листопада 2017

30 листопада 2017

Відбулась конференція Тростянецької районної організації ветеранів України

  • Edit
DSC 038930 листопада голова Тростянецької районної організації ветеранів України Микола Мельник провів конференцію з головами селищної, сільських організацій ветеранів.
У конференції взяли участь голова районної ради Людмила Скапровська та перший заступник голови райдержадміністрації Таїсія Науменко.
Учасники конференції вшанували пам’ять загиблих учасників антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях хвилиною мовчання.
На конференції розглядалось питання щодо положення  Тростянецької районної організації ветеранів України.
Голова районної організації ветеранів України Микола Мельник зупинився на основних пунктах положення та внесених змінах до нього.
Учасники конференції обговорили важливі питання роботи районної організації ветеранів, питання медичного та соціально-побутового обслуговування ветеранів, збереження та упорядкування пам’ятників та пам’ятних знаків, про співпрацю ветеранської організації району з органами державної влади та місцевого самоврядування.
Підбиваючи підсумки конференції Микола Мельник подякував присутнім на конференції членам ради ветеранів за їх діяльність, та зазначив, що двері його кабінету будуть завжди відчинені для них, що районна влада і надалі буде підтримувати та допомагати у вирішенні проблемних питань організації.
 
DSC 0375DSC 0377DSC 0378
 
DSC 0383DSC 0386DSC 0389
Детальніше

Про результати проведення конкурсу - - головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації

  • Edit
Про результати проведення конкурсу
 
        Відділ освітиТростянецької районної державної адміністрації просить оприлюднити інформацію, щодо результатів проведення конкурсного відбору на зайняття посади державної служби  категорії «В» - головного спеціаліста відділу освіти Тростянецької районної державної адміністрації, оголошеного наказом відділу освіти Тростянецької районної державної адміністрації від 26 жовтня 2017 року № 157-к та розміщений 27 жовтня 2017 року на офіційних сайтах Національного агентства України з питань державної служби та Тростянецької районної державної адміністрації.
 
Результати проведення конкурсного відбору на зайняття посад державної служби
 

№ п/п

Кандидат

Посада

Загальна кількість балів

Примітка

Порядковий номер

Дата оголошення конкурсу

1

Піньковська Олена Олександрівна

Головний спеціаліст відділу освіти Тростянецької районної державної адміністрації Вінницької області

10,4

Переможець конкурсу

50591

27.10.2017

 

 

 

Детальніше

Відбулось засідання районної призовної комісії

  • Edit
DSC 036729 листопада заступник голови райдержадміністрації Віктор Задорожний провів засідання районної призовної комісії.
У ході засідання комісієюрозглядались  питання про призов на строкову військову службу та надання відстрочок від призову.   
Військовий комісар Тростянецького ОРВК Сергій Стоколос поінформував членів комісії про проблемні питання, які виникають в ході проведення осіннього призову громадян у районі та надав пропозиції щодо їх вирішення.
 
 
DSC 0370
Детальніше

Голова райдержадміністрації сприяє поліпшенню організації освітнього процесу в школах

  • Edit
DSC 035529 листопада 2017 року голова районної державної адміністрації Леонід Лобань зустрівся з директорами Летківської та Олександрівської СЗШ І-ІІІ ст. Олександрою Усенко та Антоніною Бурою. Мета зустрічі – розгляд пропозицій директорів шкіл щодо поліпшення організації освітнього процесу в школах.
У зустрічі також взяли участь заступник голови райдержадміністрації Віктор Задорожний, начальник відділу освіти райдержадміністрації Ольга Ільченко та начальник фінансового управління райдержадміністрації Лариса Сандуляк.
         Олександра Іванівна та Антоніна Павлівна висловили прохання сприяти у висвітленні фінансування закладів освіти; при формуванні штатних розписів шкіл ввестим штатну одиницю старшого кочегара як основного працівника на ввесь фінансовий рік,  сторжа (хоча б на 0,5 ст) для забезпечення збереження приміщення та майна школи під час вихідних, відпусток, на період хвороби основного працівника, посади електрика (із розрахунку 1 одиниця на 4 школи), посади інженера з охорони праці при відділі освіти, у школах, де здійснюється підвіз дітей – по 0.5 ставки вихователя для здійснення супроводу дітей під час перевезення тощо.
         За результатами зустрічі та жвавих дискусій прийнято рішення: відділу освіти райдержадміністрації надавати відповідну інформацію школам для висвітлення на сайтах; на наступному тижні заключити договори між закладами освіти та централізованю бухгалтерією відділу освіти райдержадміністрації; передбачити кошти у районному бюджеті на 2018 рік на здіснення послуг електрика, який працюватиме за договором; з 01 січня 2018 року ввести в штатні розписи закладів освіти, де здійснюється підвіз дітей, 05 ставки вихователя та ін.
         Леонід Іванович запевнив, що завжди сприятиме покращенню надання освітніх послуг, готовий співпрацювати з керівниками закладів освіти, обговорювати їх пропозиції щодо організації навчально-виховного, фінансово-господарського  процесу та шляхи його поліпшення.
 
DSC 0349DSC 0351DSC 0355
 
DSC 0352DSC 0357DSC 0360
DSC 0364
 
Детальніше

29 листопада 2017

29 листопада відбувся виїзний прийом голови райдержадміністрації в селі Капустяни

  • Edit
IMG 6163Відповідно до затвердженого графіку, го­лова районної державної адміністрації Леонід Лобань 29 листопада провів виїзний прийом громадян.  Черговою сільською радою, на території якої побував Леонід Лобань, стала Капустянська сільська рада.
При зустрічі з її колективом Леонід Іванович зазначав, що при­їхав сюди перш за все, з метою по­спілкуватися з громадою, безпо­середньо від неї почути про існу­ючі проблеми і разом пошукати можливі шляхи їх вирішення.
Зі своїми проблемами до керівника району звернулись місцеві жителі, всі були прийняті і вислухані. Серед питань, з якими жителі громади зверталися на особис­тий прийом до керівника району стосувались соціального захисту, нарахування субсидії, водовідведення та інші.
За результатами розгляду порушених питань голова райдержадміністрації доручив керівникам окремих служб опрацювати озвучені звернення та вжити заходів для їх вирішення. Відтак наголосив: розв’язання кожної проблемної ситуації має перебувати на особливому контролі.
 
Загальний відділ апарату райдержадміністрації
 
IMG 6157IMG 6163IMG 6177
 
IMG 6183IMG 6196IMG 6211
Детальніше

На Вінниччині десятикілометрова зона навколо 48-го арсеналу повністю очищена від боєприпасів

  • Edit
Image1228 листопада, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій та голова ДСНС України Микола Чечоткін здійснили робочу поїздку до м. Калинівка. Спільно вони оглянули ділянки розмінування і очищення територій від боєприпасів та стан виконання відновлювальних робіт. По завершенню огляду керівники підписали акт виконаних робіт з очищення території Калинівки та прилеглих населених пунктів від боєприпасів.
«В першу чергу, я хотів би подякувати за роботу Державній службі з надзвичайних ситуацій за проведення відповідного комплексу робіт, аби люди могли відчувати себе в повній безпеці, працювати та проводити польові роботи. Насправді це один із етапів загального комплексу робіт і він є надзвичайно важливим. В присутності Прем’єр-Міністра ми поставили завдання і з достойністю його виконали. На знак цього, сьогодні ми доповімо Уряду України про виконання комплексу робіт, який ми на себе взяли. Але перед нами стоїть ще ряд не менш важливих завдань. Зараз ми знаходимося на етапі відновлення життєдіяльності осель у даному регіоні. На сьогоднішній день касове виконання коштів по державному бюджету складає 10,2 млн. грн., це пов’язано зі специфікою використання коштів з державного бюджету. Окрім того, ще зареєстровано 3 млн. зобов’язань, тобто ми розраховуємо, що за тиждень буде освоєно ще 5 млн. грн. Додатково залучено 2 млн. грн. з обласного бюджету на відновлення незначних пошкоджень і компенсації витрат тим людям, які надали відповідні квитанції. Зокрема, у Павлівці постраждали 1,5 тис. осель. На сьогодні роботи виконано на 60% .  Протягом двох тижнів плануємо виконати решту робіт. На даний час в роботі 60 будинків, до ремонту яких ми залучили всі райони Вінницької області. Але в ході експертизи 8 глиняних будинків виявились такими, що не підлягають ремонту. Таким чином Чотири сім’ї з цих будинків виявили бажання, щоб їм придбали нові будинки у межах Павлівки. Інші чотири родини виявили бажання, аби їм відшкодували будівельні матеріали для самостійного відновлювання будинків» - зазначив Валерій Коровій.
За даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено розмінування міста Калинівка, 10 прилеглих населених пунктів та територій навколо 48 арсеналу Збройних Сил України в радіусі 10 кілометрів площею 30,4 тис. га. Здійснення зазначених заходів дозволило повернутися громадянам до своїх осель та розпочати відновлювальні роботи. Також проведено очищення від боєприпасів та їх елементів траси проходження комунікацій електро-, газо- та інших систем життєзабезпечення для найшвидшого проведення робіт з їх відновлення. Зведеним піротехнічним загоном ДСНС обстежено виробничі та господарські об’єкти на наявність вибухонебезпечних предметів з метою відновлення їх функціонування. Загалом розміновано та очищено від вибухонебезпечних предметів територію 25 підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, що функціонують у м. Калинівці та Калинівському районі.
Розповідаючи про хід виконання робіт з розмінування,  начальник групи піротехнічних робіт рятувального загону спеціального призначення ДСНС у Вінницькій області зауважив: «На сьогоднішній день очищено 100% території, яка складає 30,4 тис га. З 22 листопада усіма піротехнічними підрозділами ДСНС розпочато роботи з проведення контролю якості цієї території. Жодних боєприпасів на сьогоднішній день не виявлено. Це свідчить про те, що роботи, які проводилися протягом двох місяців, виконані належним чином. Загалом було задіяно 135 чоловік особового складу та 50 одиниць спеціальної техніки. Особовий склад - це піротехнічні підрозділи, майже з усіх областей України, загалом 19 піротехнічних розрахунків. У результаті виявлено, вилучено, транспортовано та передано до знищення підрозділами Міністерства оборони України 3807 одиниць вибухонебезпечних предметів».
Всього з початку виконання робіт піротехнічними підрозділами вилучено близько 3 тис. 500 вибухонебезпечних предметів. До виконання завдань з розмінування залучався зведений піротехнічний загін загальною чисельністю 135 чоловік та 50 одиниць техніки.
Всі заходи, визначені планом розмінування, виконано своєчасно та в повному обсязі. Протягом 2017-2018 років ДСНС відповідно до своїх повноважень забезпечить постійний моніторинг за станом очищеної території, оперативне реагування у разі виявлення вибухонебезпечних предметів та супровід сільськогосподарських робіт на територіях, які були забрудненні вибухонебезпечними предметами внаслідок виникнення надзвичайної ситуації на 48 арсеналі ЗСУ.
Коментуючи стан проведення робіт з розмінування зони ураження навколо 48 арсеналу Микола Чечоткін зазначив: «29 вересня Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом підписано план розмінування цієї території, відповідно до якого 28 листопада визначено датою завершення  робіт по розмінуванню. Хочу наголосити, що підрозділами ДСНС  план виконано, територія в 10 кілометровій зоні повністю очищена від вибухонебезпечних предметів і є безпечною. Для проведення необхідних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації для Державної служби з надзвичайних ситуацій виділено 23 мільйони 500 тисяч гривень, які на сьогоднішній день практично повністю освоєні. Частину коштів використано для ремонту авіаційних засобів, які долучилися до гасіння пожежі та  придбання деяких зразків техніки для виявлення вибухонебезпечних предметів. Сьогодні зведений загін відбуде на місце своєї постійної дислокації. Залишаться піротехнічні підрозділи  Вінницького гарнізону ДСНС, які будуть здійснювати постійний моніторинг оперативної обстановки, щодо виявлення і вилучення вибухонебезпечних предметів та здійснюватимуть супровід осінньо-польових робіт і сьогодні ми мали можливість в цьому пересвідчитися. Також відповідні підрозділи супроводжуватимуть і хід проведення весняно-польових робіт. Я не виключаю того, що можуть бути поодинокі випадки виявлення залишків вибухонебезпечних  предметів. Земля має здатність піднімати їх із тієї чи іншої глибини і, навіть сьогодні, ми досі виявляємо вибухонебезпечні предмети, що залишились після Другої світової війни. Але, в цілому засвідчую факт,  територія загальною площею 30.4 га, яка потрапляє в 10 кілометрову зону навколо арсеналу повністю очищена від вибухонебезпечних предметів».
В рамках заходу відбулося також і нагородження рятувальників, які брали участь у роботах з розмінування території, забрудненої боєприпасами. Зокрема, від Голови Служби десятеро піротехніків отримали відомчі нагороди та почесні грамоти ДСНС. Окрім того, Валерій Коровій нагородив кращих працівників груп розмінування Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної Ради за сумлінне виконання своїх обов’язків.
Image01Image08Image11
Детальніше

Павло Розенко звернувся до місцевої влади з вимогою активізувати роботу щодо забезпечення доступності навчальних закладів для дітей з інвалідністю

  • Edit
pavlo rozenko 3 650x410Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко звернувся до представників місцевих органів влади з вимогою активізувати роботу щодо забезпечення безперешкодного доступу дітей з інвалідністю до загальноосвітніх навчальних закладів.
«Безумовно, ми повинні відзначити позитивну динаміку щодо реалізації в Україні права дітей з інвалідністю на освіту. Разом з тим темпи покращення якості надання деяких освітніх послуг не є задовільними. Насамперед, це стосується діяльності місцевих органів влади щодо забезпечення доступності навчальних закладів для людей з інвалідністю», - сказав Павло Розенко у ході засідання Ради у справах осіб з інвалідністю.
Віце-прем’єр-міністр навів дані згідно з якими, кількість загальноосвітніх навчальних закладів на початок 2016/2017 навчального року становить 16 395, з них доступних до першого поверху – 12 652 (77, 2%), до другого – 69 (0,4%), до третього – 22 (0,13%), до четвертого і наступних поверхів доступними є лише 11 будівель загальноосвітніх шкіл.
«Очевидно, що ця ситуація є незадовільною», - наголосив він.
У зв’язку з цим Павло Розенко доручив місцевим органам влади активізувати роботу щодо забезпечення безперешкодного доступу дітей з інвалідністю до загальноосвітніх навчальних закладів при їх підготовці до нового навчального року, а також при здійсненні реконструкції та капітального ремонту будівель дошкільних та шкільних навчальних закладів.
Учасники засідання також розглянули питання забезпечення осіб з інвалідністю виробами медичного призначення, в тому числі технічними засобами реабілітації та стан виконання Указів Президента України від 03.12.2015 № 678 «Про активізацію роботи щодо забезпечення прав людей з інвалідністю» та від 13.12.2016 № 553 «Про заходи, спрямовані на забезпечення додержання прав осіб з інвалідністю».
Детальніше

72% підприємців, які беруть участь у держзакупівлях, повністю задоволені системою ProZorro

  • Edit
436197Міжнародна маркетингова група провела дослідження на замовлення ProZorro, з’ясувавши ставлення бізнесу до публічних закупівель та виявивши основні тренди у поведінці підприємців при участі в тендерах. У рамках дослідження було опитано 1100 респондентів і проведено 90 глибинних інтерв'ю.
Бізнес було поділено на три групи: ніколи не брав участь у торгах через систему ProZorro, взяв участь у публічних закупівлях три рази або менше і той, що  регулярно бере участь у публічних закупівлях.
Результати опитування бізнесу, який регулярно бере участь у публічних закупівлях, показали: 52% респондентів стверджують, що користування системою ProZorro є вигідним для їх підприємства. Додатковий прибуток (53%) та зручність і відкритість тендерів (42%) стали вирішальними факторами при прийнятті рішення брати участь у тендерах.
Реєстрація у системі була зручною і зрозумілою для 91% респондентів.
У процесі підготовки та подання тендерної пропозиції 72% респондентів все влаштовує. Ті респонденти, які мають зауваження, відмічають наступні мінуси: багато часу йде на підготовку документів, багато надається непотрібної на їх думку інформації, занадто малі терміни для подання пропозицій.
Найважливішим у системі ProZorro для респондентів є: зручність та швидкість участі в тендерах, достатній рівень прибутку від участі у публічних тендерах, дотримання Закону та прозорий вибір переможця.
Слабкими сторонами респонденти системи вважають: присутність домовленостей поза системою, відсутність перевірки якості товару або послуг, порушення правил.
Основними плюсами респонденти вважають: економію часу на проведення тендеру, зручність та рівні можливості для всіх підприємств. З мінусів виділили: велику кількість документів для участі в тендері, наявність торгів, які проводяться недостатньо прозоро, та надання зайвих документів.
55% респондентів вважають, що є необхідність у посиленні контролю за дотриманням Закону на публічних тендерах.
89% респондентів готові радити знайомим, щоб вони скористалися послугами електронних закупівель.
Детальніше про результати опитувань інших груп бізнесу - у презентації: http://bit.ly/2zLOfb6.
Детальніше

Щоб вступити в коледж чи технікум на базі 11-ти класів, потрібно буде подавати заяву в електронній формі, - Умови прийому для молодшого спеціаліста на 2018-й

  • Edit
fa-1-6Наступного року вступники до коледжів і технікумів на базі 11-ти класів подаватимуть документи виключно в електронній формі. Це передбачено Умовами прийому для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2018 році, які затверджені наказом МОН та вже пройшли реєстрацію в Міністерстві юстиції.
Таким вступникам потрібно буде створювати електронні кабінети в системі ЄДЕБО й через них подавати заяви, попередньо підвантаживши необхідні документи. Прийматимуться сертифікати ЗНО 2016, 2017 та 2018 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. З цих предметів приймаються лише сертифікати 2018-го.
Подавати заяви в паперовій формі зможуть вступники на основі 11 класів, які мають право на пільги, розбіжності у ПІБ, даті народження, статі або громадянстві в атестаті та сертифікаті ЗНО, які подають іноземні документи про повну загальну середню освіту або атестати, видані до запровадження фотополімерних технологій їх виготовлення. Ще однією підставою може бути неможливість зареєструвати електронний кабінет або подати заяву в електронній формі з інших причин, підтверджена довідкою приймальної комісії.
У паперовій формі, як і раніше, подаватимуть заяви та документи вступники на основі 9-ти класів. Для них прийом заяв почнеться 2 липня і триватиме до 18-ї години 14 липня 2018 року. Упродовж 15-22 липня проходитимуть вступні іспити, творчі конкурси та співбесіди. Рейтинговий список вступників оприлюднюватиметься не пізніше 24 липня, а зарахування на місця держзамовлення буде не пізніше 30 липня.
Вступники на основі 11-ти класів зможуть реєструвати електронні кабінети та завантажувати в них документи з 2 липня, а подавати заяви – з 12 липня. Реєстрація триватиме до 18-ї години 25 липня, а подання заяв – до 1 серпня для тих, хто вступає на основі співбесіди, іспитів або творчих конкурсів, та до 8 серпня для осіб, які вступають на основі сертифікатів ЗНО. Рейтингові списки оприлюднюватимуться не пізніше 9 серпня, а зарахування на місця держзамовлення на основі співбесіди – не пізніше 8 серпня, а на основі сертифікатів ЗНО, вступних іспитів або творчих конкурсів – не пізніше 14 серпня.
Ще однією новацією 2018 року для вступу на молодшого спеціаліста буде дві форми заяв на участь у конкурсі. Зокрема, вступник зможе зазначити, що він бере участь у конкурсі і на бюджетні місця, і на контрактні або виключно на контрактні.
«Реєстрація Умов прийому в Мін’юсті дала старт для закладів вищої та професійної освіти, які готують молодших спеціалістів, створювати власні Правила прийому. До 31 грудня вони мають бути внесені в ЄДЕБО та розміщені на сайті закладу. Найближчим часом ми також очікуємо завершення реєстрації Умов прийому до закладів вищої освіти, які визначають правила вступу на бакалаврів, магістрів та докторів філософії», – зазначив директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров.
Щоб докладніше роз’яснити всі положення Умов прийому, МОН планує провести регіональні наради для закладів вищої та професійної освіти, які здійснюють набір на молодшого спеціаліста, з 6 до 15 грудня 2017 року.
Нагадуємо, що комісія з аудиту вступної кампанії 2017-го надала рекомендації на 2018 рік. Вони, зокрема, стосуються ширшої комунікації та вдосконалення ЄДЕБО.
Детальніше

За 2017 рік понад тисяча навчальних закладів долучилася до безкоштовного вивчення англійської мови он-лайн

  • Edit
Без названияПредставники понад 1 тис українських навчальних закладів приєдналися до вивчення англійської мови на безкоштовній он-лайн платформі Lingva.Skills цього року. Курси проходять як школярі та студенти, так і вчителі, викладачі, науковці тощо.
«Спілкування іноземними мовами визначене однією з ключових компетентностей Нової української школи. Ми прагнемо, щоб кожен учень міг належно розуміти, писати, висловлювати свої думки англійською чи іншою з поширених іноземних мов. Водночас наша вища освіта, наука зараз активно інтегруються в європейський та світовий простір, і в цьому контексті знання англійської є так само дуже важливим для українських студентів, науковців. Тому ми підтримали соціальний проект Lingva.Skills, який відкриває багато можливостей для безкоштовного вивчення англійської незалежно від місця проживання й у будь-який зручний час», – зазначив заступник Міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич.
Загалом у межах підписаного МОН та Lingva.Skills меморандуму планується залучити до вивчення англійської 500 тисяч українських вчителів та викладачів.
Наразі навчання здійснюється лише в режимі он-лайн, однак нині створюється система за методом змішаного навчання (blended learning), де буде поєднано он-лайн  навчання із навчанням в аудиторії із викладачем. Цей метод почне втілюватись у навчальних закладах м. Києва вже 2018-го.
Також, до року німецької мови в Україні, розроблюватиметься відповідний контент для он-лайн навчання німецької мови.
Довідково
Для участі в проекті потрібно на сайті www.lingva.ua подати заявку від навчального закладу, вказавши назву, приблизну кількість бажаючих вивчати англійську та контактний e-mail. З представником навчального закладу зв’яжеться координатор, відправить проект офіційного листа, який потрібно підготувати, та подальші інструкції.
Навчання відбувається в зручний для користувача час. Термін вивчення – необмежений, але зазвичай становить 3-6 місяців. Курс англійської рівня А1-А2 складається з 150 уроків, кожний з яких трьома видами вправ тренує граматичну або розмовну конструкцію.
Нагадуємо, що на платформі Prometheus стартували безкоштовні курси підготовки до ЗНО з Української мови і літератури, Математики та Історії України http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2017/09/21/finansuvannya-naukovix-doslidzhen-i-rozrobok-v-ukrayini-zbilshilos-majzhe-na-40/
Детальніше

Тростянеччина запрошує відеоролик

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru
eskisehir escort escort izmit escort bursa ankara escort bayan samsun escort elazig escort bayan erzurum escort bayan