Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Конституції України

DSC0596027 червня, напередодні українського загальнодержавного свята, відбулися урочисті заходи з нагоди 21-ї річниці Дня Конституції України, які проходили під гаслом «Розквітай рідний край!».
Зібрання розпочалося із перегляду документального фільму про створення Основного Закону України.
Хвилиною мовчання вшановано пам’ять героїв, які віддали своє життя за вільну, незалежну Україну.
Представники Тростянецького об’єднаного районного військового комісаріату поклали квіти до стендової композиції землякам загиблим в АТО та меморіалу пам’яті.
Із вітальним словом звернувся до присутніх голова районної державної адміністрації Леонід Лобань: «28 червня 1996 року Україна підтвердила своє прагнення розбудувати незалежну, демократичну державу. В нашій країні вперше за її історію був прийнятий принципово новий Основний закон – такий Закон, який визнав вищою цінністю людину, її права і свободи, який встановив основи організації державної влади, що здійснюється  на засадах її поділу на законодавчу, виконавчу,  судову та гарантує місцеве самоврядування. У світі не існує більш ефективної форми соціальної угоди між владою і суспільством крім конституції. Конституція – це головний установчий документ держави, фундамент її правової системи. Та щоб реалізувати всі поставлені перед нами завдання, необхідно більш ширше впроваджувати нові методи господарювання, проявляти ініціативу і підприємливість як керівникам, так і кожному працівнику на своєму робочому місці. Лише за таких умов можливий ефективний поступ економічного розвитку незалежної української держави, а отже, і підвищення добробуту населення.
Не будемо ж шкодувати заради цього ані сил, ані енергії! Зробимо все можливе для цього! Відмовимося назавжди від розпалювання ворожнечі в суспільстві. Нехай мир і злагода сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню добробуту у кожному домі.
З Днем Конституції вас! Слава Україні!»
Кращих представників територіальних громад нагороджено почесною грамотою Тростянецької районної державної адміністрації та районної ради, а також грошовою винагородою за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у справи розбудови Української держави, активну громадську позицію та з нагоди Дня Конституції України.
По завершенню урочистостей захід продовжився святковим концертом на якому виступили артисти районного будинку культури та юні таланти Тростянеччини. 
 
DSC05954DSC05956DSC05958
 
DSC05960DSC05961DSC05964
IMG 1193DSC05973DSC05974
DSC05976DSC05978DSC05980

Дорогі тростянчани!

1364395462Вітаю усіх з великим державним святом – Днем Конституції України.
Ось уже 21 рік Основний Закон є правовим базисом Української держави, розвитку суспільства та утвердження демократії.
Цей документ створив могутню основу для розвитку та зміцнення демократичних, соціальних та правових принципів розбудови нашого суспільства.
Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя.
Конституція несе в собі головну надзвичайно цінну і гуманну ідею про те, що держава функціонує для людини.
Досвід усіх років незалежності України засвідчив, що Основний закон має відповідати сучасним потребам розвитку нашої держави.
      Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.
      Від усього серця бажа
ю вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої держави – народовладдя, гуманізму та законності.
 
      З повагою
       Голова районної державної адміністрації Леонід Лобань

Дорогі тростянчани!

1Щиро вітаю вас зі святом — Днем молоді.
Україна має багату історію, яку творили молоді переможці, чиї імена завжди були взірцем для утвердження патріотизму серед підростаючого покоління.
Цінності Майдану об’єднали багатьох українців під час Революції Гідності і мільйони молодих людей стали на підтримку Української держави у її проєвропейському виборі. А нині, в час військової агресії Росії, найкращі представники молоді зі зброєю в руках на передовій захищають територіальну цілісність і суверенітет нашої країни, розвивають потужний волонтерський рух на підтримку українського війська, допомагають громадянам, постраждалим від воєнних дій. Тож ваші перемоги саме тепер особливо потрібні для всіх українців.
Упевнений, ви завжди будете в авангарді, сповна реалізуєте свій талант, і у своїх починаннях неодмінно досягнете найвищих вершин, зміцнюючи авторитет нашої країни.
Ваша творчість, креативність, готовність до втілення нестандартних рішень у науці, бізнесі, волонтерстві та мистецтві як ніколи потрібні Україні.
Вірю, що ви неодмінно реалізуєте свій потенціал, здійсните найзаповітніші мрії, й надалі будете утверджувати патріотизм та високу громадянську свідомість у суспільстві, відстоюючи державну незалежність, адже найкращими здобутками Україна все більше й більше відкривається Європі та світові.
Щиро бажаю вам добра, невичерпної творчості та життєвої наснаги.
Слава українській молоді.
Слава Україні!
 
З повагою
Голова районної державної адміністрації Леонід Лобань

Урочистості з нагоди Дня державної служби

SAM 550023 червня 2017 року в залі засідань районної державної адміністрації відбулись урочисті заходи з нагоди Дня державної служби.
Голова районної ради Людмила Скапровська та перший заступник голови райдержадміністрації Таїсія Науменко звернулись до присутніх з вітаннями, подякували за високий рівень зацікавленості та відданості своїй роботі, побажали натхнення, нових здобутків у справі служіння народу!
12 кращих державних службовців району були нагороджені грамотами районної державної адміністрації та районної ради за сумлінну працю, зразкове виконання посадових обов’язків.
Усім присутнім таланти Тростянеччини: Анатолій Булан, Тетяна Палій та Сергій Сабатович, Валентина та Василь Оголенки, Лілія Кривошия, Олеся Дериш, Андрій Сухина, Ірина Катренко подарували чудовий концерт.
Захід відбувся в теплій, урочистій та дружній обстановці.
 
 
SAM 5499SAM 5500SAM 5501
 
           SAM 5509SAM 5540SAM 5547
           SAM 5550SAM 556219366415 1295171193937666 9145098318654414785 n
 
           19399989 1295170930604359 3922521626882710186 n19429871 1295171083937677 152487111942580421 n
           19396611 1295171493937636 5391374810338120756 n           
 

23 червня – День державної служби

фото до ДДСШановні державні службовці!
 
         Щиро вітаю вас із Днем державної служби.
Ефективна державна служба - це не лише необхідна умова прогресу українського суспільства, а й важливий чинник утвердження в Україні європейських стандартів життя.
Від професіоналізму і чесності кожного з вас, відношення до людей, вміння швидко і якісно приймати управлінські рішення, залежить рівень довіри до влади в цілому.
Маю глибоке переконання в тому, що спільними зусиллями ми побудуємо демократичну, соціально орієнтовану державу, зміцнимо міжнародний авторитет нашої країни та забезпечимо гідне життя кожного громадянина України.
Зичу  усім вам міцного здоров'я, миру, добробуту та нових здобутків!
 
 
З повагою
       Голова районної державної адміністрації Леонід Лобань

Покладання квітів до Дня скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні

       Сьогодні, 22 червня, голова районної ради Людмила Скапровська  та перший заступник голови райдержадміністрації Таїсія Науменко взяли участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам з нагоди Дня скорботи і вшанування жертв війни в Україні.
           Також хвилиною мовчання вшановано пам’ять полеглих під час Другої світової війни, які віддали своє життя за волю та мирне небо для нащадків.
 
2206 001

22 червня – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

фото до Дня скорботиШановні тростянчани!

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

 

З повагою

Голова районної державної адміністрації            Леонід Лобань

УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ ПРО ЗМІНИ ЩОДО КОНТРОЛЮ ЗА ДОДЕРЖАННЯМ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПРАЦЮ

1483880444 dspПостановою КМУ від 26.04.2017р. № 295 затверджено Порядок державного контролю за додержанням законодавства про працю.Державний нагляд та контроль за додержанням законодавства про працю покладено на Держпраці таоргани місцевого самоврядування.
На заміну перевіркам у сфері праці запроваджені нові форми контролю — інспекційні відвідування та невиїзні інспектування. Інспектор праці набув права проводити інспекційне відвідування за наявності відповідного посвідчення та безперешкоднов будь-яку годину доби проходити до будь-яких приміщень, де використовують найману працю.
Зважаючи на досить суттєві штрафи за порушення законодавства про працю визначені ст. 265 КЗпПУ роботодавцям доцільно ознайомитись із змістом ПКМУ №295, яка набула чинності 16 травня 2017р. (публікація «Офіційний вісник України» №38/2017).

Військовослужбовці отримуватимуть пенсію за вислугу років

33945-1 largeЯк раніше повідомлялось, Національна Рада реформ при Президенті України схвалила урядовий проект пенсійної реформи. Реформа передбачає проведення осучаснення пенсій і скасування податку на пенсії для працюючих пенсіонерів вже з 1 жовтня, збереження пенсійного віку і встановлення однакових для всіх правил призначення пенсій
Призначення пенсії за вислугу років пов’язується не з досягненням пенсійного віку та наявністю загального трудового стажу, а з утратою професійних якостей, коли працівник не може повноцінно працювати за своєю спеціальністю до похилого віку. Така пенсія призначається як компенсація втраченої працездатності за професією. Але правом виходу на пенсію за вислугу років зараз користуються 7-10% працівників, оскільки не хочуть втрачати роботи. Законодавство передбачає обов’язкове звільнення з роботи, яка дає право на пенсію за вислугу років, після оформлення пенсії. До того ж, при такій системі і рівень пенсій невисокий. Зараз ми маємо дефіцит кадрів у сферах освіти та охорони здоров’я і позбавлятися кваліфікованих працівників було б нераціональним.
При цьому особам, які на дату набрання чинності змін у пенсійне законодавство набудуть право на призначення пенсії за вислугу років, буде збережено право виходу на пенсію за діючими на сьогодні пільговими умовами. Пенсії за вислугою років, які вже призначені, будуть виплачуватися і надалі. Зміни стосуватимуться лише пенсіонерів, які виходитимуть на пенсію після набрання чинності відповідного закону. Враховуючи особливості проходження військової служби, передбачається зберегти пільгові умови пенсійного законодавства для військовослужбовців.

Українці і надалі зможуть виходити на пенсію в 60 років

old 1За даними Мінсоцполітики (станом на грудень 2016 року)  майже 94% 60-річних чоловіків і більше 90% 60-річних жінок мають трудовий стаж 25 років і більше. В 2000 році були запроваджені персоніфіковані пенсійні рахунки. З 2004 року з набранням чинності Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» почав враховуватись страховий стаж, тобто кількість років, які людина не просто працювала, а сплачувала внески до Пенсійного фонду. Однак при оформленні пенсії роки трудового стажу до 2004 року враховуватимуться як страховий стаж за наявності відповідних записів в трудовій книжці. Крім того, за період до 2004 року враховуються всі пільги по обчисленню стажу, які були чинними до 2004 року. Жодних змін до існуючого порядку обчислення страхового стажу законопроектом про пенсійну реформу не вноситься. Таким чином, для більшості працюючих українців при збільшені страхового стажу з 15 до 25 років жодним чином не погіршать умов виходу на пенсію.

Сторінка 1 з 356

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru