На головну

жовтня 2017

31 жовтня 2017

Головний спеціаліст відділу освіти районної державної адміністрації

 • Edit

IMG 20171031 0001

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
ЗАТВЕРДЖЕНО
                                                                         наказ відділу освіти Тростянецької
                                                                         районної державної адміністрації
                                                                         від 26 жовтня 2017 р. № 157-к
 
УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» -  головного спеціаліста відділу освіти Тростянецької районної державної адміністрації Вінницької області

Загальні умови

Посадові обов’язки

Здійснення контролю за виконанням навчально-виховними закладами району законодавства про освіту, державних та регіональних програм розвитку освіти та освітніх закладів; вивчення потреби у навчальних закладах комунальної власності, надання пропозицій щодо удосконалення їх мережі; здійснення контролю за виконанням навчально-виховними закладами району виховної роботи з дітьми шкільного віку, погодження планів виховної роботи цих закладів, інші

Умови оплати праці

посадовий оклад – 3200 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 2, до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмову заяву, в якій повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту;

5)  оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (у разі подання документів для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається копія такого  посвідчення, а оригінал обов’язково пред’являється до проходження тестування);

6) заповнену особову картку встановленого зразка;

7) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

 

Строк подання документів: 21 календарний день з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби, до 17 листопада 2017 року

Місце, час та дата проведення конкурсу

Відділ освіти Тростянецької райдержадміністрації за адресою: 24300, Вінницька область, смт. Тростянець, вул. Соборна, 103-А о 10 год.  27 листопада 2017 року

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

ШЕРСТЮК Тетяна Федорівна,тел. (04343) 2-22-34,Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Кваліфікаційні вимоги
1
Освіта
Вища педагогічна, ступеня не нижче бакалавра, молодшого бакалавра
2
Досвід роботи
Не потребує
3
Володіння державною мовою
 
Вільне володіння державною мовою
 
Професійна компетентність
 
Вимога
Компоненти вимоги
1
Вимога
Компоненти вимоги
2
Якісне виконання поставлених завдань
- вміння вирішувати комплексні завдання;
3
Командна робота та взаємодія
-  вміння працювати в команді
4
Сприйняття змін
- здатність приймати зміни та змінюватись
5
Особисті компетенції
- системність та відповідальність у роботі
- уважність до деталей
 
Професійні знання
 
Вимога
Компоненти вимоги


1
Знання законодавства
- Конституція України; 
- Закон України «Про державну службу»; 
- Закон України «Про запобігання корупції»
2
Знання професійного законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (Положення про відділ освіти Тростянецької районної державної адміністрації)
- Закон України «Про освіту»;
- Закон України «Про загальну середню освіту»;
- Закон України «Про дошкільну освіту;
- інші закони, акти Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, накази Міністерства освіти та науки, інші нормативно-правові акти.  
3
Технічні вміння
-                       вміння використовувати комп'ютерне обладнання та програмне забезпечення (MicrosoftWord, MicrosoftExcel, MicrosoftPowerPoint  ), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет використовувати офісну техніку.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше

Щодо подальших кроків з впровадження медичної реформи під час селекторної наради з регіонами розповіла в.о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун

 • Edit
Image0130 жовтня 2017 року заступник голови-директор Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Ігор Івасюк, спільно з директором Департаменту охорони здоров’я ОДА Людмилою Грабович взяли участь у всеукраїнській  селекторній нараді щодо забезпечення виконання завдань, а також інформування медичної громадськості про подальші кроки впровадження медичної реформи, яку проводила в.о. Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.
Нагадаємо, що 19 жовтня Верховна Рада ухвалила перший із пакету законів, що розпочинають процес змін у медичній системі. За умови підписання цього закону Президентом, уже з початку 2018 року розпочнеться перехід від бюджетного утримання медичних закладів до закупівлі послуг. Запрацює, так званий, принцип «гроші йдуть за пацієнтом». А після прийняття повного пакету законів, з’явиться Національна служба здоров’я України, яка займатиметься замовленням послуг для пацієнтів, управлінням бюджетом і його розподілом між медичними закладами. Передбачається, що 100% безкоштовною для громадян буде первинна, екстрена та паліативна допомога, а також ведення вагітності і пологи.
«Прийняттю даної концепції передувала значна кількість проведених конференцій, ми відвідали всі регіони України. Цей Закон є нашою спільною перемогою. Ми сподіваємось, що вже 14 листопада законопроект буде підписано Президентом України, що дасть змогу ухвалювати всі необхідні підзаконні акти, які стосуються зміни фінансування галузі, що  розпочнуться з 1 січня 2018 року на рівні первинної ланки. І саме завдяки цій системі первинна ланка закладів охорони здоров’я отримає значно більше фінансування. Розрахунок на одну людину збільшиться з 200 грн. до 350-400 грн. Наступним є крок по автономізації медичних закладів, що дасть змогу медичним закладам мати самоуправління», - зазначила Уляна Супрун.
Окрім того, в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла про реформу системи громадського здоров’я на національному, регіональному та місцевому рівнях.  Згідно Концепції розвитку системи громадського здоров’я на регіональному рівні ЦГЗ є неприбутковими організаціями, заснованими на комунальній власності, які є власністю органів місцевого управління. До основних функцій регіональних ЦГЗ входять:
 • епіднагляд за хворобами та оцінка стану здоров’я населення;
 • виявлення пріоритетних проблем охорони здоров’я та загроз для здоров’я;
 • забезпечення готовності та планування на випадок надзвичайних подій;
 • профілактика захворювань;
 • зміцнення здоров’я;
 • планування кадрових ресурсів;
 • стратегічне керівництво;
 • комунікація в інтересах громадського здоров’я.
Також, виконувачка обов’язків міністра зазначила, що регіональні ЦГЗ можуть утворюватися двома способами: шляхом об’єднання існуючих комунальних установ та створення нової установи.
В рамках наради учасникам представлені плани з реформування системи фінансування системи громадського здоров’я.
 
Image08Image05Image06
Детальніше

30 жовтня 2017

Відеоролик Тростянеччина запрошує

 • Edit
30.10.2017 21-53
 
 
Детальніше

Як обрати сімейного лікаря: покрокова інструкція від МОЗ

 • Edit
semeijniy doctor-737x492Тепер медична допомога не прив’язана до місця прописки, проживання чи розміру хабара. Кожен українець може вибрати терапевта, педіатра, або сімейного лікаря у будь-якому медичному закладі, а гроші за ваше медичне обслуговування заплатить держава. Поки приписна кампанія (процес вибору лікаря і укладення договорів) триває у пілотному режимі. А дата початку всеукраїнської кампанії буде визначена після того, як закон №6327 підпише Президент. Як обрати сімейного лікаря – далі у статті.
Крок перший – визначіться з лікарем
Найпростіший варіант – ви знаєте хорошого лікаря, обслуговувались у нього і залишились задоволені результатами. Якщо ж такого лікаря ви поки не знайшли, поцікавтеся у родичів, сусідів, друзів, колег – можливо, у них був позитивний досвід у амбулаторії сімейної медицини або поліклініці, яка підходить вам географічно.
Ви також можете звернутись у місцевий відділ охорони здоров’я. Там вам розкажуть, які лікарі працюють у вашому населеному пункті чи районі. Інший варіант – просто зверніться у будь-який медичний заклад і познайомтеся з лікарями. Інформацію про них можна отримати у місцевому відділі охорони здоров’я або безпосередньо в реєстратурі. Деякі медичні заклади вже мають свої власні сайти з такою інформацією.
Пам’ятайте, що зараз ви не мусите звертатись до лікаря «строго за пропискою» - можете обрати лікаря, який працює біля вашого дому, роботи тощо.
Крок другий – підпишіть декларацію
Заклади первинної медичної допомоги, в яких працюють сімейні лікарі, підписують контракт з Національною службою здоров’я, а пацієнти – декларацію з тими лікарями, яких самі собі обрали.
Декларація підписується безстроково, тобто вам не потрібно буде перепідписувати її щороку. З іншого боку, якщо ви вирішите підписати угоду з іншим лікарем, ви зможете зробити це у будь-який час.
Документи, які знадобляться для підписання угоди з лікарем, – ваш паспорт та ідентифікаційний номер. Якщо ж ви підписуєте декларацію з педіатром (чи сімейним лікарем, який буде обслуговувати вашу дитину), то також знадобиться свідоцтво про народження дитини та документи (паспорт та код) обох його батьків або опікунів.
Лікар внесе ваші дані у систему, роздрукує декларацію, яку ви підпишете у двох примірниках (один із них залишається у вас), – і з цього моменту ви можете звертатись до лікаря у будь-який час.
ВАЖЛИВО: уважно перевірте дані перед тим, як підписати декларацію. Декларація з’явиться в системі після подвійної авторизації: лікар попросить назвати код, який надійде вам СМС-повідомленням. Якщо ж у вас немає мобільного телефону, лікар сфотографує чи відсканує ваші документи, щоб долучити їх до декларації. Тільки після цього декларація з’явиться у системі.
На випадок відпустки або хвороби у вашого лікаря має бути заміна — інший лікар первинної ланки або черговий заклад первинної медичної допомоги. Якщо вам знадобиться допомога, а ви знаходитесь в іншому місті, звертайтесь до найближчого закладу первинної медичної допомоги.
Один лікар може обслуговувати максимум 2 тисячі пацієнтів. Таку кількість пацієнтів рекомендує МОЗ. Можуть бути і виняткові ситуації, наприклад, коли лікар працює в селі, де проживає більше 2 тисяч людей. Тож якщо ви впевнені, що знайшли хорошого лікаря, не гайте часу, адже у нього може просто не залишитись місць для нових пацієнтів.
Крок третій – звертайтесь при першій необхідності
Ви зможете звертатись до вашого лікаря з будь-якими питаннями, пов’язаними зі здоров’ям. Як показує світовий досвід більшість проблем із здоров’ям можуть бути вирішені на рівні первинної ланки, особливо у разі вчасного звернення. Крім безпосереднього обстеження і лікування, лікарі первинної ланки в разі необхідності будуть також видавати направлення до вузькопрофільних спеціалістів, виписувати рецепти на ліки, в т.ч. які підпадають під програму “Доступні ліки” (безкоштовні ліки в аптеці, за які платить держава), та будь-які медичні довідки, наприклад, до басейну тощо.
Тож з цих міркувань краще обирати лікаря, який практикує поруч з вами – це скоротить витрати часу на дорогу.
Крок четвертий – не давайте хабарів
У 2018 році заклад, в якому працює сімейний лікар, почне отримувати пряму річну оплату за обслуговування кожного пацієнта, який уклав з ним договір. Планується, що у 2018 році середня виплата на первинній ланці складе близько 370 грн на одного пацієнта, у 2019 — 450 грн. Практика у 2000 пацієнтів може мати річний дохід від 740 000 грн до 1 000 000 грн у 2018 та від 900 000 до 1 200 000 грн у 2019 році. У цей бюджет входять оренда кабінету, оплата роботи лікаря, медсестри (фельдшера), прості витратні матеріали та часткове покриття аналізів. Близько половини цих коштів — видатки практики, все інше — зарплата працівників (лікаря, медсестер, фельдшерів).
За цими тарифами закладам первинної медичної допомоги буде платити ДЕРЖАВА — саме для того, щоб у медичних працівників були гідні зарплати і щоб ці гроші НЕ платили пацієнти, як це відбувається зараз. Тож йдучи до лікаря, пам’ятайте, що це не безкоштовна послуга, за яку ви маєте покласти «подяку» в кишеню лікарю. Це медична послуга, за яку заплачено з ваших податків.
Інструкції для лікаря та пацієнта ви можете переглянути на платформі еHealth: Кроки для лікаря, Кроки для пацієнта.
Зразки декларації - https://goo.gl/PpXFPz.
Детальніше

Відбулось командно-штабне тренування

 • Edit

і 27 жовтня 2017 року у смт Тростянець на території дошкільного навчального закладу №1 відбулось командно-штабне тренування органів управління та сил ланки територіальної підсистеми Тростянецького району Вінницької обласної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту. Під час  тренування  відпрацьовувались дії органів управління районної ланки у разі виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної із вибухом газу у котельні та практичне проведення аварійно-рятувальних робіт формувань у разі виникнення порушень у роботі систем життєзабезпечення. До тренувань залучалися: медична спеціалізована служба, комунально-технічна спеціалізована служба, спеціалізована служба енергетики та служба громадського порядку.

DSC057к77DSC057н62DSC0576к9

DSC05778кDSC05785іі

Детальніше

27 жовтня 2017

Валерій Коровій: Не існує ідеальних рішень, проте децентралізація дозволяє нам розвиватись, рухатись вперед і вдосконалювати законодавство

 • Edit
Image17На цьому наголосив голова облдержадміністрації  у вітальному  слові  до учасників форуму на тему: «Регіональний економічний розвиток в умовах децентралізації: можливості та виклики», який  27 жовтня розпочав свою роботу на Вінниччині.
Мета форуму  -  підтримка роботи місцевих громад у забезпеченні місцевого та регіонального розвитку, обмін досвідом, напрацювання спільних завдань.
Участь у засіданні беруть: перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального розвитку України В’ячеслав Негода, перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець, народний депутат України Сергій Кудлаєнко, заступник керівника Програми U-LEAD з Європою Андрей Хорват, заступники голови ОДА, голови об’єднаних територіальних громад, районних рад, районних державних адміністрацій, неурядових організацій, а також міжнародних фондів і програм.
Організаторами форуму виступили Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального розвитку, Програма «U-LEAD з Європою», проект DESPRO, Вінницький Центр Розвитку Місцевого Самоврядування, Асоціація міст України, Вінницька обласна асоціація органів місцевого самоврядування, Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області.
Після реєстрації учасників,  у фойє ОДА відбулась презентація виставки: «Можливості, ініціативи та очікування об’єднаних громад Вінницької області».
До учасників  форуму  з вітальним словом звернулись  голова облдержадміністрації Валерій Коровій та заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.
«Я глибоко переконаний, що на сьогоднішній день ми  знаходимось на історичному етапі свого розвитку -  економічного  розвитку в умовах децентралізації.- підкреслив Валерій Коровій.- Влада поступово відходить від принципів органу, який керує людьми і розказує, як їм треба жити, перетворюючись на орган, який надає послуги громадянам. Вінницька область сьогодні надає найбільше адміністративних послуг в Україні і є в цьому беззаперечним лідером. 90% послуг надаються через ЦНАПи. Так, за рахунок надання адміністративних послуг, у цьому році до бюджету надійшло на 25 мільйонів гривень більше, ніж минулоріч, тобто надходження збільшились майже в два рази. Це - результат роботи кожного із нас».
Очільник області наголосив на необхідності комплексного підходу до втілення реформ, які запроваджує Уряд України : медичної, пенсійної, освітньої тощо.
«Не існує ідеальних рішень, немає бездоганної системи, проте децентралізація дозволяє нам розвиватись, рухатись вперед і вдосконалювати законодавство»,- підсумував голова ОДА.
 
Image16Image17Image18
Детальніше

23 жовтня 2017 року відбулась кущова нарада з питань розвитку інформаційного суспільства та е-урядування у м.Гайсин

 • Edit

img 0164      27 жовтня 2017 року  працівники Тростянецької райдержадміністрації та районної ради  взяли участь у роботі кущової наради з питань розвитку інформаційного суспільства та е-урядування, яка відбулася у залі засідань Гайсинської райдержадміністрації, за ініціативи Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.
     Запровадження новітніх інформаційних технологій  та електронного урядування це вимога часу та можливість переходу до відкритого для всіх доступу до інформації. Участь в нараді взяли уповноважені представники райдержадміністрацій, районних рад, об’єднаних   територіальних громад, депутати районних рад з Гайсинського, Бершадського, Теплицького, Тростянецького та Чечельницького районів.

Детальніше

На Вінниччині зріс індекс виробництва харчової та переробної промисловості

 • Edit
89Згідно даних Головного управління статистики у Вінницькій області за січень-вересень 2017 року індекс виробництва промислової продукції  по харчовій галузі складає області 103,2% до відповідного періоду 2016 року.
Підприємствами харчової і переробної промисловості області за    січень - вересень 2017 року до показників відповідного періоду 2016 року
збільшено обсяги виробництва  м’яса свиней свіжого чи охолодженого – на 0,1%. А також:
    - м’яса свійської птиці свіжого чи охолодженого – на 87,6%.;
    - виробів ковбасних – на 9,4%;
    - соків фруктових та овочевих – на 14,1%;
    - овочів з додаванням оцту чи оцтової кислоти – на 2,3%;
    - олії  соняшникової нерафінованої  – на 14,2%;
    - молока рідкого обробленого – на 1,4%;
    - сирів сичужних та плавлених -  на  8,4%;
    - масла вершкового  - на  4,5%;
    - продуктів молоковмісних  - на 11,9%;
    - маргарину і жирів харчових  -  на 0,8%;
    - борошна – на 5,3%;
    - крупів – на 30%;
     - напоїв безалкогольних – на  10,6%.
   - молока і вершків сухих – на рівні попереднього року
Детальніше

На Тростянеччині відбувся мітинг з нагоди вигнання нацистських окупантів з України

 • Edit
         DSC 0025 Цьогоріч виповнюється 73 роки з часів вигнання нацистських окупантів з України.
У період окупації нацистами, на долю нашого народу випало чимало важких випробувань. Мільйони загиблих, зниклих  безвісти, сотні  тисяч українців було  вивезено  на  каторжні  роботи в  Німеччину. Страшних руйнувань  зазнала і територія України. У згарища  було  перетворено 714 міст  і  28 тис. сіл. Скільки  горя,  мук,   крові,  життів  людських за   цими   цифрами. Кожен  день, як  рік, кожен  рік  як століття. Та український  народ вистояв  і переміг, впевнено   утвердивши  право   на   життя   людей і нашої держави  України. Але вигнання нацистів із окупованої території України не було повним її визволенням, адже до звільнення від радянських окупантів було ще 50 років.
         Сьогодні, 27 жовтня в смт Тростянець з нагоди 73-ї річниці вигнання нацистських окупантів з України відбувся мітинг. Захід розпочався з покладання квітів до Меморіалу пам’яті.
Заступник голови райдержадміністрації Віктор Задорожний, звертаючись до присутніх, наголосив на тому, що ми відзначаємо велику для кожного з нас дату. Зокрема, відзначив: «Схожі виклики, на жаль, сьогодні постали перед Україною знову. Учасники антитерористичної операції на сході нашої країни відвойовують право на незалежність та свободу. Святою справою для нас, нащадків, є обов’язок відстояти мир та не звернути з обраного шляху. Адже Україна єдина у своєму європейському виборі». Він висловив слова вдячності усім ветеранам за їх подвиг і героїзм, проявлений в боях під час визволення нашої країни і побажав їм міцного здоров’я та благополуччя.
Хвилиною мовчання вшанували загиблих у роки Другої світової війни, а також наших земляків, які виконуючи свій військовий та громадянський  обов’язок загинули на сході України.
 
DSC 0012DSC 0025DSC 0041
Детальніше

З часом конкуренція і принцип «гроші йдуть за пацієнтом» призведуть до впорядкування мережі медзакладів

 • Edit
6У законі про медреформу немає жодного слова про закриття лікувальних закладів чи скорочення медперсоналу. Національна служба здоров’я укладе договори з УСІМА лікарнями, щоб ніхто не залишився без медичної допомоги. Тому, те що медреформа призведе до закриття лікарень і звільнення медиків – це міф.
Але з часом конкуренція і принцип «гроші йдуть за пацієнтом» призведуть до впорядкування мережі медзакладів. Малопотужні, погано оснащені і головне — мало завантажені лікарні, у яких просто небезпечно лікуватись, будуть перепрофільовані під реальні потреби населення, наприклад, на реабілітаційні, діагностичні центри, хоспіси.  Найкращі лікарні будуть додатково технічно та кадрово підсилені, щоб кожен, хто до них звертається, мав можливість отримати якісну медичну допомогу.
Важливо, що впорядкуванням мережі лікувальних закладів опікуватиметься місцева влада. Саме громади мають вирішити, які з лікарень потрібно підсилити, а які перепрофілювати. Держава тільки виставляє вимоги щодо максимального часу доїзду до лікарні та її мінімального безпечного навантаження (кількість пологів, оперативних втручань). Завдяки децентралізації місцеві бюджети мають достатньо коштів для того, щоб покращити мережу медзакладів, створити належні умови для роботи лікарів, відремонтувати дороги до лікарень, оплачувати додаткові медичні послуги для мешканців громади.
 Що стосується можливого звільнення лікарів, то без роботи  можуть залишитись лише ті, до кого не захочуть звертатись люди. Хороший лікар завжди матиме багато пацієнтів і достойні гроші від держави за свою роботу. Реформа сприятиме тому, що лікарі конкуруватимуть за пацієнта.
Детальніше

Тростянеччина запрошує відеоролик

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru
eskisehir escort escort izmit escort bursa ankara escort bayan samsun escort elazig escort bayan erzurum escort bayan