На головну

червня 2017

30 червня 2017

29 червня 2017

На Тростянеччині дороги ремонтують повітряно-струменевим методом

  • Edit
  
      У районі застосовують новий для України, проте звичний для більшості європейських країн струменевий метод ремонту асфальтобетонного покриття.
   Даний метод ремонту дорожнього покриття, із застосуванням сучасних матеріалів, є найбільш економічним та продуктивним серед всіх інших методів ямкового ремонту покриття. Струменевий метод ремонту застосовують, як для асфальтобетонного так і для цементобетонного покриття, в тому числі і для ліквідації вибоїн, незначних просідань, поломів та тріщин на покритті. 
Завдяки тому, що при виконані ямкового ремонту задіяний тільки один механізм на базі вантажного автомобіля (фірми SCHÄFER), є можливість виконувати ремонт оперативно в різних місцях, де виникла ямковість, без підготовчих робіт (фрезерування, приготування а/б суміші та ін.).
Завдяки електронному контролю за дозуванням компонентів вплив людського фактору на якість робіт суттєво знижено. А використання сучасних матеріалів - модифікованої бітумної емульсії і кубовидного щебеню дозволяє отримувати стабільно високу якість відремонтованої ділянки покриття. 
На цей час в Тростянецькому районі за вищевказаним методом проводитьсяямковий ремонт ділянки автомобільної дороги загального користування місцевого значення від села Нова Ободівка до смт Тростянець протяжністю 26 км. На його проведення задіяні кошти районного, сільських бюджетів, сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств (близько 950 тис. грн.). Ремонтні роботи здійснює ПП Козаріз О.А.
         Про економічну ефективність струменевого способу говорить те, що інша організація пропонувала здійснити ремонт на цій ділянці у чотитири рази дорожче.
              29 червня голова районної державної адміністрації Леонід Лобань ознайомився із ходом проведення ремонту, застосуванням струменевого методу на практиці. Леонід Іванович залишився задоволений термінами та якістю проведених робіт. Під час спілкування із виконавцем робіт висловив сподівння на продовження співпраці з приватним підприємцем в напрямку покращення стану доріг району.
 
DSC05982
DSC05985DSC05988

 

Детальніше

Відбулися виїзні наради з керівниками агроформувань

  • Edit
znyva20 та 21 червня 2017 року відбулися виїзні наради з керівниками агроформувань району з питань підготовки до проведення зернозбиральних робіт та підготовки до жнив. В ході даних нарад обговорено наступне.
У поточному році по сільськогосподарських підприємствах району до збирання підлягає зернових культур на площі 23,8 тис. га, в тому числі ранніх зернових 17,2 тис. га. Для того, щоб збиральні роботи провести у оптимальні строки, господарствами району проводиться підготовка зернозбиральної техніки, а також забезпечення в достатній кількості паливно-мастильними матеріалами, на сьогоднішній день підготовлено 90% наявної техніки.
Інформація  про  хід  проведення  жнив щоденно подаватиметься  до  Департаменту агропромислового  розвитку, а також буде висвітлюватися на сайті райдержадміністрації щомісяця.
 Важливим питанням у підготовці до зернозбиральних робіт є охорона праці та техніка безпеки під час  проведення  сільськогосподарських робіт. Спеціалістами  з  питань  охорони  праці  господарств  13.03.2017 року проведено   нараду   по питаннях   дотримання   вимог  охорони праці  під час  проведення  сільськогосподарських  робіт. Під  час нарад   господарствам   доведено  методичні  рекомендації  з питань, спрямованих  на забезпечення   належного   стану  охорони  праці та пожежної  безпеки, а також дотримання вимог Правил дорожнього руху під час руху техніки дорогами загального користування та під час виконання робіт у полі.
 
Управління агропромислового розвитку
 
Детальніше

Виступ Президента України з нагоди Дня Конституції України

  • Edit
366ae0c61f2cfbefc02c51da886192d1 1498636921 extra largeШановні співвітчизники!
Дорогі українці!
Лише 21 рік тому, після багатогодинних баталій, багато з яких ми сьогодні дуже добре пам’ятаємо, ранком 28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Конституцію України – Основний Закон нашої держави, який і досі вважається одним із найдемократичніших у світі.
Але наші предки залишили по собі також один із найдавніших конституційних документів взагалі в історії людства, в історії його політичної думки.
Цей документ з’явився у 1710 році, задовго до подібних актів і мав скорочену назву «Пакти й Конституції прав і вольностей Війська Запорізького».
Ще тоді це був суспільний договір, який Пилип Орлик, спадкоємець великого Мазепи, уклав як гетьман Війська Запорозького із козацькою старшиною і запорожцями.
Коли у 1996 році Верховна Рада України схвалила Конституцію незалежної держави, наш Основний Закон, який вважався і вважається зараз одним із найбільш прогресивних, це для нас було і залишається справжнім святом.
І сьогодні ми, українці захищаємо нашу незалежність від російського агресора. Ми захищаємо не лише нашу землю, ми захищаємо не лише нашу територіальну цілісність,  ми захищаємо демократію, захищаємо свободу, захищаємо волю, стверджуємо свій європейський вибір.
І для перемоги в цій боротьбі ми проводимо глибинні реформи. Деякі з цих реформ потребують змін до Основного закону.
Зокрема, минулого року я запропонував Верховній Раді внести зміни до Конституції для забезпечення відновлення правосуддя. Я дуже дякую парламентським колегам за те, що мої пропозиції були підтримані. Я пишаюсь, що європейські стандарти незалежності, неупередженості, правової визначеності, рівності, відкритості були підтримані конституційною більшістю голосів депутатів парламенту.
І зараз реформа, що стартувала зі змін до Конституції рік тому, продовжується.
Днями завершується конкурс до Верховного Суду, який для успішної діяльності потребуватиме не лише того, що ми вже зараз маємо – у відкритому прямому ефірі кандидати здавали іспити на професійність, складали електронні декларації, проходили випробування на детекторі брехні. Дуже важливу роль відігравала і Громадська рада доброчесності. І сьогодні цей конкурс знаходиться на завершальному етапі. Але він потребує нових процесуальних норм і правил. І я дуже сподіваюсь, що найближчим часом Верховна Рада прийме у другому читанні відповідні законопроекти і ми будемо мати повне перезавантаження Верховного Суду України, який забезпечить незалежність, неупередженість права.
Старт роботи найвищого суду у системі судоустрою є нашим головним пріоритетом на наступні тижні і місяці. Чому це так важливо? Бо резонансні справи, рішучі кроки по боротьбі із корупцією, які зараз демонструє Генеральна прокуратура, Національне антикорупційне бюро нагадають всім нам про такий анахронізм як депутатська недоторканість.
Відповідний мій законопроект змін до Конституції готовий. Вимагає він політичної волі від народних депутатів – раз і назавжди урівняти себе в правах з громадянами України. Так само, як ми зняли недоторканість з суддів. Ще раз наголошую, що я сподіваюсь, що народні обранці у недалекому майбутньому ухвалять відповідні рішення. Адже серед них, напевно, немає жодного, хто б не обіцяв скасування цієї недоторканності у своїх виборчих програмах.
Сьогодні, в день Конституції України, біля пам’ятника великому українцю гетьману Пилипу Орлику – ми згадуємо, що українській конституційній думці понад 300 років. Українці крізь віки пронесли розуміння важливості рівних прав, демократичного ладу і відповідальної влади. Саме таку державу ми творимо зараз.
Ми повертаємось, нарешті, до європейського дому через завершення процедури ратифікації Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, через те, що 11 червня Україна, нарешті, отримала безвіз не просто як право безвізових подорожей до Європейського Союзу, а як остаточне «Прощавай!» російській імперії. І ми возз’єднуємося із сім’єю, частиною якої були століттями.
Я сповнений гордості за нашу країну. Я вірю в її історичне майбутнє.
Слава Україні!
Детальніше

27 червня 2017

Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Конституції України

  • Edit
DSC0596027 червня, напередодні українського загальнодержавного свята, відбулися урочисті заходи з нагоди 21-ї річниці Дня Конституції України, які проходили під гаслом «Розквітай рідний край!».
Зібрання розпочалося із перегляду документального фільму про створення Основного Закону України.
Хвилиною мовчання вшановано пам’ять героїв, які віддали своє життя за вільну, незалежну Україну.
Представники Тростянецького об’єднаного районного військового комісаріату поклали квіти до стендової композиції землякам загиблим в АТО та меморіалу пам’яті.
Із вітальним словом звернувся до присутніх голова районної державної адміністрації Леонід Лобань: «28 червня 1996 року Україна підтвердила своє прагнення розбудувати незалежну, демократичну державу. В нашій країні вперше за її історію був прийнятий принципово новий Основний закон – такий Закон, який визнав вищою цінністю людину, її права і свободи, який встановив основи організації державної влади, що здійснюється  на засадах її поділу на законодавчу, виконавчу,  судову та гарантує місцеве самоврядування. У світі не існує більш ефективної форми соціальної угоди між владою і суспільством крім конституції. Конституція – це головний установчий документ держави, фундамент її правової системи. Та щоб реалізувати всі поставлені перед нами завдання, необхідно більш ширше впроваджувати нові методи господарювання, проявляти ініціативу і підприємливість як керівникам, так і кожному працівнику на своєму робочому місці. Лише за таких умов можливий ефективний поступ економічного розвитку незалежної української держави, а отже, і підвищення добробуту населення.
Не будемо ж шкодувати заради цього ані сил, ані енергії! Зробимо все можливе для цього! Відмовимося назавжди від розпалювання ворожнечі в суспільстві. Нехай мир і злагода сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню добробуту у кожному домі.
З Днем Конституції вас! Слава Україні!»
Кращих представників територіальних громад нагороджено почесною грамотою Тростянецької районної державної адміністрації та районної ради, а також грошовою винагородою за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у справи розбудови Української держави, активну громадську позицію та з нагоди Дня Конституції України.
По завершенню урочистостей захід продовжився святковим концертом на якому виступили артисти районного будинку культури та юні таланти Тростянеччини. 
 
DSC05954DSC05956DSC05958
 
DSC05960DSC05961DSC05964
IMG 1193DSC05973DSC05974
DSC05976DSC05978DSC05980
Детальніше

Дорогі тростянчани!

  • Edit
1364395462Вітаю усіх з великим державним святом – Днем Конституції України.
Ось уже 21 рік Основний Закон є правовим базисом Української держави, розвитку суспільства та утвердження демократії.
Цей документ створив могутню основу для розвитку та зміцнення демократичних, соціальних та правових принципів розбудови нашого суспільства.
Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя.
Конституція несе в собі головну надзвичайно цінну і гуманну ідею про те, що держава функціонує для людини.
Досвід усіх років незалежності України засвідчив, що Основний закон має відповідати сучасним потребам розвитку нашої держави.
      Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.
      Від усього серця бажа
ю вам міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої держави – народовладдя, гуманізму та законності.
 
      З повагою
       Голова районної державної адміністрації Леонід Лобань
Детальніше

Конституція - паспорт держави

  • Edit
2011062315003028 червня 1996 року на черговому засіданні Верховної Ради ухвалено найголовніший закон нашої країни – першу Конституцію суверенної української держави. Чим більше утверджується Україна в своїй державності, тим інтенсивнішим стає пошук загальнонаціональних, ідейно – духовних орієнтирів здатних консолідувати суспільство, зміцнити державу, вивести її на високий рівень цивілізованості і культури.
Вважається, що прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність і стало найважливішим кроком у забезпеченні прав та свобод людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.
Конституція – це базис країни, її міцний фундамент для побудови спільноти та визначення основних векторів розвитку. Конституція – паспорт держави, який визначає державний устрій, порядок і принципи функціонування представницьких, виконавчих та судових органів влади, виборчу систему, права й обов’язки держави, суспільства та громадян. 
Одним із найважливіших в Основному законі є другий розділ: «Права, свободи та обов’язки людини і громадянина». Все інше – заради цього, адже держава твориться та існує задля людини.
Нажаль, ми ще не навчилися цивілізовано користуватися своїми правами та обов’язками, відстоювати їх від усіляких зазіхань. Для забезпечення реалізації та захисту прав і свобод людини і громадянина, Конституція і законодавство України передбачають можливість здійснення громадянами певних дій, а також утворення системи органів держави, призначенням якої є допомога громадянам у реалізації і захисті їх прав. Можливості здійснення громадянами певних вчинків щодо захисту власних прав і свобод, система органів, які захищають та забезпечують ці права і свободи утворюють юридичний механізм захисту прав людини.
Однією із ланок юридичного механізму захисту прав людини є безоплатна правова допомога, яка  спрямована на забезпечення реалізації прав і свобод людини і громадянина, захисту цих прав і свобод, їх відновлення у разі порушення.
Скористатися послугами Тростянецького бюро правової допомоги можна за адресою:
 
24300, вул. Соборна, 77, смт Тростянець, Вінницька область,
тел.: /04343/ 2-18-48
Детальніше

25 червня 2017

Дорогі тростянчани!

  • Edit
1Щиро вітаю вас зі святом — Днем молоді.
Україна має багату історію, яку творили молоді переможці, чиї імена завжди були взірцем для утвердження патріотизму серед підростаючого покоління.
Цінності Майдану об’єднали багатьох українців під час Революції Гідності і мільйони молодих людей стали на підтримку Української держави у її проєвропейському виборі. А нині, в час військової агресії Росії, найкращі представники молоді зі зброєю в руках на передовій захищають територіальну цілісність і суверенітет нашої країни, розвивають потужний волонтерський рух на підтримку українського війська, допомагають громадянам, постраждалим від воєнних дій. Тож ваші перемоги саме тепер особливо потрібні для всіх українців.
Упевнений, ви завжди будете в авангарді, сповна реалізуєте свій талант, і у своїх починаннях неодмінно досягнете найвищих вершин, зміцнюючи авторитет нашої країни.
Ваша творчість, креативність, готовність до втілення нестандартних рішень у науці, бізнесі, волонтерстві та мистецтві як ніколи потрібні Україні.
Вірю, що ви неодмінно реалізуєте свій потенціал, здійсните найзаповітніші мрії, й надалі будете утверджувати патріотизм та високу громадянську свідомість у суспільстві, відстоюючи державну незалежність, адже найкращими здобутками Україна все більше й більше відкривається Європі та світові.
Щиро бажаю вам добра, невичерпної творчості та життєвої наснаги.
Слава українській молоді.
Слава Україні!
 
З повагою
Голова районної державної адміністрації Леонід Лобань
Детальніше

23 червня 2017

Урочистості з нагоди Дня державної служби

  • Edit
SAM 550023 червня 2017 року в залі засідань районної державної адміністрації відбулись урочисті заходи з нагоди Дня державної служби.
Голова районної ради Людмила Скапровська та перший заступник голови райдержадміністрації Таїсія Науменко звернулись до присутніх з вітаннями, подякували за високий рівень зацікавленості та відданості своїй роботі, побажали натхнення, нових здобутків у справі служіння народу!
12 кращих державних службовців району були нагороджені грамотами районної державної адміністрації та районної ради за сумлінну працю, зразкове виконання посадових обов’язків.
Усім присутнім таланти Тростянеччини: Анатолій Булан, Тетяна Палій та Сергій Сабатович, Валентина та Василь Оголенки, Лілія Кривошия, Олеся Дериш, Андрій Сухина, Ірина Катренко подарували чудовий концерт.
Захід відбувся в теплій, урочистій та дружній обстановці.
 
 
SAM 5499SAM 5500SAM 5501
 
           SAM 5509SAM 5540SAM 5547
           SAM 5550SAM 556219366415 1295171193937666 9145098318654414785 n
 
           19399989 1295170930604359 3922521626882710186 n19429871 1295171083937677 152487111942580421 n
           19396611 1295171493937636 5391374810338120756 n           
 
Детальніше

23 червня – День державної служби

  • Edit
фото до ДДСШановні державні службовці!
 
         Щиро вітаю вас із Днем державної служби.
Ефективна державна служба - це не лише необхідна умова прогресу українського суспільства, а й важливий чинник утвердження в Україні європейських стандартів життя.
Від професіоналізму і чесності кожного з вас, відношення до людей, вміння швидко і якісно приймати управлінські рішення, залежить рівень довіри до влади в цілому.
Маю глибоке переконання в тому, що спільними зусиллями ми побудуємо демократичну, соціально орієнтовану державу, зміцнимо міжнародний авторитет нашої країни та забезпечимо гідне життя кожного громадянина України.
Зичу  усім вам міцного здоров'я, миру, добробуту та нових здобутків!
 
 
З повагою
       Голова районної державної адміністрації Леонід Лобань
Детальніше

Тростянеччина запрошує відеоролик

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru
eskisehir escort escort izmit escort bursa ankara escort bayan samsun escort elazig escort bayan erzurum escort bayan