області Віталій Пчелянський, головний спеціаліст сектору з питтань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Григорій Слободяник.
Представники комісії з огляду стану готовностінавчальних закладів до роботи в 2017-2018 навчальному році поінформували щодо проблем та недоліків, виявлених під час перевірки.
Комісія оглянула  приміщення  закладів, пришкільні території, харчоблоки, ознайомилася з навчальними планами педагогічних колективів тощо.  
Усі навчальні та виховні заклади продемонстрували якісну підготовку  до нового 2017-2018 навчального року. Вчителями разом з батьками та за рахунок бюджетних та благодійних коштів  вдалося виконати значний обсяг робіт та створити комфортні умови  для навчання школярів і виховання  дошкільнят. Ошатні кабінети, коридори, фойє, їдальні, санвузли, ігрові кімнати з новими меблями, євровікнами, яскравими малюнками, виробами народної творчості  - це показник відповідальності,  сумлінного і творчого підходу людей до порученої їм справи.
За висновком комісії, всі загальноосвітні і дошкільні  навчальні заклади в цілому відповідають санітарно-гігієнічним нормам, нормам протипожежної безпеки, мають матеріально-технічне  забезпечення  для здійснення навчально-виховного  процесу у новому навчальному році. В окремих закладах виявлено ряд недоліків та зауважень, керівникам цих навчальних закладів дані доручення щодо їх усунення в найкоротші терміни, щоб  вже першого вересня  всі заклади  гостинно відкрили свої двері для школярів і дошкільнят.
Голова районної державної адміністрації Леонід Лобань, аналізуючи підсумки об’їзду, окреслив ті проблемні питання, які потрібно вирішити  кожному навчальному закладу, аби навчально-виховний процес проходив максимально продуктивно.
 
DSC06515DSC06521DSC06524

Індекси споживчих цін у Вінницькій області у липні 2017 року

converted file 4aea6d60 000

converted file 4aea6d60 001

converted file 4aea6d60 002

converted file 4aea6d60 003

converted file 4aea6d60 004

converted file 4aea6d60 005

converted file 4aea6d60 006

10 серпня 2017 року ПрАТ «Зернопродукт МХП» організував для своїх співробітників «Трактор Фест»

20768042 1914140545473300 1898547487220175909 nПо завершенню жнив ранніх зернових і перед збиранням врожаю сої, соняшнику і кукурудзи, а також перед посівною кампанією озимих зернових  у механізаторів є трохи часу аби перевести дух і відпочити. Тож користуючись нагодою та напередодні християнського свята Маковея ПрАТ «Зернопродукт МХП»  влаштував незабутнє святкування: гонки на тракторах та навантажувачах. Для агрохолдингу МХП стало вже доброю традицією проводити фестиваль під назвою «Трактор Фест». Цей захід є внутрішнім, у ньому беруть участь кращі колективи філій компанії, а також невелика кількість запрошених гостей. Серед почесних гостей свята був присутній  голова Тростянецької районної державної адміністрації Леонід Лобань.
         «Трактор Фест» - це прекрасна нагода усім колегам зібратися разом, показати себе, а також отримати цінні подарунки.
Після заїздів на гостей свята чекали конкурси та кулінарна програма. Усі підрозділи «Зернопродукту» змагалися між собою за кращий стіл та за найсмачнішу юшку. Організатори влаштували ряд конкурсів де кожен міг знайти заняття собі до смаку.
Такого роду захід покликаний ще більше об’єднати і згуртувати співробітників.
Усі учасники «Трактор Фесту» отримали море вражень та позитивних емоцій. Такого відпочинку завжди бракує у буденні робочі дні.
 
20799157 1914140485473306 971214930503716995 n20841921 1914140935473261 2299123810246823092 n20842110 1914140665473288 6928379970870546190 n

Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє

833d2e3931ee36bd19d095082c7155c8За попередніми даними у І півріччі 2017р. в області завершено будівництво та прийнято в експлуатацію ряд виробничих об’єктів і потужностей, серед яких місцеві водопровідні мережі потужністю 86,3 км, місцеві трубопроводи для транспортування газу – 18,3 км, місцеві каналізаційні та водостічні мережі – 6,5 км,  лінії електричні силові – 2,3 км, автостоянка для легкових автомобілів на 112 авто.місць, будівлі торговельних підприємств торговою площею 12,2 тис.м2,  кафе на 180 посад. місць.
На підприємствах промисловості прийнято в експлуатацію комплекс по переробці жирів на 37,2 тис.т, цех з переробки м’яса потужністю 3,0 тис.т, цехи по переробці молока на 3,7 тис.т.
Для потреб сільського господарства прийнято в експлуатацію елеватор на 194,2 тис.т одночасного зберігання та механізований зерносклад на 143,7 тис.т  одночасного зберігання.
У соціальній сфері найбільш важливим напрямом залишається житлове будівництво. У січні–червні 2017р. прийнято в експлуатацію 144,1 тис.м2 загальної площі житла, що на 11,2% більше порівняно з відповідним періодом попереднього року.
Загальна площа прийнятого в експлуатацію житла у міських поселеннях становила 104,2 тис.м2, у сільській місцевості – 39,9 тис.м2.
Частка Вінницької області у загальнодержавному обсязі прийняття в експлуатацію житла становила 2,8%. За цим показником Вінниччина серед регіонів України посіла­­ тринадцяте місце.
Зросли обсяги прийнятого в експлуатацію житла у 17 регіонах області.
Найбільше (у 7,3 раза) зросли обсяги прийнятого в експлуатацію житла у Тиврівському районі, в Козятинському районі – у 5,2 раза, в Крижопільському районі – у 5,0 раза, в Чечельницькому районі – у 3,5 раза, в Жмеринському районі – у 3,1 раза. Більше ніж удвічі зросли обсяги прийнятого в експлуатацію житла у  Тростянецькому та Могилів-Подільському районах.
Серед об’єктів соціальної сфери прийнято в експлуатацію амбулаторно-поліклінічні заклади на 57 відвідувань за зміну, загальноосвітній навчальний заклад на 210 учнівських місць, дошкільний заклад на 60 місць.
У січні–червні 2017р. підприємствами області виконано будівельних робіт на  суму 1150,6 млн.грн. Частка Вінницької області у загальнодержавному обсязі будівельних робіт у січні–червні 2017р. становила 3,2%. За цим показником Вінниччина посіла восьме місце серед регіонів України, а за індексом будівельної продукції – сьоме  місце. Найбільше (83,7%) загальнообласного обсягу робіт виконано будівельними підприємствами м.Вінниці.

Виробництво будівельних матеріалів у 2016 році та січні–червні 2017 року

Без названияГоловне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.
Рівень розвитку  будівельної галузі є одним із індикаторів динаміки та стабільності економіки в цілому, що базується в основному на використанні новітніх технологій та виробництві високоякісних сучасних будівельних матеріалів.
У 2016р. на Вінниччині прийнято в експлуатацію 349,7 тис.м2 загальної площі житла, що на 10,7% менше, ніж у попередньому році, а саме: в міських поселеннях прийнято в експлуатацію 277,1 тис.м2 загального обсягу житла, а у сільській місцевості – 72,6 тис.м2.
За підсумками роботи підприємств області у 2016р. спостерігалось коливання обсягів виробництва у більшості видів економічної діяльності, які пов’язані з випуском будівельних матеріалів. Так, на 15,9% менше ніж торік, випущено продукції в добувній промисловості та розробленні кар’єрів.   Тоді, як на підприємствах з виробництва будівельних металевих конструкцій  і виробів зафіксовано зростання обсягів виробництва майже в 1,6 раза, на підприємствах з оброблення деревини та виробництва виробів з неї, крім меблів – на 18,3%, з виробництва іншої неметалевої мінеральної продукції – на 4,6%.
У 2016р. спостерігається зростання виробництва окремих видів будівельних матеріалів. Так, зокрема, у 1,9 раза більше вироблено вікон та дверей з пластмас, у 1,6 раза – блоків та цегли з цементу або каменю штучного для будівництва, на 30,3% – плитки, плит, черепиці, на 20,4% – елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону чи штучного каменю, на 12,7% – розчинів бетонних, готових для використання. Хоча, випуск цегли керамічної невогнетривкої будівельної зменшено на 17,1%.
У І півріччі 2017р. обсяги промислового виробництва з оброблення деревини та виробництва виробів з деревини, крім меблів перевищили рівень відповідного періоду попереднього року на 10,6%. Падіння виробництва спостерігається у добувній промисловості та розробленні кар’єрів, де обсяги виробництва не досягли рівня січня–червня 2016р. на 31,8%,  у виробництвііншої неметалевої мінеральної продукції – на 18,0%.
У січні–червні 2017р. видобуток каоліну та глин каолінових зменшився на 67,8%. В той же час, виробництво гранул, гальки, гравію, щебню і каменю дробленого на 38,7% перевищило рівень відповідного періоду попереднього року, граніту необробленого або начорно обробленого – в 21,0 раза.
У першому півріччі поточного року спостерігається коливання виробництва окремих видів будівельних матеріалів. Так, зокрема, в 3,2 раза збільшено виробництво сумішей асфальтових для дорожнього покриття, на 1,0% – цегли керамічної невогнетривкої будівельної. В той же час, виробництво блоків та цегли з цементу або каменю штучного для будівництва зменшено на 45,5%, елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону чи штучного каменю – на 31,5%, плитки, плит, черепиці – на 17,3%, розчинів бетонних, готових для використання – на 14,0%, а випуск вікон та дверей з пластмас – на 15,6%.

Сторінка 1 з 364

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru