Дорогі тростянчани!

hqdefaultВітаю усіх працівників сільського господарства із професійним святом.
Завдяки невтомній праці, терпінню, витримці та наполегливості ви отримуєте щедрий урожай із благодатної української землі.
Переконаний, що агропромисловий комплекс має достатній потенціал, аби максимально зміцнити виробничі потужності й забезпечити провідні позиції України на світових ринках продовольства та зростання добробуту наших громадян.
Пріоритетом для держави залишається всебічна підтримка сільськогосподарського виробника, поліпшення аграрної інфраструктури та розвиток соціальної сфери села.
У цей святковий день бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, миру, щастя, злагоди та процвітання.      
 
 
 
З повагою
 
          Голова районної державної адміністрації Леонід Лобань    

Відбулось засідання комісії з перевірки виконавчого комітету Летківської сільської ради із здійснення ним делегованих повноважень органів виконавчої влади

DSC 001617 листопада заступник голови районної державної адміністрації Віктор Задорожний провів засідання комісії з перевірки виконавчого комітету Летківської сільської ради із здійснення ним делегованих повноважень органів виконавчої влади.
         Віктор Задорожний ознайомив присутніх з розпорядженням голови райдержадміністрації від 14 листопада 2017 року №300 «Про перевірку виконавчого комітету Летківської сільської ради із здійснення ним делегованих повноважень органів виконавчої влади» та зауважив, що перевірку виконавчого комітету Летківської сільської ради необхідно провести з 20 листопада до 01 грудня 2017 року.
 
 
 
 
 
 
 
DSC 0005DSC 0010DSC 0016

Вінниччина впевнено утримує лідируючі позиції серед регіонів України по кількості голів ВРХ та перше місце - по виробництву м’яса та молока

dairy-milk-cows-in-fieldjpgПро це зазначив директор Департаменту агропромислового розвитку екології та природних ресурсів ОДА Микола Ткачук на прес-конференції, яка відбулась 15 листопада.
За словами посадовця,  Вінницька область утримує лідируючі позиції по кількості голів великої рогатої худоби (320,6 тис. голів), в тому числі корів (158,3 тис. голів) по всіх категоріях господарств, а також по поголів’ю птиці (30,5 млн. голів)
«В області вироблено за 10 місяців найбільше молока серед регіонів України (727 тис. тонн). Перше місце – і по виробництву м’яса (363 тис. тонн)», - зазначив Микола Ткачук.
В сільськогосподарських  підприємствах отримано середній надій молока на одну корову по 5141 кг, або на 5 % більше минулого року.

Відбулися районні урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства

DSC 0193Щорічно в Україні у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства. Це свято, присвячене всім аграріям країни, було засноване в 1993 році. Тоді Президент України підписав указ про заснування професійного свята всіх працівників сільського господарства, а також підприємств, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини та виробництвом харчової продукції.
Свято в України відзначається дуже широко. Шанобливе ставлення до аграріїв завжди було в Україні, з покон віків її називали житницею всієї Європи. До цих пір основними сільськогосподарськими культурами, які вирощуються українськими аграріями, залишаються зернові, цукровий буряк та картопля. Крім того, це свято можуть по праву відзначати також працівники фермерських господарств, які забезпечують всю країну молоком та м'ясом.
День працівників сільського господарства – професійне свято усіх селян, творців народного добробуту, опори країни. Це свято увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік.
16  листопада в с. Четвертинівка  відбулися районні урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Це свято зібрало посадовців, керівників агроформувань, невтомних трудівників полів і ферм, організаторів сільськогосподарського виробництва, заслужених працівників сільського господарстваАдже, сюди з’їхалися з усіх сільськогосподарських підприємств району – кращі з кращих.
З вітальної промовою до учасників святкового дійства звернувся голова районної державної адміністрації Леонід Лобань. Він висловив щиру вдячність хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району.
«Наше майбутнє, майбутнє нашої держави буде світлим завдячуючи вам. Кожному з вас хочу сказати велике дякую за вашу невтомну, важку працю!» - сказав Леонід Лобань.
Також до привітань приєдналися Людмила Скапровська, голова районної ради, та  Микола Панасюк, голова «Агроради».
Микола Цимбалюк, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, у своїй промові підбив підсумки всього зробленого за рік, аналізував усі досягнення агропромислового комплексу.
Кращих керівників агроформувань та заслужених працівників сільського господарства нагородили почесними грамотами Верховної ради України, Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації, Тростянецької районної державної адміністрації та Тростянецької районної ради, а також грошовими винагородами  за високі трудові досягнення, вагомий внесок у розвиток сільського господарства та з нагоди професійного  свята.
Свято було пронизане нотками щирості, добра, поваги і безмежної вдячності за невтомну працю, уроки людяності, мудрості та життєвого досвіду ветеранів аграрного сектору, які теж були присутні на святі.
Святковий концерт усім присутнім дарували таланти Тростяеччинита заслужений артист України Олексій Ричко.
 
DSC 0043DSC 0087DSC 0090
DSC 0096DSC 0107DSC 0108
DSC 0119DSC 0121DSC 0123
DSC 0142DSC 0150DSC 0155
DSC 0169DSC 0193

У 2017 році в аграрний сектор Вінниччини інвестовано майже 2 млрд грн, а експортовано сільськогосподарської продукції майже на 560 млн. дол. США

253 3.preview 0Як зазначив директор Департаменту   агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук, аграрний сектор Вінницької області є інвестиційно-привабливою галуззю.
«За перше півріччя 2017 року капітальні інвестиції в сільське господарство Вінниччини склали 1,8 млрд. грн.. В аграрній галузі реалізується 86 інвестиційних проектів на суму понад 14,8 млрд. грн., направлених на розвиток аграрного виробництва, інфраструктури зберігання сільськогосподарської продукції, модернізації виробничих потужностей підприємств харчової та переробної промисловості. В сільськогосподарських підприємствах області працюють понад 36 тис. штатних працівників»,  - зазначив Микола Ткачук.
За словами керівника профільного Департаменту,  в поточному році в аграрному секторі Вінницької області завершено реконструкції:
  • 3 молочно-товарних ферми на 706 гол./місць;
  • тваринницьке приміщення для відгодівлі ВРХ на 125 гол./місць;
  • 2 свинокомплекса на 2240 гол./місць.
Для розвитку інфраструктури зберігання сільськогосподарської продукції завершено будівництво та реконструкція:
  • 3 зерноскладів загальною потужністю 103 тис. тонн;
  • фруктосховища на 4,5 тис. тонн;
  • овочесховища на 1,5 тис. тонн.
Посадовець наголосив, що аграрний сектор Вінницької області має потужний експортний потенціал. «В загальній структурі експорту області за січень - серпень 2017 року продукція агропромислового комплексу займає 80 %. За 8 місяців 2017 року зовнішньоторговельний оборот продукції АПК склав 621 млн. дол. США. Підприємствами та організаціями аграрного сектору регіону за цей період було експортовано сільськогосподарської продукції та готових продуктів харчування на суму 593,3 млн. дол. США».

Відбулась нарада щодо добровільного об’єднання громад

DSC 001015 листопада  2017 року у райдержадміністрації відбулась робоча нарада з головами селищної та  сільських рад району з питань реформи місцевого самоврядування. Нараду проводив голова райдержадміністрації Леонід Лобань  за участю голови районної ради Людмили Скапровської.
Голова райдержадміністрації ознайомив присутніх із проектом перспективного плану формування спроможних територіальних громад Вінницької області.
В обговоренні питання взяли участь всі учасники наради, які озвучили своє бачення і пропозиції щодо об’єднання громад. Розмова, що відбулася, була конструктивною і відвертою, думки інколи протилежними.
Від сільських та селищних голів надійшло багато запитань щодо обґрунтування позитивних перспектив процесу об'єднання, про фінансові переваги та особливості даних реформ.
Пропозицією переважної більшості присутніх на нараді стала ініціатива проведення широкої роз'яснювальної роботи серед населення щодо процесу об'єднання, залучаючи до цього депутатів місцевих рад.
 
DSC 0003DSC 0004DSC 0010

Відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат по Тростянецькому району

DSC 001915 листопада голова районної державної адміністрації Леонід Лобань провів засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат по Тростянецькому району.
У ході засідання комісією розглядались питання про хід погашення заборгованості із виплати заробітної  працівникам ДП «Тростянецький спиртовий завод» та працівникам (інформували: Наталія Томін, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Ігор Мариняко, директор ДП «Тростянецький спиртовий завод»); про вжиття дієвих заходів для погашення заборгованості із заробітної  плати працівникам Ободівського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Колос» (інформували:Мирослава Резнік, директор Ободівського ДЗОВ «колос», Микола Панасюк, власник Ободівського ДЗОВ «Колос»).
DSC 0003DSC 0007DSC 0014
 
DSC 0015DSC 0019

Відбулась робоча нарада з питань підготовки та відзначення Дня Гідності та свободи в районі

DSC 0036В Україні 21 листопада щороку відзначається День Гідності та Свободи на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).
         У зв’язку з наближенням цього дня голова райдержадміністрації Леонід Лобань провів нараду, на якій розглядалось питання підготовки та проведення в районі Дня Гідності та Свободи.
         Заступник голови райдержадміністрації Віктор Задорожний ознайомив присутніх із розпорядженням голови райдержадміністрації від 08 листопада 2017 року №299 «Про відзначення на Тростянеччині Дня Гідності та Свободи».
         Заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи відбудуться 21 листопада 2017 року на центральній площі смт Тростянець (початок о 14:00 год.).
 
 
 
DSC 0024DSC 0027DSC 0030
 
DSC 0034

Четвертинівка знову віч-на-віч з «Вінницькою птахофабрикою»

chetvertinovka-2-640x426У селі Четвертинівка Тростянецького району 11 листопада за ініціативою адміністрації ТОВ «Вінницька птахофабрика» відбулися збори громади. Подія, однозначно, знакова. Адже рівно два роки тому, у листопаді 2015 року, саме четвертинівська громада виступила категорично проти розширення потужностей птахофабрики на сільських землях. Тоді селяни, виступаючи проти планів інвестора, перекрили дорогу, будували барикади та палили шини.
Однак, сьогодні люди підтримали ідею розширення співпраці з ТОВ «Вінницька птахофабрика», яка входить до компанії «МХП», і дали згоду на виготовлення проектної документації на будівництво ще однієї бригади з вирощування курчат-бройлерів на землях сільської ради. Результат голосування - 181 «за», 19 «проти» і 3 «утримались». Головуючий на зборах  сільський голова Четвертинівки Олександр Макух зазначив, що за останні два роки відносини з інвестором, компанією «МХП», стали дійсно партнерськими, зрозумілими, прозорими і однозначно вигідними для громади. Тому вигода від розширення співпраці сьогодні всім зрозуміла.
Ми співпрацюємо з інвестором на основі укладеної двосторонньої соціальної угоди, за якою село щорічно отримує за кожну діючу бригаду, а таких дві, кошти для розвитку соціальної інфраструктури. Лише за ці два роки перекрито дах спортзалу в школі та замінено частину вікон, відремонтовано частину сільських доріг, закуплено щеподробилку для котельні на дровах та новий трактор з косилкою для зачистки сільських вулиць, надається постійна допомога школі, садочку, амбулаторії та будинку культури. Цьогоріч саме птахофабрика виступила генеральним спонсором Всеукраїнського фестивалю «Батозька битва». Загалом за два роки громада змогла освоїти близько 900 тисяч гривень, які надійшли від птахофабрики. Але головне, це саме людські стосунки. Директор «Вінницького бройлера» Ігор Лещенко та його співробітники - часті гості у селі і завжди небайдужі до сільських проблем, - сказав Олександр Макух.
Представляючи план будівництва майбутньої бригади, директор ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП» Ігор Лещенко сказав, що ніхто не застрахований від помилок у своїй діяльності, керівництво птахофабрики їх допустило два роки тому, але головне, ці помилки визнати та виправити.
Нашій команді знадобилось два роки, щоб повернути довіру четвертинівської громади і ми раді, що шляхом відкритого діалогу нам вдалось це зробити. Зараз саме з громадою погоджено місце розташування нової бригади пташників. Це буде за 5 км від села, на землях так званої «Дубини», і вплив на село буде мінімальний, адже санітарною зоною є 1,2 км, а за отримання відповідних дозволів може бути і 400 метрів. Але ми врахували всі побажання людей і будуватимемо саме в тому місці, де хочуть люди, - зазначив директор «Вінницького бройлера».
Загалом збори пройшли в доброзичливій атмосфері з конструктивними обговореннями майбутнього будівництва. Слово для виступів отримали всі бажаючі, як прихильники, так і противники будівництва.
Більшість зосереджувались на тому, що розширення співпраці з птахофабрикою – шлях до розвитку села. Адже понад 160 місцевих мешканців сьогодні працюють на підприємстві. Мають роботу, достойну зарплату, молодь залишається у селі. Зростає кількість дітей у школі та садочку, до села приїздять нові люди з інших міст та сіл. Втрачати таку перспективу було б не логічно.
Керівник місцевого ТОВ «Богдана Хмельницького» Сергій Ровишин зазначив, що його підприємство, як і птахофабрика постійно інвестує у соціальні проекти в селі і він готовий надалі співпрацювати з «МХП», адже спільними зусиллями Четвертинівку можна зробити дійсно одним із найкращих сіл в Україні.
Підтримавши плани на будівництво бригади пташників, громада також вирішувала, куди інвестувати «соціальні» кошти, які надійдуть від «МХП», адже сума чимала 1 млн 800 тис грн. і ще 400 тисяч погодився виділити місцевий підприємець Сергій Ровишин. Більшістю голосів було вирішено, щоб у центрі села було збудовано сучасний парк з алеями, альтанками та дитячими майданчиками (візуалізація проекту була продемонстрована), а ще частину коштів використати на ремонти доріг.
Окрім того Ігор Лещенко пообіцяв, що вже цього тижня підприємство займеться заміною вікон у школі, щоб на 100% вони у закладі були енергозберігаючими. Біля дитячого садочка буде зроблено свердловину для забезпечення закладу питною водою та буде встановлено нову брендовану автобусну зупинку для мешканців села.
Ці збори були попередніми, громада дала згоду на розробку технічної документації на будівництво. У подальшому, згідно закону, будуть проведені ще громадські слухання. Але результат зібрання показовий - громада та інвестор знаходять спільну мову і їхнє партнерство та взаємовигідна співпраця є запорукою, як зростання потужності економіки області, так і покращення рівня життя для самої громади.
chetvertinovka-1-640x426chetvertinovka-3-640x427chetvertinovka-4-640x427

Осінньо-польові роботи на Вінниччині вступають у завершальну стадію

217 04 1 650x410За повідомленням Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації, станом на   13 листопада, аграрії області завершують польові роботи. 
Всього в поточному році намолочено зернових культур 4199,3 тис. тонн при середній урожайності  56,7 ц/га.
Завершується збирання соняшнику, якого намолочено 697,4 тис. тонн при урожайності  28,5 ц/га. Сою зібрано на 94,4 % площ,  намолочено 275,1 тис. тонн при урожайності  20,0 ц/га.
По всіх категоріях господарств кукурудзи на зерно зібрано на площі 245,8 тис. га (69,3 % до прогнозу), намолочено  1771,1 тис. тонн при урожайності  72,1 ц/га.
Цукрових  буряків,  з прогнозованої площі  57,5 тис. га, викопано з площі 49,9 тис. га (86,8 % до прогнозу), накопано  2334,8 тис. тонн при урожайності   468,1 ц/га.    В області працюють 6 цукрових заводів, якими прийнято та перероблено 1777,3 тис. тонн сировини та вироблено 260,3 тис. тонн цукру. 
Під урожай 2018 року по всіх категоріях господарств посіяно 337,6 тис.га озимих зернових , в тому числі:
      - озимої пшениці  - 306,1 тис.га;
      - озимого ячменю 28,7 тис.га;
      - озимого жита - 1,8 тис.га.
 Сільгоспвиробниками підготовлено ґрунту на зяб 841,4 тиc. гав т. ч. глибокої оранки – 60,7 тис. г, з них під ц/буряки  55,4 тис. га. 

Сторінка 1 з 381

Тростянеччина запрошує відеоролик

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru
eskisehir escort escort izmit escort bursa ankara escort bayan samsun escort elazig escort bayan erzurum escort bayan