На головну

02 жовтня 2017

30 вересня - Всеукраїнський День бібліотек

  • Edit
SAM 0559В осінньо-погожий, золотавий останній день вересня районна бібліотека  відзначала Всеукраїнський день бібліотек.
Зранку ми приймали вітання від начальника відділу культури і туризму Василя Дворського та директора ЦРБ Марії Дереш.
В День відкритих дверей  відділ обслуговування районної бібліотеки приймав від  своїх палких шанувальників подарунки.
Свою книгу «Рідні села Глибочок і Скибинці. Нариси з історії сіл та життя окремих громадян» передав наш земляк, колишній народний депутат Іван Ямковий, а ще звернувся із закликом про продовження розпочатої справи по дослідженню історії рідного краю, щоб залишити надбання для сьогоднішніх і прийдешніх поколінь, відроджувати добрі вікові традиції.
Привітали зі святом та подарували книги Сергій Сухецький та Анатолій Куций з Северинівки, тростянчанки Олена Задерей, Світлана Щиголь, Наталія та Вікторія Козачок.
Будь-яке свято – це багато вірних, щирих друзів. Ми щиро вдячні нашим постійним користувачам за відданість бібліотеці. Нехай дорога до бібліотеки завжди буде жаданою, такою, що дає передчуття радості від хвилюючої зустрічі з джерелами людської мудрості.
 
А ще напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, 27 та 29 вересня  в дитячій бібліотеці було організовано пізнавально-оглядову екскурсію під назвою «У світі книги чарівної». До  бібліотеки  завітали маленькі гості, діти старших груп ДНЗ № 1, разом зі своїми вихователями. Екскурсію провела бібліотекар відділу обслуговування 1-4 класів  Олійник Антоніна, яка ознайомила дітей з книжковим фондом бібліотеки, провівши захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками, що представлені у відділі обслуговування 1-4 класів. Також бібліотекар познайомила дітей з правилами користування книгою та бібліотекою, ознайомила з тематичними  полицями дитячого фонду, а також поінформувала про нові надходження літератури для дітей.
В ході екскурсії діти ознайомилися  і з читальною залою. Бібліотекар  Супрун Наталія познайомила діток з цікавими книгами та журналами,що  знаходяться в читальній залі. У дівчаток особливе захоплення викликали книги серії «Суперстильна дівчинка – це ти», а хлопчиків захопили книги про автомобілі, мотоцикли та літаки. Цікавим доповненням екскурсії став перегляд дитячих журналів.Хлопчикам надзвичайно сподобались журнали «Тачки», «Смайлик», а дівчатка вподобали собі журнали «Барбі» , «Чарівна принцеса», «Яблунька». Весело та радісно було в цей день в бібліотеці. По закінченні екскурсії  діти отримали повітряні кульки.
 
Зануритись у  казковий та дивовижний світ бібліотеки мали змогу і учні 1-б класу Тростянецької СЗШ І-ІІІст.№1-гімназія. Перше знайомство з бібліотекою перетворилось на справжнє свято. Маленькі відвідувачі жваво цікавились книжками та журналами, слухали розповідь бібліотекаря про книги. Кожна книга - це результат праці великого колективу і її треба берегти, щоб вона жила довго-довго, щоб її могли прочитати багато дітей. У кожної книги є своя точна адреса “кімната” і навіть місце. Коли книга іде в гості до читачів, місце її вільне. Повернувшись “додому” – в бібліотеку, вона знову стає на своє місце.
Першачки  познайомилися з правилами користування бібліотекою та книгою. Діти жваво відповідали на запитання вікторини, присвяченої книзі. За свою активність діти отримали призи. Школярі були у захваті від нових книг та журналів. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від наших маленьких користувачів.
 
аTБTГ--1 аTБTГ--3 аTБTГ--6 
аTБTГ--7аTБTГ--8
Детальніше

Відбувся відкритий районний турнір з футболу приурочений пам’яті Анатолія Зайця

  • Edit
IMAG509501 жовтня 2017 року, в день професійного свята освітян, на стадіоні «Колос» смт Тростянець відбувся відкритий районний турнір з футболу серед юнаків 2003-2004 років народження, приурочений памяті Зайця А.П. На турнірі були присутні ветерани освітньої галузі Мельник М.О., Заєць А.О.,Нижник О.О., Горбач Т.І., Гвозденко І.Д., Медведенко В.В.та керівники які очолювали відділ освіти в попередні роки Буга А.М., Кульчиковський В.Г.
У змаганнях прийняли участь збірні команди юнаків Бершадського, Теплицького, Тульчинського та Тростянецького районів. У напруженій боротьбі перемогу здобула збірна команда юнаків Тростянецького району, друге місце зайняла  збірна команда Теплицького району, третє місце в турнірі посіла збірна команда Бершадського району.
Команди – переможець та призери турніру нагороджені спортивними кубками, грамотами, гравці команд медалями відповідних ступенів.
Організаторами змагань були відділ освіти райдержадміністрації, сектор з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, районна організація профспілки працівників освіти, Тростянецька дитячо-юнацька спортивна школа. 
 
IMAG5096IMAG5102IMAG5095
 
IMAG5112IMAG5118IMAG5128
IMAG5132IMAG5163IMAG5185
Детальніше
Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru