На головну

травня 2017

31 травня 2017

Відбулось засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

 • Edit
DSC0555031 травня 2017 року в приміщенні райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації В.Задорожного відбулось засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
Відповідно до порядку денного комісією розглянуто подання Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області  на отримання інформації для призначення (відновлення) виплати пенсії (щомісячного довічного грошового утримання)  внутрішньо переміщеним особам районі на одну особу.
Також  розглянуто подання управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації про призначення (відновлення) або відмову у призначенні (відновленні) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам щодо призначення щомісячної адресної допомоги за заявами, з якими звернулись 18 громадян. 
По зазначених питаннях комісією прийнято відповідне рішення.
 
 
Управління праці та соціальнго захисту населення райдержадміністрації
 
DSC05547
Детальніше

Відкритий районний турнір з малого футболу

 • Edit
DSC0555331 травня в смт Тростянець відбувся відкритий районний турнір з малого футболу серед юнаків 2004-2005 років народження, присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Організатор заходу – сектор з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.
У змаганнях взяли участь команди Тульчинського, Тростянецького районів та м. Балта.
Під час урочистого відкриття турніру з вітальним словом до учасників звернулися заступник голови районної державної адміністрації Віктор Задорожний та головний спеціаліст сектору з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Григорій Слободяник.
В результаті змагань І місце виборола команда футболістів Тульчинського району, ІІ – Тростянецького району, ІІІ – міста Балта.
Переможці та призери турніру нагороджені грамотами та кубками, кращі гравці – цінними подарунками.
 
DSC05556
DSC05561
 
Детальніше

Выйськова служба за контрактом

 • Edit

Контракт реклама в газету

Детальніше

Відбулось засідання «круглого столу»

 • Edit
IMG 079831 травня  2017 року на базі районного радіо відбулось засідання «круглого столу» присвяченого святкуванню Дня захисту дітей.
         Працівниками служби у справах дітей організовано засідання «круглого столу» на тему: «Як живеться дітям в сучасних сім’ях». В засіданні також прийняли участь працівники відділу освіти райдержадміністрації, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Тростянецької районної лікарні,  працівники поліції та міськрайонного сектору апробації.
         В ході засідання учасниками «круглого столу» обговорено питання святкування в Україні Дня захисту дітей, обов’язок  громадян захищати права дітей та здійснення заходів, щодо належного лікування, навчання, оздоровлення, виховання, проживання та розвитку дітей.
 
Служба у справах дітей райдержадміністрації
Детальніше

30 травня 2017

Відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення І Всеукраїнського фестивалю «Батозька битва»

 • Edit
       DSC0552530 травня голова районної державної адміністрації Леонід Лобань спільно з головою районної ради Людмилою Скапровською провели розширене засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення І Всеукраїнського фестивалю «Батозька битва», за участю сільських голів та керівників закладів культури району.
         Заступник голови райдержадміністрації Віктор Задорожний ознайомив присутніх з остаточною програмою фестивалю.
         Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Василь Дворський виступив з детальним сценарієм проведення запланованих  заходів фестивалю.
         Щодо підготовки та окремих організаційних питань фестивалю інформував Олександр Макух, Четвертинівський сільський голова.
         «Організовано безкоштовне підвезення з до с. Четвертинівка та у зворотному напрямку кожні півтори години з центру смт Тростянець» - повідомив Юрій Крилик, начальник відділу економіки райдержадміністрації.
         Голова райдержадміністрації Леонід Лобань закликав усіх присутніх докласти максимум зусиль до організації І Всеукраїнського фестивалю «Ботозька битва».
DSC05527
DSC05531
 
DSC05533
DSC05536
DSC05537
Детальніше

Коментар Президента щодо рішення Сенату Нідерландів про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

 • Edit
3aa26d7a8847943d8b6d2c51af2f07f5 1494452084 extra largeДорогі українці!
Щойно Сенат Королівства Нідерланди, верхня палата парламенту, схвалив рішення про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.
Шлях до цього виявився довгим і набагато складнішим, ніж ми уявляли собі на старті цього процесу. Чому так трапилось? Кремль, уражений хронічною українофобією, капостив нам на кожному кроці. Він використовував всі наявні ресурси: гроші, пропаганду, брехню, інтриги, розвідувальні структури і групи впливу. Йому підігрували антиєвропейські популістські сили всередині Євросоюзу, які використовували наявні бюрократичні зачіпки та витворювали нові. Все це робилося з єдиною метою – унеможливити ратифікацію Угоди, поховати її та, відповідно, - зупинити курс України на возз’єднання з нашою європейською родиною. 
Саме возз’єднання, бо історично ми були її частиною… До речі, з часів давньоукраїнського князя Ярослава Мудрого та його доньки-киянки Анни Ярославни, яку буквально вчора Путін намагався на очах всієї Європи викрасти до російської історії.
Всі ви знаєте, що на фініші процес ратифікації пригальмувався в Нідерландах. Історична для нас угода виявилася під реальною загрозою. До останнього моменту вся дипломатична команда країни боролася за те, щоб зірки на європейському небосхилі склалися сприятливо для України. В цьому нас підтримували і нам допомагали наші європейські партнери.
Щиро дякую за підтримку своєму другові Прем’єр-міністру Марку Рютте, нідерландському Уряду, Національним Зборам, Сенату. Від імені Українського народу дякую громадянам Нідерландів, які під час нещодавніх виборів в масі своїй не підтримали антиєвропейську партію, а, натомість, делегували владу відповідальним проєвропейським силам.
Після виборів в Австрії, Нідерландах, Франції завершення ратифікації Угоди про асоціацію з Україною закріпило позитивні тенденції до консолідації цих проєвропейських сил, які раніше мали певні проблеми внаслідок нідерландського референдуму та Брекзиту.
Єдиним фронтом ми отримали важливу перемогу. Єдиним фронтом ми відстояли Угоду про асоціацію, дорогу до якої три з половиною роки тому відкрили учасники Євромайдану та Революції Гідності.
Вже перший рік тимчасового застосування Угоди продемонстрував, наскільки високий потенціал вона має для України. Наш експорт до країн ЄС зріс майже на чверть (на 24,5%). Україна поступово інтегрується в європейську політику в багатьох сферах.
Набуття чинності Угоди про асоціацію, зона вільної торгівлі та безвізовий режим з ЄС, який стартує рівно за десять днів, - це є надзвичайно важливі кроки на нашому шляху до Об’єднаної Європи.
Ми твердо налаштовані йти до нашої стратегічної мети. Це гарантія нашої свободи, незалежності та територіальної цілісності. Європа – це наш цивілізаційний вибір.
Найближчим часом Нідерланди передадуть ратифікаційну грамоту до Брюсселю. А далі Рада Європейського Союзу своїм спеціальним рішенням запустить виконання Угоди про асоціацію з ЄС на повну проектну потужність.
Слава Європі!
Слава Україні!
Детальніше

«Зустріч поколінь» у Демківській СЗШ І-ІІ ступенів

 • Edit
228 травня 2017 року в Демківській СЗШ І-ІІ ступенів було проведено свято «Зустріч поколінь», яке співпало із 90-річчям школи. На захід було запрошено начальника відділу освіти Ольгу Ільченко, директора ДПДГ «Олександрівське» Андрія Тучика,  Олександрівського сільського голову Тетяну Ясенчук, випускників всіх поколінь, пенсіонерів працівників школи, учнів та їх батьків, жителів села.
         Із вітальними словами, побажаннями розквіту, натхнення, хорошої долі та нових звершень до учасників свята звертались Тетяна Ясенчук, сільський голова, а також випускники школи (Налисник О.Я., Бурмій Т.В., Мельник О.В., Сабатович С.Г).
Вражав своєю милозвучністю духовий оркестр. Художні номери виконували учні школи та випускники різних поколінь. 11 пенсіонерів працівників школи привітали подарунками.
Хвилиною мовчання  вшановано пам'ять загиблого випускника школи, учасника бойових дій Куйбіди В.В.
Свято було організоване спільно вчителями та випускниками різних поколінь.
 
3
4
 
5
Безымянный
Детальніше

29 травня 2017

Тростянецька дитяча музична школа 50 – річчя

 • Edit
DSC0550626  травня    2017  року  Тростянецька  дитяча  музична  школа  святкувала   50 – річний  ювілей.
На святковому заході були присутні голова районної державної адміністрації Леонід Лобань, голова районної ради Людмила Скапровська, селищний голова Людмила Червонецька, ветерани музичної школи та інші.
Голова райдержадміністрації Леонід Лобань звернувся до учасників свята із привітальною промовою та  вручив директору музичної школи Миколі Савченку грамоту від народного депутата України Миколи Кучера.
Також колективу Тростянецької дитячої музичної школи вручено грошовий сертифікат Тростянецької районної державної адміністрації та Тростянецької районної ради. Усіх викладачів та працівників музичної школи нагороджено грамотами різних рівнів.
По завершенню урочистої частини усі гості свята мали можливість насолодитись чудовим концертом, який підготували учні та випускники Тростянецької дитячої музичної школи.
 
DSC05495
DSC05497
 
DSC05506
Детальніше

28 травня 2017

Центр надання адміністративних послуг при Тростянецькій районній державній адміністрації

 • Edit
ЛАСКАВО ПРОСИМО
ДО ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ПРИ ТРОСТЯНЕЦЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ !
 
prapor 
prapor  prapor  prapor  prapor  prapor

 Новый рисунок

Керівник Центру: БАЛУХАТИЙ Олександр Борисович
Адміністратор Центру: ТКАЧ Світлана Пантелеймонівна
Адміністратор Центру: БЕРЕЗЮК Олеся Вікторівна 
 
Місце знаходження :24300 Вінницька область Тростянецький район смт. Тростянець вул. Соборна ,37
 Контактний телефон, адреса електронної скриньки
(04343) 2-12-50 http://Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
офіційний сайт Тростянецької райдержадміністрації http://trostrda.gov.ua
 

Центр надання адміністративних послуг при Тростянецькій районній державній адміністрації  – це постійно діючий робочий орган, в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії з суб'єктами надання адміністративних послуг.

У Центрі надання адміністративних послуг створенні доступні і зручні умови для швидкого вирішення будь-яких проблем громадян, фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, забезпечення прозорості та відкритості розгляду звернень, запровадження сучасних форм надання послуг, що сприяє підвищенню рівня якості життя, унеможливлює будь - які корупційні діяння з боку посадових осіб адміністративних органів.

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ РОБОТИ

- доступність та зручність отримання послуг для всіх фізичних та юридичних осіб;
- рівність перед законом;
- організаційна єдність;
- відкритість та прозорість;
- зрозумілість процедур;
- оперативність та своєчасність у вирішенні питань;
- забезпечення доступу суб’єктів звернень до інформації про стан, хід та результати розгляду їх звернень.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ:

- організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;
- спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;
- забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора;

- запобігання корупції, ліквідація посередницьких послуг при наданні адміністративних послуг.

Детальніше

25 травня 2017

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті Детального плану території для будівництва бригади по вирощуванню курчат бройлерів №14 на території Ладижинської міської ради Вінницької області

 • Edit
Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №555 від 25.05.2011 року Тростянецька районна державна адміністрація інформує про початок процедури розгляду проекту Детального плану території для будівництва бригади по вирощуванню курчат бройлерів №14 на території Ладижинської міської ради Вінницької області.
Відповідно до вимог статті 6 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статей 8, 19 та 21, пункту 2 статті 20 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, керуючись пунктом 4.12. Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Мінрегіону України від 16.11.2011 року № 290, враховуючи розпорядження голови Тростянецької районної державної адміністрації від 17 серпня 2016 року № 193 “Про надання дозволу ТОВ “Вінницька птахофабрика” на розроблення детального плану території під будівництво внутрігосподарського об’єкту”, витяг з протоколу № 2 засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті будівництва, містобудування та архітектури Вінницької обласної державної адміністрації від 23.02.2017 року, розпорядженням голови Тростянецької районної державної адміністрації від 18 травня 2017 року № 125 “Про затведження детального плану території» затверджено Детальний план території для будівництва бригади по вирощуванню курчат-бройлерів № 14, на території Ладижинської міської ради Вінницької області, зі знятими зауваженнями та пропозиціями державних органів, що надавали висновки до проекту.
Проект зазначеної містобудівної документації розроблявся з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови земельної ділянки за межами населеного пункту з метою розміщення бригади по вирощуванню курчат бройлерів № 14 ТОВ «Вінницька птахофабрика».
До складу проекту «Детальний план території для будівництва бригади по вирощуванню курчат бройлерів №14 на території Ладижинської міської ради за межами населеного пункту» входять графічні та текстові матеріали.
В текстових матеріалах визначаються загальні вимоги до забудови та благоустрою і озеленення території; інженерного забезпечення, розміщення інженерних мереж споруд; транспортного обслуговування; містобудівні умови та обмеження земельних ділянок.
До графічних матеріалів входить Схема розташування ділянки, План існуючого використання території, Проектний план, Схема інженерних мереж, Транспортна схема, Схема планувальних обмежень.
У змісті Детального плану території визначені:
- оцінка існуючого стану (фізико-географічні та кліматичні та соціально-економічні та містобудівні умови;
- основні принципи планування та забудови території (архітектурно-планувальні рішення, об’ємно-планувальні рішення, опис технологічного процесу, режим роботи і фонди часу, потреба в трудових ресурсах, благоустрій);
- інженерне забезпечення;
- заходи щодо охорони навколишнього середовища;
- техніко-економічні показники:

Проект детального плану території розроблений ТОВ «Полтаваагропроект», архітектор Калініченко Аліна Вадимівна (кваліфікаційний сертифікат серія АА № 001446), на підставі Розпорядження Тростянецької РДА від 17.08.2016 року № 193 «Про надання дозволу ТОВ «Вінницька птахофабрика» на розроблення детального плану території під будівництво внутрішньогосподарського об’єкту».

Замовник містобудівної документації – Тростянецька районна державна адміністрація.

Фінансування робіт здійснювалося за кошти ТОВ «Вінницька птахофабрика».

З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту, можна ознайомитись у відділі містобудування та архітектури Тростянецької РДА за адресою: вул. Соборна, 37 кабінет _____ (тел. _____________) у понеділок та четвер з 14 до 17 години. Відповідальний за організацію ознайомлення матеріалів - начальник відділу містобудування та архітектури Тростянецької РДА, головний архітектор району – Поліщук Анатолій Васильович (тел. _______________ ).

У приміщенні офісу ТОВ «Вінницька птахофабрика» за адресою м.Ладижин, вул. Хлібозаводська, буд. 2-Б також можна ознайомитись з матеріалами Детального плану території для будівництва бригади по вирощуванню курчат бройлерів № 14 на території Ладижинської міської ради Вінницької області.

01

02

03

04

05

06 07

04 000

04 001

04 002

04 003

04 004

04 005

04 006

04 007

04 008

04 009

04 010

04 011

04 012

04 013

04 014

04 015

04 016

04 017

04 018

04 019

04 020

04 021

04 022

04 023

  

Детальніше

Тростянеччина запрошує відеоролик

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru
eskisehir escort escort izmit escort bursa ankara escort bayan samsun escort elazig escort bayan erzurum escort bayan