07 грудня 2017

Самоврядці району відзначили професійне свято

  • Edit

DSC 0110     7 грудня в актовій залі районної ради відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. Серед присутніх – депутати усіх рівнів рад: сільських, селищної, районної та обласної, посадовці, ветерани місцевого самоврядування, представники виконавчої влади.   З вітальним словом до усіх в залі звернулись голови районної ради Людмила Скапровська та перший заступник голови райдержадміністрації Таїсія Науменко. Вони щиро вірять у кожного з самоврядців і відзначають їх роль в житті кожного жителя району й України загалом.

Щорічно з нагоди Дня місцевого самоврядування рада відзначає кращих працівників, депутатів, які своєю працею сприяють розвитку громад, забезпечують надання якісних послуг жителям територіальних громад. Цього року обласна рада та обласна державна адміністрація нагородили  Почесними грамотамита грошовими винагородами  Ілляшівського сільського голову   Людмилу Василенко та керуючу справами виконавчого апарату районної ради  Валентину Піган.
Почесними грамотами райдержаміністрації та районної ради відзначені кращі працівники місцевого самоврядування району.
       На святі було оголошено підсумки районного конкурсу «На кращу бюджетну установу та благоустрій прилеглої до неї території». Переможцями стали Скибинецький  клуб – бібліотека - завідуюча  Любов Ткаченко (головний розпорядник коштів – Глибочанська сільська рада) - перше місце; Будянський  дошкільний навчальний заклад - завідуюча Ольга Христич (головний розпорядник коштів -  Будянська сільська рада) – друге місце;  Козинецький  дитсадок «Дзвіночок» – завідуюча Надія Кушлан (головний розпорядник коштів -  Верхівська сільська рада) - третє місце. Переможців нагородили Почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації і грошовими винагородами: за перше місце  - 5000 грн.; за друге - 3 000 грн.; третє -  2 000 грн.
Традиційно на день місцевого самоврядування підводяться підсумки районного огляду-конкурсуна кращий стан фізичного виховання та спорту в територіальних громадах. Цьогоріч перемогу святкують Ободівська територіальна громада, здобувши перше місце, Савинецька – друге, Тростянецька – третя сходинка. До почесних грамот вони отримали грошові сертифікати відповідно на дев’ять, сім та п’ять тисяч гривень.
Грудень – щедрий на державні свята. П’ятого відзначали День волонтера, шостого -  День Збройних Сил України, сьомого – День самоврядців. Людмила Василівна відзначила роль кожного, хто працює задля людей і миру на землі. Вона щиро привітала захисників держави з святом, бо день Збройних Сил України сьогодні нарівні з Днем Незалежності.
«Ми усвідомлюємо, якби не наші захисники – армія, то напевно вже й не було незалежної України. Це вони – наше військо зупинило агресію на Сході України, наші доблесні воїни вже майже чотири роки стоять на захисті нас з вами. Через горнило війни пройшли сотні тростянчан, і нині наші земляки на передовій,» - сказала голова районної ради.
Під час урочистостей двадцятьом учасникам бойових дій  вручено почесні відзнаки  «Нагрудний знак учасника АТО». Цієї символічної нагороди були удостоєні старші лейтенанти Ігор КРАСНОЖОН та Олександр СИДОРУК, старший сержант Олександр КУКУРУДЗА , сержант Руслан ГОРОБЕЦЬ, молодший сержант Анатолій КУЧЕРЯВИЙ, старші солдати Руслан ВИДАЙКО та  Петро МОРОЗ, солдати Юрій БОГДАШ, Анатолій ЛОПАТЮК, Максим ПАЛАМАРЧУК,  Олександр РЕМЕНЮК, Павло РУДЕНКО, Сергій СЕРЕДА,  Сергій СПИРИДОНОВ, Сергій КОЗАЧЕНКО,  Володимир КРАВЧЕНКО, Сергій ЛИСОГОР, Петро ХРУЩ, Олександр ПУСТОВІТ, матрос Олег КОСАРЕВ.
 
Зі святом привітав своїх колег депутат Вінницької обласної Ради Геннадій Мазур та ветеран місцевого самоврядування Віктор Овсянніков.
 
       Гарний настрій самоврядцям та гостям свята подарували учасники художньої самодіяльності Тростянеччини та Заслужений артист України Олексій Ричко.
 
 
 
 DSC 0062DSC 0082DSC 0093
DSC 0110DSC 0117DSC 0118
DSC 0175DSC 0185DSC 0191
DSC 0197DSC 0202DSC 0205
DSC 0218DSC 0228DSC 0237
DSC 0252
 
Детальніше

З нагоди професійного свята керівники області та міста привітали працівників органів місцевого самоврядування Вінниччини

  • Edit
24862257 10159726961805230 8987886759308940789 nНапередодні Дня місцевого самоврядування, яке, відповідно до Указу Президента України відзначають 7 грудня, відбулись урочистості з нагоди свята. Встановлення даного свята пов’язане з визнанням місцевого самоврядування, як вагомої складової народовладдя – одного з головних чинників громадянського суспільства.
З нагоди свята на урочисте зібрання завітали представники органів місцевого самоврядування з усіх куточків Вінниччини та обласного центру зокрема. Вітали присутніх перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гижко, голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови-директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк та секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський.
Висловлюючи слова вітання Анатолій Олійник зазначив: «У всьому світі рівень розвитку держав оцінюють за рівнем демократії, яка закладена  в механізмах місцевого самоврядування. Таким чином, сьогодні ми говоримо про такі основоположні документи, як Європейська хартія місцевого самоврядування та Всесвітня декларація місцевого самоврядування. Адже саме ці документи визначають фундаментальні основи та принципи місцевого самоврядування у всьому світі. І сьогодні ми маємо можливість спостерігати, що саме через вибори та місцеве самоврядування працює державний механізм у найрозвиненіших країнах світу. Я переконаний, що кожен з присутніх на своєму робочому місці відповідально та професійно виконує свої обов’язки, таким чином забезпечуючи достойний рівень демократії у нашій державі».
Привітав присутніх з професійним свято і Андрій Гижко та зазначив: «Сьогодні ми відзначаємо свято працівників сільських, міських та обласних рад. Це свято кожного свідомого громадянина, що бере участь у виборах різних рівнів і таким чином стає причетним до місцевого самоврядування. Сьогодні працювати в органах місцевого самоврядування дійсно не просто, адже впроваджується велика кількість реформ, які ініційовані Президентом України, Урядом України та Верховною Радою України. І саме ці три гілки влади надзвичайно швидко змінюють нашу країну. При цьому на органи місцевого самоврядування передається величезна кількість функцій. Таким чином вони беруть на себе відповідальність за свою територію, громаду, благоустрій і за управління територією в цілому. Висловолюю щиру подяку всім депутатам від найменших сільських рад до обласної Ради за ті зміни та програми, які вони приймають. Від імені обласної державної адміністрації та від себе особисто хочу побажати всім вам бути лідерами у своїх громадах, міцного здоров’я та Божого благословення».
Від імені Вінницької міської ради слова вітання висловив Павло Яблонський: «Переконаний, що місцеве самоврядування є основою держави, адже міста, села та селища є тим, на чому тримається міць держави, яка претендує на високий рівень розвитку. Фінансова децентралізація та реформи Уряду України дали можливість створювати умови, аби життя наших громадян ставало більш комфортним та зручним як в маленькому селі, так і у великому місті. Бажаю всім вам вірних друзів та надійних колег, вдячних мешканців ваших громад та міцного здоров’я».
В ході урочистостей почесними грамотами обласної Ради та обласної державної адміністрації нагороджено найдостойніших представників органів місцевого самоврядування, керівників та працівників комунальних закладів області, очільників місцевих рад різних рівнів та територіальних громад.
Окрім того, привітати присутніх з професійним святом завітали співочі творчі колективи та артисти Вінниччини.
Детальніше

Шановні тростянчани, працівники органів місцевого самоврядування!

  • Edit
SamovraduvannaПрийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування.
Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.
День місцевого самоврядування — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми Тростянеччини, дбають про розквіт і зростання міста.
Місцеве самоврядування Тростянеччини — це потужний корпус, це справді народна влада — влада для громади і в інтересах громади.
Нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.
Від усього серця бажаємо всім міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку Тростянецького району.
Детальніше

Відбулось засідання Громадської ради при райдержадміністрації

  • Edit
DSC 002606 грудня  2017 року відбулось засідання Громадської ради при районній державній адміністрації під керівництвом Станіслава Гаврилюка.
         На розгляд Громадської ради виносились питання: про стан харчування у закладах освіти та закладах охорони здоров’я Тростянецького району (інформували: Ольга Ільченко – начальник відділу освіти райдержадміністрації; Людмила Дзюба – заступник головного лікаря по ЛКК Тростянецької центральної районної лікарні; Валерій Єндерюков – голова Тростянецької районної організації працівників освіти і науки України); про стан налагодження і поширення всебічних суспільно-політичних, освітніх, інформаційних зв’язків з Європейським народом (інформував Анатолій Буга – секретар Тростянецького районного осередку Міжнародної ГО «Україна – Польща – Німеччина»);  про вивчення стану військо-патріотичного і фізичного виховання шкільної молоді; технічний стан стадіонів, спортзалів, спортивних майданчиків та інших спортивних споруд (інформували: Василь  Цуцман – методист КУ «Тростянецький районний методичний кабінет»; Сергій Сабатович – голова Тростянецької спортивної ГО «Федерація футболу»).
Участь  у засіданні Громадської ради взяв заступник голови райдержадміністрації Віктор Задорожний.
У своєму виступі Ольга Ільченко зазначила, що  харчування у закладах освіти організовано на належному рівні. Кошти з районного бюджету виділяються на дітей пільгових категорій (10 грн. в день). Селищна та сільські ради надають субвенцію на харчування учнів, в тому числі 1-4 класів та дітей учасників АТО. Продукти закуповуються через проведення тендерних процедур. Батьки та спонсори надають благодійну допомогу.
         Людмила Дзюба повідомила, що загальна сума коштів, передбачена в кошторисі 2017 року на придбання продуктів харчування, складає 359400 грн. (фактична вартість одного ліжкодня стаціонарного хворого станом на 01 листопада 2017 року – 8,92 грн., вартість одного ліжкодня для  ветерана війни – 28,85 грн.). Порівняно із попередніми роками фінансування закладу зросло на 8,4%, а вартість одного ліжкодня зросла на 2,28 грн.
         Валерій Єндерюков зауважив, що у І півріччі 2017 року  середня вартість харчування у дошкільних навчальних закладах району становила 15,03 грн.
         Протягом останніх років відбувався обмін делегаціями району із делегаціями Ходзезького повіту Республіки Польща, які сприяють розгортанню співробітництва між селами, трудовими колективами у галузі економічного, освітнього розвитку, повідомив Анатолій Буга.
Стосовно військово-патріотичного і фізичного виховання шкільної молоді звітував Василь Цуцман  зазначивши, що у загальноосвітніх закладах проведено понад 130 інформаційно-просвітницьких заходів на тематику військово-патріотичного виховання, відбувається широке  залучення до процесів військово-патріотичного виховання учасників антитерористичної операції, сприяння розвитку системи допризивної підготовки та військово-патріотичного виховання на основі традицій національно-визвольних змагань  українців.
Інформацію про технічний стан стадіонів, спортзалів, спортивних майданчиків та інших спортивних споруд надано сектором з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, де зазначено, що всього на території Тростянецького району функціонує 130 спортивних споруд, в тому числі 1 стадіон з трибунами на 1500 місць для глядачів, 21 майданчик з тренажерним обладнанням, 18 футбольних полів, 28 спортивних залів, 14 приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять, 3 майданчики  з синтетичним покриттям з яких 6 в незадовільному стані і 6 потребують ремонту.
         Питання стосовно технічного стану спортивних споруд неодноразово піднімалось на засіданнях Громадської ради, адже належний та, головне, безпечний стан місць для занять спортом має перспективу залучення широкої аудиторії спортивної молоді та майбутніх спортсменів. Звісно  стан спортивних споруд району залишає бажати кращого, тому було вирішено рекомендував звернути увагу місцевої влади на технічний стан спортивних споруд та покращити його.
Активні дискусії точились навколо питання децентралізації, де кожен присутній висловлював свою думку. Було внесено пропозицію активізувати інформаційну роботу серед населення, адже  далеко не кожен житель району розуміє що таке добровільне об’єднання громад, які в цьому є плюси і мінуси.
 Станіслав Гаврилюк звернувся до членів Громадської ради із проханням обдумати питання, які важливо було б розглянути протягом наступного року на надати свої пропозиції до 10 січня 2017 року.
 
 DSC 0004DSC 0006DSC 0008
DSC 0015DSC 0020DSC 0025
 
DSC 0028DSC 0034DSC 0036
DSC 0042
Детальніше
Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru
Герб України                       
                               ТРОСТЯНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ                                             
             24300 Україна Вінницька область Тростянецький район   
             смт Тростянець вул. Соборна буд. 37 тел. (04343) 2-22-05, 2-23-64

факс (04343) 2-21-45 Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Герб Тростянця

eskisehir escort escort izmit escort bursa ankara escort bayan samsun escort elazig escort bayan erzurum escort bayan