10 жовтня 2017

Розпорядженням КМУ № 689-р, 27 вересня прийнято рішення про виділення 5,5 млн.грн. на заходи соціально-економічного розвитку Тростянецького Бершадського, Теплицького, Гайсинського районів та міста Ладижин

  • Edit
22405379 1932148803772871 6545309514355842616 nЗавдяки зверненням Миколи Кучера  до Уряду ще 22 об'єкта вдасться відновити завдяки цим коштам.
Тростянецький район - 2 млн. 270 тис.грн.:
- Реконструкція приміщення комунального закладу “Ободівський краєзнавчий музей”, вул. Дружби, 2, с. Ободівка (180 тис.грн.)
- Придбання твердопаливного котла у Верхівський ДНЗ “Сонечко”, с. Верхівка (120 тис.грн.)
- Капітальний ремонт сільського будинку культури по вул. 30 річчя Перемоги, 1, в с. Ілляшівка (150 тис.грн.)
- Придбання дитячих ігрових майданчиків для дошкільних навчальних закладів району (80 тис.грн.)
- Покращення матеріально-технічної бази та придбання інтерактивних комплексів (інтерактивні дошки, проектори, ноутбуки) для освітніх закладів району (150 тис.грн.)
- Реконструкція системи теплозабезпечення спортивного комплексу з заміною котлів, системи опалення та теплових мереж по вул. Спортивна, 6, в смт Тростянець (950 тис.грн.) 
- Реконструкція опалення дитячого садка с. Демидівка (100 тис.грн.)
- Капітальний ремонт (утеплення фасадів із заміною віконних та дверних блоків на металопластикові) дошкільного навчального закладу, вул. Тараса Шевченка, 2, с. Тростянчик (210 тис.грн.) 
- Реконструкція приміщень лікувального корпусу під відділення реанімації та інтенсивної терапії Тростянецької ЦРЛ, вул. Мічуріна, 60, (260 тис.грн.) 
- Придбання музичного обладнання для Верхівського будинку культури, с. Верхівка (70 тис.грн.)
Бершадський район - 1 млн.грн.:
- Капітальний ремонт тротуару (пішохідні доріжки) між вул. Кузика та вул. Урожайна в с. Шляхова (500 тис.грн.)
- Капітальний ремонт (утеплення фасадів, ремонт вхідної групи) будівель ДНЗ “Сонечко” (ясла-садок) по вул. В. Думанського, 27, в м. Бершадь (500 тис.грн.)
Гайсинський район - 1млн. 190 тис.грн.:
- Капітальний ремонт приміщення спортивного залу в СЗШ I—III ступенів, с. Кузьминці (250 тис.грн.)
- Капітальний ремонт віконних прорізів в приміщенні СЗШ I—III ступенів, с. Нараївка (150 тис.грн.)
- Капітальний ремонт віконних та дверних прорізів в приміщенні СЗШ I—III ступенів, с. Кунка (100 тис.грн.)
- Будівництво дороги місцевого значення на відрізку с. Краснопілка — с. Нараївка (300 тис.грн.)
- Капітальний ремонт тротуару по вулиці Українська, с. Нараївка (200 тис.грн.)
- Реконструкція приміщення неврологічного відділення Гайсинської центральної районної лікарні (190 тис.грн.)
.
Теплицький район - 540 тис.грн.:
- Капітальний ремонт із заміною вікон на металопластикові в Степанівській 3ОШ I—III ступенів, вул. Миру, 3, с. Степанівка (190 тис.грн.)
- Облаштування приміщення управління праці та соціального захисту населення для осіб з обмеженими можливостями по 
вул. Незалежності, 7, смт Теплик (150 тис.грн.)
- Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Агрономічна-Незалежності в смт Теплик (200 тис.грн.)
.
м. Ладижин - Обладнання ігрового майданчика розміром 
45 х 28 м по вул. Будівельників біля стадіону “Авангард” (500 тис.грн.)
.
Детальніше

«Зимові» субсидії усім субсидіантам нарахують автоматично

  • Edit
Finance-1В Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії. У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон усім тим, кому у травні цього року субсидію було перепризначено на новий період - 2017-2018 рр. Жодних документів чи довідок субсидіантам повторно не потрібно подавати чи доносити. Програма житлових субсидій максимально спрощена для людей. Заяву і Декларацію про доходи заново необхідно було подати лише сім’ям, які орендують помешкання, мають зміни у складі сім’ї (хтось прописався чи виписався за останній рік), хочуть отримати субсидію на тверде паливо.
Як і минулого року, субсидію нададуть усім, хто потребує реальної допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг. Грошей вистачить на всіх. Розмір «зимової» субсидії буде відображено у платіжках за опалення, які надійдуть споживачам у листопаді 2017 року.
Детальніше

Професія – патронатний вихователь

  • Edit
IMG 064810 жовтня 2017 року в.о. директора Тростянецького  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Вікторія Рєзнікова в приміщенні  Тростянецького  центру зайнятості взяла участь у семінарі серед непрацюючих працездатних осіб, де розповіла про послугу патронатного вихователя.
    Метою заходу було проведення інформаційної кампанії, пошук кандидатів в патронатні вихователі та формування позитивної громадської думки щодо послуги патронату із забезпечення тимчасового догляду, виховання та реабілітації в умовах сім’ї дітям, які залишилися чи можуть залишитися без батьківського піклування, дітей, які потребують тимчасової підтримки та професійної допомоги, перебувають у СЖО, в т.ч. діти, які набувають чи набули статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування.
      Вікторія Рєзнікова розповіла про особливості та етапи запровадження послуги патронату в Україні, вимоги до патронатних вихователів та матеріальну підтримку від держави, яку надає держава дітям, що перебувають у патронатних сім’ях.
       Також працівник центру говорила про те, що сімейний патронат допомагає дітям, які втратили батьків або чиї батьки чи особи, що їх замінюють не здійснюють своїх батьківських обов’язків унаслідок різних причин. Передбачається він і для дітей, які зазнали наслідків батьківської недбалості або жорстокого поводження і ризикують наразитись на це в подальшому, а також для немовлят, від яких матері відмовились відразу після народження»
Детальніше

10 жовтня відбулося засідання організаційного комітету з нагоди підготовки та відзначення в районі Дня захисника України

  • Edit
DSC 0096Сьогодні, 10 жовтня, голова райдержадміністрації Леонід Лобань провів засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення на Тростянеччині Дня захисника України.
Заступник голови райдержадміністрації Віктор Задорожний ознайомив присутніх із робочим планом з підготовки та відзначення на Тростянеччині  Дня захисника України.
Заходи з нагоди Дня  захисника України розпочнуться 13 жовтня 2017 року з районної військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) у спорткомплексі «Колос» (початок об 11:00 год.). Також заплановані такі заходи: фотовиставка, музейні експозиції, зустріч керівництва району з  учасниками антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях,покладання квітів до Меморіалу пам’яті, урочисті заходи, а також урочисті проводи призовників до лав Збройних сил України.
14 жовтня 2017 року в с. Олександрівка відбудеться турнір з вільної боротьби серед підлітків 2006 – 2008 р.н., присвячений Дню захисника України.
 
DSC 0081 DSC 0087 DSC 0090
Детальніше

Голова райдержадміністрації провів апаратну нараду

  • Edit
DSC 005009 жовтня 2017 року голова районної державної адміністрації Леонід Лобань за участю голови районної ради Людмили Скапровської провів  нараду із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів ЦОВВ, окремих служб району.
 Відповідно до затвердженого порядку денного про роботу за  9 місяців 2017 року  звітували:  начальник відділу статистики у Тростянецькому районі Валентина Мочульська, завідувач сектору цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Володимир Загалило, а також розглядались питання про пенсійну реформу (інформувала Світлана Клітченко – начальник Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області) та  про дотримання вимог чинного законодавства щодо ведення військового обліку військовозобов’язаних та призовників (інформував Сергій Стоколос – військовий комісар Тростянецького ОРВК).
Світлана Клітченко, начальник Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, поінформувала учасників наради щодо основних положень пенсійної реформи.
Документ, зокрема, передбачає проведення осучаснення пенсій і підвищення мінімального страхового стажу для виходу на пенсію з 15 до 25 років з 1 січня 2018 року.   Надається можливість «придбати» стаж за період, коли особа не підлягала загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню.
Сума сплаченого єдиного внеску за кожен місяць такого періоду не може бути меншою за мінімальний страховий внесок, помножений на коефіцієнт 2.
 
 Валентина Мочульська, начальник відділу статистики у Тростянецькому районі,  у своєму виступі  зазначила, що основні напрямки роботи відділу статистики - це подальше вдосконалення організації та проведення статистичних спостережень, моніторинг інформаційних потреб користувачів і покращення доступу до статистичних даних,зменшення звітного навантаження на респондентів, удосконалення статистичної методології та звітності.
Популярним серед користувачів є  веб-сайт  Головного управління статистики у Вінницькій області http://www.vous.vin.ua/ , де розміщуються актуальні оперативні дані, періодичні статистичні показники, для зручності респондентів на сайті розміщено календар подання звітності для кожного респондента за кодом ЄДРПОУ із бланками звітності.
 
Володимир Загалило інформував про підсумки роботи сектору цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації за січень – вересень 2017 року.
За звітний  період  сектором підготовлено і проведено 5 засідань комісії з питань ТЕБ та НС, на яких розглядались питання виникнення надзвичайних ситуацій і виділення коштів на їх ліквідацію (с. Ободівка, с.Четвертинівка-  будинки жителів), а також складні погодні умови, які склалися на автошляхах району в зимовий період.
Розроблено і проведено корегування та відпрацювання плану евакуації населення Тростянецького району у разі виникнення надзвичайної ситуації, на особливий період,  а також плану дій органів управління і сил цивільного захисту району по запобіганню і ліквідації надзвичайної ситуації. Розроблений і доведений до виконавців План заходів спрямованих на підвищення рівня безпеки і охорони життя людей на водних об’єктах району.
 
 
Сергій Стоколос, військовий комісар  Тростянецького ОРВК,  інформував про дотримання вимог чинного законодавства щодо ведення військового обліку військовозобов’язаних та призовників.
Зауважив, що у зв’язку з загостренням внутрішньої та зовнішньополітичної обстановки, захопленням частини території України багато уваги керівництвом приділяється її обороноздатності. Так, з метою визначення стану ведення військового обліку військовозобов’язаних та призовників відповідно до  вимог Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» комплексною комісією Генерального штабу ЗСУ проводиться перевірка, якій підлягають обласні державні адміністрації, Департаменти охорони здоров’я, органи державної реєстрації актів цивільного стану, головні територіальні управління юстиції, районні державні адміністрації, апарати міських рад, обласні клінічні лікарні, МСЕКи, медичні училища, селищні ради, суди, військові комісаріати.
 
 

DSC 0053 DSC 0064 DSC 0067
DSC 0071 DSC 0039 DSC 0043
DSC 0045
Детальніше

Тростянеччина запрошує відеоролик

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru
eskisehir escort escort izmit escort bursa ankara escort bayan samsun escort elazig escort bayan erzurum escort bayan