грудня 2016

31 грудня 2016

В Тростянці відбулося театралізоване свято «Зустрічаємо рік новий»

  • Edit

   IMG 966131 грудня 2016 року в смт Тростянець   на площі біля районного Будинку культури відбулося  театралізоване свято  «Зустрічаємо  рік  новий»».  

З новорічними та різдвяними святами Тростянчан та гостей містечка привітала Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька. Вітаючи присутніх на святі Людмила Іванівна зазначила, що за плечима залишається не простий 2016 рік.  Але з усією впевненістю хочеться  ствердити, що на місцевому рівні ми всі разом і кожен окремо на своєму місці робив все можливе: щоб була  стабільність, не сталося різного роду потрясінь у життєзабезпеченні містечка. Також  селищний голова подякувала всім небайдужим, хто долучився до реконструкції центральної площі селища,   відмітила наших мужніх волонтерів,які днями повернулись із зони АТО де відвідали 40 наших земляків- тростянчан, що охороняють наш спокій. На завершення виступу Людмила Іванівна побажала всім міцного здоров'я, величезного особистого щастя, благополуччя, невичерпної енергії, добра, миру, реалізації всіх планів, та  привітала квітами і цінним подарунком з 90-річним ювілеєм голову Тростянецької  районної організації ветеранів України- Миколу Мельника,який відзначає свій ювілей 1 січня.

    Гарними, щирими віншуваннями та запальними піснями вітали жителів смт Тростянця та гостей Дід Мороз, Снігуронька,Зима, казкові новорічні герої: Фіксики, Сніговичок, свинка Пеппа та аматори сцени. Завершилося дійство святковим  феєрверком.

 Свято відбулося  при підтримці Тростянецької селищної ради.

IMG 9657

IMG 9667

IMG 9668

IMG 9669

IMG 9670

IMG 9671

IMG 9675

IMG 9697

IMG 9698

IMG 9701

IMG 9702

IMG 9703

 

 

Детальніше

30 грудня 2016

Шановні земляки! Дорогі тростянчани!

  • Edit
044
 
Щиро вітаю  Вас з  Новим роком і Різдвом Христовим!

Новий рік – це яскраве, урочисте і веселе свято. Хай надія і віра в себе і свої сили надихає на здійснення найзаповітніших ваших мрій.
Рік, що минає, залишив по собі помітну віху в житті кожної  людини, кожного жителя нашого району, він увійде як в історію України, так і  історію нашого краю,  кожної  територіальної  громади, як рік кардинальних змін та перетворень,  рік боротьби за територіальну цілісність і незалежність нашої держави.
      Проводжаючи минулий рік, хочу сказати Вам, дорогі земляки, слова особливої вдячності та шани за працьовитість і оптимізм, за розуміння та підтримку, за все, що ми зуміли зробити разом з вами.
Новий рік має стати часом реалізації реформ, надзвичайно важливих для подальшого розвитку України. Їхній успіх залежить від нашої витримки, порозуміння, злагоди й довіри в суспільстві.
     І  не зважаючи на труднощі й проблеми,  нехай незмінними залишаться у нашому житті такі цінності, як людська гідність, патріотизм, честь, любов, дружба, співчуття і віра у щасливе майбутнє.
Нехай збудеться все задумане, а 2017 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити.
 Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному любові та віри в себе і в процвітання нашої країни. Подаруємо найдорожче, найцінніше – любов і тепло наших сердець, увагу і турботу наших близьких, аби в новому році щасливих людей стало більше.
Бажаю всім вам, аби новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні.
Успіхів вам, щастя і благополуччя!
З Новим роком та Різдвом Христовим!
 
 З повагою
 
Голова Тростянецької
райдержадміністрації                                                     Леонід ЛОБАНЬ          

Детальніше

29 грудня 2016

Передноворічні вітання

  • Edit
DSC04051З Новим 2017 роком та різдвяними святами працівників Тростянецької районної державної адміністрації та районної ради привітав творчий колектив районного Будинку культури.
         Талановиті артисти, музиканти, Дід Мороз та Снігуронька разом зі щирими вітаннями подарували присутнім гарне музичне свято.
         Зі словами вдячності за завжди яскраві виступи, активну участь колективу РБК у всіх заходах району до вітань долучилися голова районної ради Людмила Скапровська та заступник голови райдержадміністрації Віктор Задорожний. 
 
DSC04049
DSC04050
 
DSC04054
DSC04056
Детальніше

27 грудня 2016

У Ілляшівці відбувся обласний турнір з рукопашного бою

  • Edit
DSC0403327 грудня 2016 року голова Тростянецької райдержадміністрації Леонід Лобань побував на обласному турнірові з рукопашного бою на честь прп. Іллі Муромця,який відбувся на базі Ілляшівської СЗШ І-ІІІст. Леонід Іванович привітав всіх учасників турніру,побажав перемоги та подякував настоятелю Церкви Різдва Пресятої Богородиці села Ілляшівки - протоієрею Андрієві Ковалю  за організацію турніру, активну громадську позицію у вихованні підростаючого покоління.
 
DSC04031
DSC04032
DSC04034
DSC04035
DSC04036
DSC04037
DSC04039
 
Детальніше

Громадська рада при Тростянецькій райдержадміністрації проводить набір Інститутів громадянського суспільства в роботі ради на період 2017-2019 роки.

  • Edit

10

ОГОЛОШЕННЯ

       Громадська рада при Тростянецькій райдержадміністрації  проводить набір Інститутів громадянського суспільства в роботі ради на період 2017-2019 роки.
   Прийом документів проводиться відділом організаційної,інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Тростянецької райдержадміністрації з 20 грудня 2016 року по 15 січня 2017 року.
Довідки за телефоном :2-20-83,(контактна особа Мартошенко Тетяна Миколаївна)
         Перелік документів для участі в установчих зборах :
       заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
До заяви додаються:
рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;
біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;
копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;
інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;
інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності);
відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.
Детальніше

26 грудня 2016

26 грудня проведено чергове засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

  • Edit
DSC04024   26 грудня 2016 року відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення .В засіданні прийняв участь голова райдержадміністрації Леонід Лобань.  Робочою групою було розглянуто такі питання порядку денного:
    1. Про хід оформлення трудових відносин між адміністрацією (фізичними особами-підприємцями) та найманими працівниками за матеріалами рейду-дослідження від  16,21 та 22 грудня 2016 року,інформував Поліщук Іван Васильович - заступник начальника-начальник Тростянецького відділення Гайсинської об’єднаної державної податкової інспекції та особи-підприємці в яких проводилися перевірки.
  2. Внесення пропозицій членами комісії по проведенню рейдів досліджень суб’єктів господарювання. (Правомірність оформлення цивільно-правових договорів в сфері торгівлі).
За результатами роботи було прийнято рішення:
    Управлінню праці та соціального захисту населення та Тростянецького відділення Гайсинської об’єднаної державної податкової інспекції  здійснювати контроль по оформленню найманої праці у фізичних осіб-підприємців постійно.
  Рекомендувати  фізичним особам-підприємцям оформити трудові відносини з найманими працівниками.
 
DSC04025
DSC04026
 
DSC04028
Детальніше

Відбулася загальна апаратна нарада.

  • Edit
DSC0401426 грудня 2016 року голова Тростянецької райдержадміністрації Леонід Лобань  провів загальну апаратну  нараду за участі голови районної ради Людмили Скапровської, заступників, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації,  центральних органів виконавчої влади ,комунальних установ, підприємств та засобів масової інформації. На порядку денному було розглянуто такі питання:
Про підсумки роботи сектору з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації за 2016 рік та завдання на 2017 рік,інформував  Володимир Загалило- завідувач  сектору з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації,який у своєму виступі зазначив, що  сектор з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації планував і проводив свою роботу згідно розробленого плану основних заходів підготовки ЦЗ району на 2016 рік, затверджений головою райдержадміністрації 16.02.2016 року.Основним завданням сектору є стале функціонування місцевої ланки територіальної підсистеми Єдиної державної системи і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, розроблення і реалізація заходів щодо підвищення готовності сил ЦЗ, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та їх наслідків.
      Діяльність районної ланки характеризує робота комісії з питань ТЕБ та НС, утворена розпорядженням голови РДА від 28.09.2015 р. №187 зі змінами та доповненнями.
    За даний період  підготовлено і проведено 5 засідань комісії з питань ТЕБ та НС на яких розглядались питання, пов’язані з швидким реагуванням на ті ситуації, які складались в районі.      Для покращення роботи спеціалізованих служб району надавалась практична допомога службі оповіщення і зв’язку, комунально-технічній службі, протипожежній службі, інженерній, службі матеріально - технічного забезпечення.
     Проводилося обстеження захисних споруд цивільного захисту району, складено відповідні акти обстеження. Проведено інвентаризацію захисних споруд - 9 ( із 28 ПРУ).
      Згідно плану проводився День цивільного захисту в загально-освітніх школах району, де учні показали майстерність в наданні першої необхідної допомоги і правила поведінки при виникненні НС.
      Протягом  6-7 червня поточного року  в районі проведено командно-штабні навчання спеціалізованих служб цивільного захисту на тему: «Переведення цивільного захисту району з мирного на воєнний стан. Захист населення і територій району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.»
         За 11 місяців 2016 року в районі виникло 29 пожеж. З 29 пожеж - 25 в сільській місцевості, матеріальні збитки становить 976 тис. грн., під час яких загинуло 2 людини.      Основними причинами пожеж у 2016році стали:
-          необережне поводження з вогнем, електромережа та електроприлади, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.
       Дані причини пожеж свідчать про те, що виконкоми сільських, селищної рад не достатньо займаються питаннями організації та перевірки протипожежного стану будинків та підсобних будівель громадян, особливо осіб похилого віку, багатодітних сімей та осіб, так званої «груп ризику».
        Проведено службою відпрацювання 27-населених пунктів відповідно до графіка та 5 населених пунктів де мали місце загибелі людей.  Щодо питань оборонної роботи,то відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 14.12.2015р.№ 244 « Про підвищення готовності до проведення на території району заходів часткової мобілізації»,  відповідно до затвердженого графіку проводилась перевірка стану військового обліку і бронювання військовозобов’язаних по сільських , селищної рад, забезпечено безперебійну роботу позаштатної військово-лікарської комісії при районному військовому комісаріаті. Приймав участь на  нарадах з головами селищної, сільських рад по питаннях виконання плану призову на строкову та контрактну службу,  в роботі призивної комісії Тростянецького ОРВК.
     Приймалися щоквартально спільні рішення військового комісара Тростянецького ОРВК та голови райдержадміністрації на організацію виконання заходів щодо комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом. ( Направлено 3 військовослужбовця на контрактну службу при плані - 26).
        Сектор  тісно співпрацював з правоохоронними органами  для вжиття працівниками відділення поліції та прокуратури організаційних та практичних заходів спрямовані на посилення протидії злочинності, збереження контролю за криміногенною ситуацією в районі, збереженню стабільної оперативної обстановки та досягнення позитивної динаміки по розкриттю кримінальних правопорушень.
      Приймав участь у проведені  нарад в органах прокуратури по питаннях забезпечення правопорядку на території району. Також налагоджено тісну співпрацю з волонтерами району.
     Впродовж  2016року   робота сектору була спрямована на:
      -  підготовку  матеріалів для роботи консультаційних пунктів з питань цивільного захисту в кожному з населених  пунктів;
      - питаннями організації роботи і розроблення документів для Тростянецького ОРВК
      - перевірку системи оповіщення апаратури П-164, перевірка доходження сигналу до низових ланок населених пунктів зони катастрофічного затоплення;
       - надання допомоги керівникам органів місцевого самоврядування в питаннях цивільного захисту,
2.Про підсумки роботи управління Держпродспоживслужби в Тростянецькому районі за 2016 рік та завдання на 2017 рік,інформував в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Тростянецькому районі-Олег Білик,який зазначив,що     Відповідно Постанови КМУ від 15.12.2015 року № 1092 «Про утворення територіальних органів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів» та наказу Держветфітослужби України від 10.01.2016 року №36 «Про реорганізацію територіальних органів Державної ветеринарної та фітосанітарної служби» проведено реорганізацію управління ветеринарної медицини у Тростянецькому районі шляхом приєднання до управління Держпродспоживслужби в Тростянецькому районі. Відповідно до розпорядження кабінету міністрів України від 6 квітня № 260-р Держпродспоживслужба офіційно розпочала роботу і приступила до виконання функцій.
Управління Держпродспоживслужби відповідно до покладених на нього завдань:
1) забезпечує охорону території, району від занесення збудників особливо небезпечних хвороб, включених до списку Міжнародного епізоотичного бюро (далі - МЕБ), з територій інших держав або карантинних зон;
2) здійснює державний нагляд (контроль) за:
тваринами, харчовими продуктами, іншими об’єктами санітарних заходів, пов’язаними з продуктами тваринного походження, ветеринарними препаратами, кормовими добавками, преміксами та кормами, а також потужностями, що використовуються для їх виробництва, переробки, зберігання та обігу;
проведенням ветеринарно-санітарної експертизи на потужностях, які використовуються для виробництва, переробки, зберігання та обігу тварин, харчових продуктів, а також на агропродовольчих ринках;
дотриманням законодавства щодо ідентифікації та реєстрації тварин;
3) забезпечує захист населення від хвороб, спільних для тварин і людей;
4) забезпечує у випадках, передбачених законом, своєчасне встановлення карантину в разі виникнення особливо небезпечних хвороб;
5) здійснює державний санітарно-епідеміологічний нагляд (контроль) за:
дотриманням санітарного законодавства;
додержанням підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності та громадянами державних санітарних норм і правил.
6) забезпечує проведення профілактичних і протиепідемічних заходів щодо охорони в межах компетенції території району від проникнення хвороб людей;
7) вживає у межах повноважень, передбачених законом, заходів щодо усунення порушень вимог закону і притягнення винних осіб до відповідальності.
8) здійснення в межах компетенції контролю за факторами середовища життєдіяльності людини, що мають шкідливий вплив на здоров’я населення.
В  своїй структурі управління Держпродспоживслужби в Тростянецькому районі має два відділи :
-          відділ  безпечності харчових продуктів та ветеринарії ;
-          відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.
Серед багатьох проблем, що вирішуються сьогодні, пріоритетом  залишається збереження здоров’я людей та забезпечення належних санітарно-епідемічних умов у всіх сферах нашої життєдіяльності. Важлива роль в цих питаннях відведена управлінню Держпродспоживслужби. Адже саме в її постійному полі зору - питання профілактики інфекційних  захворювань, запобігання впливу на здоров’я людей шкідливих факторів, турбота про безпеку та умови харчування,  навчання, проживання та відпочинку, формування здорового способу життя.
Специфіка служби така, що вимагає стану підвищеної готовності щодня. В поточному році  епідемічна ситуація в  районі не виходила з-під контролю  працівників.
Розпочався  зимовий період – це епідемічний сезон на грип та ГРВІ. Налагоджено взаэмообмін інформацією  з  лікувальною мережею, відділом освіти, райдержадміністрацією щодо захворюваності на грип, моніторингу відвідуваності  дитячих освітніх закладів.
Надається допомога органам влади в питаннях організації якісного водопостачання, благоустрою населених пунктів, попередження надзвичайних ситуацій, організацію профілактичної допомоги населенню та багатьох інших питань, які стосуються реалазації прав громадян на безпечні умови життя. Так, спеціалісти управління включались в склад робочих груп по обстеженнях  ринків, сільських водогонів населених пунктів району.Сьогодні можна відмітити  організацію  взаємодії  управління Держпродспоживслужби в Тростянецькому районі З ВСП «Тростянецький міжрайонний відділ лабораторних досліджень», який залучається для планових та позапланових обстежень об’єктів (здійснення  мікробіологічних  і санітарно  - хімічних досліджень).Управлінням Держпродспоживслужби в Тростянецькому районі забезпечується контроль за реалізацією живих свиней на ринках району. Допускаються до реалізації лише клінічно здорові свині з благополучної зони згідно ветеринарних документів. Проводиться розяснювальна робота серед субєктів господарювання, які займаються закупівлею та забоєм живих свиней.
Основні завдання служби району в 2017 році:
   1. Забезпечення стійкого епізоотичного благополуччя, виконання в повному обсязі плану протиепізоотичних заходів.
  2. Проведення діагностичних досліджень та профілактичних щеплень поголів’я  тварин індивідуального сектору до 1 травня 2017 року.
   3. Посилення державного ветеринарно-санітарного контроль та нагляду, а також вживання невичерпних заходів з метою недопущення занесення збудника АЧС на територію району.
  4. Виконання Програм основних заходів профілактики та боротьби зі сказом, лейкозом, туберкульозом, хворобою Ауески.
     5. Забезпечення контролю щодо проведення ідентифікації тварин.
   6. Здійснення заходів  по недопущенню   виникнення   спалахів  інфекційних захворювань і масових харчових   отруєнь  в  організованих колективах   та на епідемічно – важливих об’єктах
      7.  Попередження захворювань людей на зооантропонозні інфекції;
     8. Профілактика інфекційної захворюваності населення, пов’язаної з вживанням недоброякісної питної води;
  9. Попередження епідемічних ускладнень серед населення, пов’язаних із вживанням недоброякісних продуктів харчування;
     10. Охорона здоров’я дітей дошкільного віку від несприятливого впливу факторів навколишнього середовища в процесі виховання;
       11. Забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя на об’єктах підвищеного ризику;
    12. Попередження негативного впливу на стан школяра від нераціонального співвідношення навчального навантаження протягом  дня та тижня;
    13. Проведення цілеспрямованої роботи серед населення  з актуальних питань гігієни дітей і підлітків;
    В ході наради також виступив та поділився враженнями редактор районної газети «Тростянецькі вісті»,волонтер Анатолій Савченко,який щойно повернувся із зони АТО. Це була його 33 поїздка. «На передовій сьогодні небезпечно. Наша підтримка там потрібна»- сказав Анатолій Костянтинович,та закликав присутніх не бути байдужими і допомагати нашим воїнам.
Підводячи підсумки наради Леонід Іванович подякував всім керівникам служб за розуміння,тісну співпрацю,зокрема акцентував увагу на тому,що було багато зроблено на благо розвитку району,а також привітав з наступаючим Новим роком та побажав миру,добра здоров’я і всіх гараздів.
 
DSC04016
DSC04017
DSC04018
DSC04021
DSC04023
 
Детальніше

25 грудня 2016

Люди мають відчути конкретні зміни та побачити результати – Президент новообраним головам та депутатам об’єднаних громад

  • Edit
президент1Президент Петро Порошенко привітав новообраних голів та депутатів об’єднаних територіальних громад і наголосив, що виборці обирали не тих, хто красиво виголошує гасла і добре виступає на мітингах, а тих, хто зі знанням справи здатен робити повсякденну рутинну роботу із покращення життя місцевих громад. Люди голосували за тих, хто, закатавши рукава, відремонтує дорогу, простелить тротуар, поставить нові вікна в школі, залатає дах в ФАПі, збудує дитячий садок тощо.  

«Вітаю кожного з вас із заслуженою перемогою. Але, водночас, попереджаю про колосальну відповідальність. Для ваших громад не Президент, а саме ви є обличчям влади. І партії – також», - наголосив Президент під час відеозвернення до учасників Форуму новообраних голів та депутатів об’єднаних територіальних громад.  

Глава держави також звернув увагу, що доволі несподіваною виявилася висока явка громадян на цих виборах. Президент додав, що у виборчих технологіях існує закономірність, характерна для всього демократичного світу: чим нижче рівень влади, що обирається, тим менш активно люди голосують. Однак на цих виборах явка громадян виявилася значно вищою, ніж на загальнонаціональних місцевих виборах минулого року, а деінде - взагалі вийшла на рівень президентських чи парламентських виборів.

«Вибори стали свого роду міні-плебісцитом на підтримку децентралізації. Така активність виборців в купі з вашою перемогою демонструє, що люди не просто повірили в децентралізацію, а рішуче її підтримали. Вони зрозуміли, що передача повноважень та фінансових ресурсів на місця відповідає їхнім життєвим інтересам, бо це все дало можливість розпочати вирішувати застарілі проблеми, грошей на які бракувало протягом десятиліть. А тепер вони є», - зазначив Президент. Глава держави підкреслив, що 1744 менші громади наразі об’єдналися в 367 більші фінансово спроможні громади і це відкрило нові можливості для понад трьох мільйонів громадян, які там живуть.

Петро Порошенко зазначив, що за рік завдяки змінам до податкового та бюджетного законодавства надходження лише власних доходів місцевих бюджетів об’єднаних громад зросли більше ніж утричі. В цілому загальний фонд місцевих бюджетів збільшився ушестеро в порівнянні із надходженнями до бюджетів місцевих рад, які увійшли до складу об’єднань. «Це показники по тих громадах, які цього року вже працювали за новою моделлю. Привабливий приклад для наслідування тим, хто в сімнадцятому розпочне працювати за новими правилами. І для тих, хто все ще розмірковує, об'єднуватися чи залишатися на узбіччі прогресу», - наголосив Президент, додавши, що загалом по країні загальний фонд всіх місцевих бюджетів, тобто власні доходи та субвенції, зріс лише за рік в півтора рази.

Глава держави запевнив: «Реформа із децентралізації є однією з ключових, і ми будемо продовжувати її, забезпечуючи громади дієвими повноваженнями та реальними коштами. Наступного року наявні об’єднані місцеві громади отримають можливість використати близько дев’яти мільярдів гривень на важливі проекти – лікарні, дороги, котельні, тощо. Це те, що дає можливість перетворювати політику на технологію досягнення конкретних результатів, зрозумілих кожному». На порядку денному – розширення повноважень органів місцевого самоврядування в управлінні земельними ресурсами, зазначив він.

В той же час, за словами Президента, окремі політичні сили не полишають зусиль дестабілізувати ситуацію всередині країни, використовуючи для цього всі методи: від махрового популізму до псевдомасових протестів. «Але український народ вже добре розрізняє тих, хто готовий нести відповідальність за країну та робити реальні справи від популістів всіх кольорів - що з вилами, що з косами», - зазначив Глава держави.

Президент наголосив, що в економці та соціальній сфері найгірший період позаду, але відкотитися назад дуже легко, якщо допустити дестабілізацію. За його словами, попри всі складнощі і необхідність витрачати величезні ресурси - 5% ВВП - на безпеку та оборону, вдалося підняти мінімальну заробітну платню вдвічі, суттєво з нового року підвищити зарплату вчителям та лікарям, забезпечити програму будівництва доріг.

«Головне - аби люди на місцях відчули зміни в країні, отримали надію на краще життя і справедливість. Вони чекають від нас конкретних справ і результатів. Впевнений, що разом зможемо їх забезпечити. Ми – тут, ви – там, а результат – спільний», - підкреслив Президент.

Глава держави також привітав присутніх з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим.

Детальніше

Володимир Гройсман: Усі послуги держави мають надаватися дистанційно. Час, коли людина ходить за довідками, має залишитися в минулому

  • Edit
Премєр-міністр УкраїниПрем’єр-міністр України Володимир Гройсман у п'ятницю провів нараду за участю представників мобільних операторів щодо впровадження альтернативного методу електронної ідентифікації – MobileID.
Учасники наради обговорили перспективи запровадження технології в Україні та необхідні для цього законодавчі рішення. Представники мобільних операторів презентували результати пілотного проекту запровадження технології MobileID.
"Ідентифікатор має дати дистанційність, прозорість і якісний сервіс, чого б це не стосувалося – банк, лікарня, освіта, соціальна допомога, державна послуга – земля, будівництво, або щось інше. Людина має у своєму мобільному телефоні отримати можливості для того, щоб замовити і отримати послугу держави без контакту з чиновниками. Це буде величезний здобуток, у тому числі щодо боротьби з хабарництвом", - підкреслив Володимир Гройсман.
"В принципі, я вважаю, що все має бути дистанційно. Абсолютно все. Коли людина ходить за якимись довідками, це має залишитися в минулому", - переконаний Прем’єр-міністр.
За його словами, Україна має величезні перспективи розвитку та упровадження електронних технологій, які б дозволили людям отримувати максимально якісні послуги.
"Маємо будувати необхідні сервіси для людей, щоб вони мінімально контактували з чиновниками. Взагалі все, що стосується послуг - державних, адміністративних, комерційних - нам потрібно це робити якомога швидше, дистанційно і якісно", - зауважив Глава Уряду на початку зустрічі.
У цьому контексті Прем’єр-міністр нагадав, що Урядом було запроваджено електронну систему публічних закупівель ProZorro, відкриваються державні реєстри, вводяться ID-карти замість паспортів.
Володимир Гройсман також наголосив, що необхідно забезпечити правову підтримку як на рівні законодавства, так і урядових рішень, щоб створити правові можливості для реалізації рішень та розвитку напрямку нових технологій.
У цьому контексті він запевнив у готовності Уряду формувати пакет необхідних законодавчих ініціатив, що дадуть "можливість компаніям почати реалізовувати питання мобільної ідентифікації, яка є ключем для розвитку подальших продуктів".
Він також закликав усіх мобільних операторів до створення ідентичної системи, що буде однаково зрозуміло функціонувати по відношенню до користувача.
Окремо Прем’єр-міністр підняв на нараді питання, що отримав на зустрічі зі студентами Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» раніше у п'ятницю про перспективи запровадження технології 3G у київському метро. Було домовлено, що мобільні оператори розглянуть можливості реалізації такої інновації та повідомлять про результати у четвер.
У нараді взяли участь керівники провідних українських мобільних операторів – ПрАТ "Київстар",ПрАТ "МТС Україна" (Vodafone), ТОВ "Лайфсел", керівництво Державного агентства з питань електронного урядування, Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації, представники Міністерства юстиції, Мініcтерства економічного розвитку і торгівлі України.
Детальніше

23 грудня 2016

Коментар Президента Петра Порошенка щодо запровадження режиму припинення вогню на Донбасі

  • Edit
ebabbfe7f95d5b2ef6554893f1b6bc52 1482508158 extra largeВітаю досягнення у рамках Тристоронньої контактної групи, у відповідь на мою ініціативу, домовленості щодо впровадження додаткових заходів зі встановлення сталого та безстрокового режиму всеохоплюючого припинення вогню починаючи з 00 годин 24 грудня 2016 року.
Розраховую, що завдяки цим заходам, які реалізовуватимуться напередодні новорічних та різдвяних свят, режим припинення вогню на Донбасі набуде постійного характеру.
Україна підтверджує готовність виконати як цю, так і інші Мінські домовленості.
Закликаю Росію забезпечити неухильне дотримання режиму припинення вогню, а також імплементацію інших домовленостей, зокрема щодо невідкладного звільнення заручників та незаконно утримуваних осіб, у тому числі на російській території.
Детальніше
Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru
Герб України                       
                               ТРОСТЯНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ                                             
             24300 Україна Вінницька область Тростянецький район   
             смт Тростянець вул. Соборна буд. 37 тел. (04343) 2-22-05, 2-23-64

факс (04343) 2-21-45 Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Герб Тростянця

eskisehir escort escort izmit escort bursa ankara escort bayan samsun escort elazig escort bayan erzurum escort bayan