05 жовтня 2017

Відбулось засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

  • Edit
DSC 002704 жовтня 2017 року голова районної державної адміністрації Леонід Лобань провів чергове засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат).
Про хід погашення заборгованості із заробітної плати працівникам ДП «Тростянецький спиртовий завод» та працівникам, які розрахувались з підприємства, доповідала головний бухгалтер заводу Анастасія Ратушняк.
У результаті розгляду прийнято рішення коригувати графік погашення заборгованості з остаточним її погашенням до кінця року.
 
 
 
 
DSC 0026 DSC 0031
Детальніше

Підвищену пенсію українці мають отримати вже у жовтні

  • Edit
Image1Про це під час всеукраїнської селекторної наради з питань запровадження пенсійної реформи 5 жовтня повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
Вінниччину в регіональні студії представляли голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, заступник голови – директор Департаменту освіти і науки ОДА Ігор Івасюк, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака.
«Український Парламент ухвалив декілька днів тому рішення про довгоочікувану реформу пенсійної системи. Метою цієї реформи було створення справедливої системи пенсійного забезпечення. Маємо рекордну кількість голосів – 288, і зараз переходимо до практичного впровадження перерахунку пенсій для більш ніж 9 млн. пенсіонерів», - зазначив Глава Уряду.
Володимир Гройсман наголосив на необхідності провести відповідні заходи в максимально стислі терміни. «Просив би організувати належним чином роботу, повідомити кожному пенсіонеру про розмір підвищеної пенсії і зробити всі перерахунки коштів за жовтень. Щоб уже в жовтні кожна людина отримала відповідне підвищення пенсій», - підкреслив Прем’єр-міністр України.
Він також акцентував увагу на впровадженні щорічної автоматичної індексації пенсій та зауважив, що з 1 жовтня 2017 року мінімальна пенсія становитиме 1452 гривні.
Під час наради Міністр соціальної політики України Андрій Рева інформував про ключові напрямки реформи та порядок перерахунку пенсій. Глава ж Пенсійного фонду України Олексій Зарудний відзначив, що протягом року в Пенсійному фонді сформовано необхідний ресурс для осучаснення пенсій: зараз це додатково до запланованих 26 млрд. гривень.
«Розроблено та протестовано програмне забезпечення, за допомогою якого автоматично в найближчі 2-3 дні будуть зроблені перерахунки для пенсіонерів, - повідомив Олексій Зарудний. – Виплата пенсій в жовтні буде здійснена за двома відомостями. Ті, в кого дата отримання пенсії припаде на період після набуття чинності закону, одержать одразу за однією відомістю пенсію в попередньому розмірі, за іншою – додаткову суму перерахунку. Ті  ж пенсіонери, які встигнуть отримати пенсію в «старому» розмірі, одержать відповідну доплату за окремою відомістю до 25 жовтня».
Інформуючи Прем’єр-міністра України про готовність регіону до впровадження зазначеної реформи, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій повідомив, що робота у цьому напрямку розпочалася, органи пенсійного фонду області на 100 % готові до виконання поставлених завдань. Особлива увага приділяється сьогодні роботі з пенсіонерами у зоні, яка постраждала від вибухів на території 48-го Арсеналу поблизу міста Калинівка.
Image8
Детальніше

Заробітна плата працівників області у серпні 2017 року

  • Edit
infograf14 2Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.
     Кількість найманих працівників на підприємствах, в установах та організаціях області у серпні 2017 року склала 270,6 тис.осіб. Середня номінальна заробітна плата штатного працівника у серпні 2017р. становила 6118 грн, що в 1,9 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (3200 грн) та майже на половину більше (на 44,5%), ніж у серпні 2016 року.
Збільшення рівня середньої заробітної плати у серпні 2017 року порівняно з липнем 2017року відбулося у таких видах економічної діяльності: наукові дослідження та розробки – на 16,4%, в інформації та телекомунікаціях – на 14,6%, тимчасовому розміщуванні й організації харчування – на 7,7%, наданні інших видів послуг – на 2,1%.
Зменшення рівня середньої заробітної плати у серпні 2017 року порівняно з липнем 2017 року відбулося в більшості видів економічної діяльності: від 0,2% в оптовій та роздрібній торгівлі; ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів до 17,2% в освіті.    
         Найвищий рівень середньої заробітної плати у серпні продовжує утримуватись упрацівників лісового господарства та лісозаготівель: у 1,9 раза більше середнього рівня по економіці області, інформації та телекомунікацій, фінансової та страхової діяльності в 1,4 раза,складського господарства та допоміжної діяльності у сфері транспорту, державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування  в 1,3 раза перевищив середній розмір по економіці області.Серед промислових видів діяльності найвищі нарахування зафіксовано на підприємствах по виробництву основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів: в 2,2 раза більше середнього рівня по економіці області, напоїв в 1,6 раза, автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів; комп’ютерів, електронної та оптичної продукції, де розмір заробітної плати перевищив середній показникпо області в 1,4   раза.
 Разом з тим, традиційно найменш оплачуваними у серпні були працівники, зайняті у поштовій та кур'єрській діяльності,розмір нарахованої заробітної плати яких не перевищив  47,2% середнього по економіці області рівня.
Серед 25 регіонів країни за рівнем оплати праці у серпні 2017р. Вінниччина посіла               13 місце. У трьох  регіонах заробітна плата перевищила середню по Україні (7114 грн):                  у Київській (7215 грн) і Донецькій (7753 грн) областях та м.Києві (11073 грн). Серед 12 областей, у працівників яких нарахована заробітна плата була нижче, ніж у Вінницькій, з найнижчою заробітною платою (5503 грн) виділяється  Тернопільська  область. 
Детальніше

Стан заборгованості з виплати заробітної плати працівникам області на 1 вересня 2017 року

  • Edit
1456913812 mejora-de-resultados-con-coachingГоловне управління статистики у Вінницькій області повідомляє.
Сума невиплаченої заробітної плати працівникам підприємств та організацій Вінницької області на 1 вересня 2017 року становила 15,1 млн.грн.
           Із загальної суми боргу більше третини (36,2%) припадає на економічно активні підприємства, майже дві третини  (63,3%) – на підприємства-банкрути, частка економічно неактивних підприємств в обсязі заборгованості складає  0,5%.
У загальній сумі заборгованостіУкраїни питома вага Вінницької області становила 0,7%.   
            Майже чотири п’ятих (78,8%) невиплаченої заробітної плати припадає на промислові підприємства області. Серед решти підприємств найбільша частка боргу перед працівниками  оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (13,0%), будівництва (4,2%).  
Сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам економічно активних підприємств на 1 вересня 2017 року становила 5,5 млн.грн. Своєчасно не розрахувались з працюючими 8 економічно активних підприємств та організацій області.
Кількість працівників економічно активних підприємств, які своєчасно не отримали заробітну плату, склала 0,5 тис. осіб або 0,2% від загальної кількості працюючих. Кожному з працівників, комузаробітна плата виплачується із затримкою, в середньому заборговано                  10594 грн.
Про наявність заборгованості з виплати заробітної плати повідомило                                     21 підприємство-банкрут області, сума їх боргу на 1 вересня  2017 року становила9,5 млн.грн. 
На 1 вересня 2017 року відсутня заборгованість перед працівниками з виплати заробітної плати у 17 районах області (Бершадському, Гайсинському, Іллінецькому, Козятинському,  Крижопільському, Липовецькому, Літинському, Мурованокуриловецькому,  Немирівському, Оратівському, Піщанському, Погребищенському, Тиврівському, Томашпільському, Хмільницькому, Шаргородському, Ямпільському) та у містах: Козятині і Хмільнику.  
Детальніше

Калинівське КП «Благоустрій» визначено генеральним підрядником, який здійснюватиме відшкодування витрат, що понесли жителі Калинівського та Вінницького районів

  • Edit
Image2 1Відповідно до рішення органів державної влади громадянам, які зазнали збитків внаслідок надзвичайної ситуації, що виникла на військових складах Міноборони України поблизу м. Калинівка, проводитимуть відшкодування вартості будівельних матеріалів та ремонтних робіт за кошти державного бюджету.
Рішенням штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації визначено механізм проведення зазначених компенсаційних виплат. Відшкодування населенню вартості будівельних матеріалів та ремонтних робіт, які громадяни купували та проводили за власні кошти, проводитиметься виключно у випадку пред’явлення підтверджуючих документів (чеків, квитанцій, накладних).
Оскільки  мова йде про бюджетні кошти, законодавством вимагається відповідна процедура їх використання. Зокрема, необхідно підготувати підтверджуючі документи.
Таким чином, визначено генерального підрядника відновлювальних робіт – Калинівське комунальне підприємство «Благоустрій». Завданням даного підприємства є акумулювання всіх підтверджуючих документів, щодо витрат населення на будівельні матеріали та ремонтно-відновлювальні роботи, відповідно до яких проводитимуться відшкодування їх вартості громадянам. Окрім того, підприємство заключатиме договори субпідряду на постачання будівельних матеріалів та проведення ремонтних робіт з відповідними ліцензованими організаціями. Таким чином, всі розрахунки як з населенням, так і з субпідрядниками проводитимуться з КП «Благоустрій», що забезпечить їх прозорість і відповідність чинному законодавству.
Детальніше

За останні 2 роки лише у Збройних Силах України військові отримали понад 2,5 тисячі квартир – Президент

  • Edit
af2f1771a3ddadd9145f70cb58c57b76 1507115190 extra largeПід час робочої поїздки до Чернігівської області Президент Петро Порошенко вручив сертифікати та ключі від квартир військовослужбовцям Державної спеціальної служби транспорту – учасникам АТО та членам їх сімей. Новий житловий будинок розраховано на 32 квартири.
Глава держави зазначив, що сьогодні виконує надзвичайно приємну державну місію – вручає ключі від майбутнього власного житла військовослужбовцям Державної спеціальної служби транспорту.
Петро Порошенко підкреслив, що це є символом ставлення держави не просто до сектора безпеки і оборони, як це називають у сухих бюджетних документах. Він зауважив, що в умовах війни на сектор оборони і безпеки витрачається понад 5% ВВП.
Глава держави зауважив, що за три роки в Україні були створені Збройні Сили одні з найкращих у Європі по оснащенню, озброєнню та якості підготовки воїнів. «Ми це продемонстрували під час агресії Російської федерації проти вільної, незалежної, демократичної України на Донбасі», - наголосив Президент.
«Але ми маємо думати не лише про танки, літаки та зброю. Воїн має бути нагодований, одягнений, обутий, навчений. І, безумовно, ми маємо зробити все, щоб покращити житлові умови для наших воїнів», - сказав Петро Порошенко.
Глав держави підкреслив: «Держава почала системну роботу з покращення забезпечення житлом військовослужбовців України. Наголошую, що за останні 2 роки кількість квартир, які були отримані лише у Збройних Силах України, без  інших силових підрозділів, перевищила 2,5 тисячі». Ще більше 2 тисяч помешкань збудовано для тих, хто служить у Нацгвардії, СБУ, на кордоні, додав він.
Президент зауважив, що це відбувається в умовах коли першочергово спрямовуються ресурси на побудову Збройних Сил.
«Родини військовослужбовців Державної спеціальної служби транспорту дійсно заслуговують на житло і її воїни сумлінно виконують завдання як у пунктах постійної дислокації, так і у зоні проведення АТО», - наголосив Президент та зауважив, що проінформований про введення в експлуатацію 32-квартирного будинку у Новомосковську, у Чопі та завершення до кінця року будівництва нового будинку у Дніпрі для військовослужбовців Держспецтрансслужби.
Водночас Глава держави зазначив, що темпи житлового будівництва мають бути вищими.
Президент наголосив: «Щаслива і забезпечена сім’я є додатковим стимулом для воїна, для зразкового несення воїнської служби». За його словами, на сьогоднішній день більше 2 тис. воїнів-залізничників пройшли через горнило війни.  Їхніми зусиллями відновлено транспортні сполучення та понтонно-мостові переправи, інженерно-саперні підрозділи виявили та знешкодили більше 5 тис. вибухонебезпечних предметів на об’єктах транспортної системи. Також сили та засоби Державної спеціальної служби транспорту активно залучалися до виконання завдань щодо інженерного обладнання смуги оборони українських військ на території Донецької та Луганської областей. «Сьогодні військовослужбовці проводять капітальний ремонт мостів в населених пунктах Рубіжне, Троїцьке Луганської області. Охороняють та обороняють об’єкти державного значення, розміновують важливі транспортні магістралі», - додав Глава держави. За його словами, з 32 новоселів, які отримують квартири в цьому будинку, 24 – це воїни учасники АТО, учасники бойових дій.
Президент підкреслив, що «в єдиному строю бойового братерства військовослужбовці Держспецтрансслужби демонструють високий патріотизм, мужність та безмежну відданість військовому обов’язку». «Той, хто присвятив своє життя захисту Батьківщини, безумовно, повинен мати достойні соціально побутові умови. І хочу окремо подякувати членам родин військовослужбовців, які забезпечують надійний тил і високий бойовий дух наших воїнів. Низький уклін вам за це», - підкреслив Петро Порошенко.
Він побажав тим, хто сьогодні отримає житло і тим, хто ще його буде отримувати, любові, злагоди та миру. «Мирне небо для нас дуже важливе. Затишної оселі,  добробуту, процвітання на рідній українській землі, волі, свободи, звільнення нашої землі від російських загарбників і любові в родині», - наголосив Президент.
На запрошення учасника АТО старшого прапорщика Михайла Суржика, Президент відвідав квартиру військового та поспілкувався з родиною українського воїна. Глава держави зробив подарунок сім’ї прапорщика.
8-й навчальний центр Державної спеціальної служби транспорту готує фахівців за 22-ма спеціальностями – командири відділень, сапери, водолази, санітарні інструктори, кранівники, механіки та інші. В даний час особовий склад 8-го навчального центру Держспецтрансслужби бере безпосередню участь та виконує поставленні завдання в районі проведення АТО на території Донецької та Луганської областей.
Детальніше

Держенергоефективності поглиблюватиме співпрацю з IFC у розвитку сфери "зелених" інвестицій

  • Edit
logo-650x290 4Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів переговори з керівником регіонального представництва Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні, Білорусі та Молдові Джейсоном Пелмаром щодо стимулювання реалізації проектів з відновлюваної енергетики в Україні.
«Досягнення енергонезалежності – пріоритет для України. Для цього в країні вже є чимало передумов. Це і значний невикористаний ресурсний потенціал, і створена за останні три роки сприятлива законодавча база, і ліквідовані суттєві регуляторні перешкоди, і активізація банківського сектору, який надає дешеві кредити інвесторам, і збільшення кількості нових «зелених» проектів», - розповів Сергій Савчук.
Голова Агентства окреслив останні статистичні дані, які доводять, що робота над законодавством позитивно вплинула на активність бізнесу у відновлюваній енергетиці. Так, у 2016 році встановлено 121 МВт потужностей, що генерують електроенергію з «чистих» джерел. Це у 4 рази більше ніж у 2015 році. Дані 2017 року перевершили будь-які очікування. За 9 місяців цього року введено додатково 202 МВт, що значно більше ніж за весь 2016 рік.
«Водночас, є ще чимало роботи для досягнення цілі  -  11% «чистої» енергії у кінцевому енергоспоживанні у 2020 року. Потрібно 12 млрд євро інвестицій. Тому наразі продовжуємо працювати над полегшенням умов ведення «зеленого» бізнесу. Вже розробили кілька нових законопроектів, а також механізмів фінансування проектів у цій сфері», - повідомив Голова Держенергоефективності.
У свою чергу, Джейсон Пелмар відзначив, що ключовим фактором для інвесторів завжди було і залишається сприятливе законодавче поле, над яким успішно працює Агентство. Також корисною є Інтерактивна карта інвестиційних проектів з енергоефективності та відновлюваної енергетики – UAMAP (http://www.uamap.org.ua), завдяки якій інвестори мають можливість проаналізувати потенціал регіонів та вже розміщені потенційні проекти.
За результатами зустрічі сторони домовилися продовжити співпрацю, обмінятися напрацюваннями щодо розвитку відновлюваної енергетики в Україні та разом дослідити найперспективніші шляхи стимулювання залучення інвестицій у «зелені» проекти.
Крім цього, Держенергоефективності спільно з IFC працюватиме над законодавчою базою та впровадженням проектів з виробництва енергії з відходів та встановлення когенераційних установок на біомасі. Ці два напрями особливо перспективні та актуальні для українських міст.
Детальніше

Тростянеччина запрошує відеоролик

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru
eskisehir escort escort izmit escort bursa ankara escort bayan samsun escort elazig escort bayan erzurum escort bayan