На головну

жовтня 2016

31 жовтня 2016

Уряд ініціює з наступного року підвищення мінімальної зарплати українцям до 3200 гривень

  • Edit
 Без названияВперше за роки незалежності розмір мінімальної зарплати зрівняється з прожитковим мінімумом для працездатних осіб. Відзначає коментуючи ініціативу Уряду голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій.  «У вересні 2015 року після чергового підвищення соцстандартів мінімальна зарплата складала лише 47,3% прожиткового мінімуму, у травні 2016-го – 47,7%. Якщо у січні 2014 р. співвідношення мінімальної та середньої заробітних плат становило 38,5 %, то у травні 2016 р. – 29,1 %» - наголошує Валерій Коровій, -«За рекомендаціями Міжнародної організації праці таке співвідношення має становити не менше 50 %, в країнах ЄС – 60 %» - підкреслює посадовець.
Через мляве зростання соціальних стандартів все більше працюючих українців потрапляли за межу бідності, скоротились споживчі можливості населення. Саме тому Уряд запропонував Верховній Раді розглянути три новації. По-перше, одразу вдвічі підвищити мінімальну зарплату. По-друге, встановити тарифний розряд єдиної тарифної сітки у розмірі 1600 грн. По-третє, скасувати прив’язку розрахунку посадових окладів до мінімальної зарплати. Таким чином прибирається ситуація встановлення невиправдано високих зарплат для деяких груп держслужбовців та відновлюється соціальна справедливість.
Детальніше

Оздоровлення дітей і підлітків області влітку 2016 року

  • Edit
organizacija-vidpochinku-ditej-i-pidlitkiv 2За даними Головного управління статистики у Вінницькій області на Вінниччині з метою забезпечення повноцінного відпочинку та оздоровлення було організовано функціонування  258 дитячих закладів, що на 6% більше, ніж влітку минулого року.
Загалом за літній сезон 2016 року дитячими закладами оздоровлення та відпочинку області оздоровлено 26,7 тис. осіб, що становить 17% від загальної кількості дітей 7-16 років. Серед оздоровлених дітей понад 0,6 тис. прибули з інших регіонів України.
Влітку 2016р. відпочило в позаміських закладах оздоровлення – 6,2 тис. осіб, а у закладах  оздоровлення санаторного типу – 1,7 тис.
Аби літні канікули запам’яталися цікавими й різноманітними подіями, для відпочинку дітей при школах було організовано 238 таборів з денним перебуванням, де провели своє дозвілля більше  18 тис. школярів, або 69% від загальної кількості оздоровлених дітей.
Відпочинок та оздоровлення  дітей  в  області  забезпечували 5,9 тис.  працівників дитячих закладів, з яких 65% складають педагоги-вихователі, 18% –  адміністративно-господарський персонал, 12% – працівники кухні, 5% – медичні фахівці.
За останні роки особливої гостроти набула проблема оздоровлення дітей соціально незахищених категорій.
Влітку цього року було оздоровлено 5,9 тис. дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, 1,3 тис. дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій, 1,1 тис. дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, 0,5 тис. дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи та 0,3 тис. дітей-інвалідів.
Середня вартість одного людино-дня перебування дитини у закладах відпочинку становила 18 грн, у закладах оздоровлення – 158 грн.
 
Підготовлено відділом статистики у Тростянецькому районі
Детальніше

30 жовтня – День автомобіліста і дорожника

  • Edit
dalnoboyshhik-620x388Автомобілі дозволяють нам швидко пересуватися, встигати вчасно в потрібні місця, доставляти будь-які вантажі в різні куточки країни та подорожувати. Завдяки своїй мобільності, доступності автомобільний транспорт є лідером на ринку вантажних та пасажирських перевезень області.
Серед підприємств-юридичних осіб Вінницької області, які займаються наданням послуг автомобільних перевезень, левову частину (70,9%) здійснюють автомобільні вантажні перевезення, 29,1% – пасажирські перевезення.
За січень–вересень 2016р. підприємствами автомобільного транспорту (з урахуванням перевезень фізичними особами-підприємцями) доставлено споживачам 3,0 млн.т вантажів, що становить 20% від загальнообласних обсягів вантажних перевезень усіма видами транспорту. За цей період виконано вантажооборот в обсязі 701 млн.ткм.
Обсяги пасажирських перевезень автобусами січень–вересень 2016 року становили 61,2 млн. осіб, що на 7% менше січня–вересня 2015 року.
По обсягах перевезених пасажирів автобусами та пасажирообороту область займає відповідно 8 та 9 позицію серед регіонів України, по темпах зростання обсягів пасажирських автоперевезень та пасажирообороту – 11 та 7  місця відповідно.
Автомобільні дороги – це важлива складова загальної транспортної системи області. Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян.
Вінницька область, як і в минулі роки, має одну з найбільших протяжностей автодоріг загального користування – 9,5 тис.км. Це 2 місце серед регіонів України. Щільність автомобільних доріг з твердим покриттям на 1000 кв.км території по Вінницькій області становить 277 км, що вище, ніж в цілому по країні та в інших областях. По цьому показнику область посідає п’яте місце серед регіонів України.
* * * * *
Щиро вітаємо всіх працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства з професійним святом. Бажаємо міцного здоров’я, родинного благополуччя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, подальшої успішної та безаварійної роботи!
Нехай усі дороги будуть рівними і ведуть до успіху!
 
Підготовлено відділом статистики у Тростянецькому районі
Детальніше

28 жовтня 2016

З Днем працівників автомобільного транспорту

  • Edit

День автомобілістаШановні працівники автомобільного транспорту
 і дорожнього господарства Тростянецького краю!
З нагоди вашого професійного свята прийміть щирі вітання та подяку за невтомну працю, завдяки якій світ стає ближчим для людини, а життя – більш комфортним та менш залежним від відстані й часу.
Кожна мить вашої роботи за кермом – це, можливо, врятоване життя, зустріч з рідними, реалізована мрія подорожувати!
Кожен пройдений маршрут – це своєчасне задоволення соціальних, економічних, гастрономічних, побутових, інших потреб мешканців різних населених пунктів.
Ритм сучасної людини вимагає щоденного користування послугами перевізників, що підтверджує зростання взаємозалежності між транспортною мережею і людством. Адже наше життя – це постійний, безперервний рух! Це  дорога, про утримання якої в належному технічному стані дбають професійні працівники Тростянецької дорожньо-ремонтної дільниці філії Тульчинської ДЕД. Звичайно, хочеться, щоб покриття наших доріг відповідало найкращим стандартам якості, а розвиток дорожньо-транспортної інфраструктури набув важливого значення для держави загалом.  Тому бажаю пріоритетної підтримки цій галузі на всіх рівнях!
І куди б не вели автошляхи кожного з вас – додому чи в дорогу, – хай вони будуть рівними, ваш транспортний засіб – вірним і надійним, учасники дорожнього руху – уважними й досвідченими, а життя – світлим та безпечним!
 
З повагою
 
                                                                      Голова районної державної адміністрації Леонід ЛОБАНЬ
Детальніше

До Дня визволення України від нацистських загарбників у Тростянці відбулось покладання квітів

  • Edit
DSC03371Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Є суд історії. Вже майже досконально вивчені всі масштаби цієї згубної війни. Її причини, її наслідки. Перемога. Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Це не можна описати простими словами. Складні формулювання так само не підійдуть. Не можна висловити те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті. Не можна висловити, але ми і не маємо права забути те, що розповідали нам свідки, які так чи інакше брали участь в цьому. Минає 72 роки з часів вигнання з України нацистських загарбників, але  рани кровоточать і досі, зберігаючи пам’ять про подвиги батьків і дідів.
Два роки Україна живе в стані неоголошеної війни.  Виконуючи свій військовий та громадянський  обов’язок, на сході України загинули наші земляки: Олександр Притика з смт Тростянця,Микола Мельник з с.Цибулівки, Олександр Черепаха з с.Скибинці, Володимир Куйбіда з с.Демківки.
  28 жовтня 2016 року в смт Тростянець з метою вшанування   героїчного   подвигу   і жертовності     Українського     народу    у    Другій    світовій війні, відбулось урочисте покладання квітів до Меморіалу загиблих воїнів.
    Вшанувати пам'ять прийшли голова Тростянецької райдержадміністрації Леонід Лобань, голова районної ради Людмила Скапровська,селищний голова Людмила Червонецька, голови територіальнимх громад району,   ветерани селища,представники установ і організацій трудових колективів, духовенства та громадськість.

   Присутні вшанували  хвилиною мовчання загиблих у Другій Світовій війні та героїв сьогодення ,і в знак пам`яті  поклали квіти до меморіалу.

DSC03365

Детальніше

27 жовтня 2016

28 жовтня День визволення України від нацистських загарбників

  • Edit
0128 жовтня 2016 року  о 09.00  годині відбудеться покладання вінків і квітів до  меморіалу загиблих воїнів  в смт Тростянець з нагоди відзначення 72-ї річниці визволення України  від нацистських загарбників.
 До участі в заходах запрошуються представники ветеранських організацій, громадських організацій, жителі й гості селища Тростянець
Детальніше

25 жовтня 2016

НЕДОПУСК ДО ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРКИ.

  • Edit
-проверки 1498ДФС України у листі від 14.09.2016 № 9679/М/99-99-13-04-02-14 повідомлено, що згідно з п. 81.2 ст. 81 Податкового кодексу у разі відмови у допуску посадових (службових) осіб контролюючого органу до проведення перевірки складається акт, який засвідчує факт відмови.
При цьому відмова платника податків від проведення перевірки за наявності законних підстав для її проведення, допуску посадових (службових) осіб контролюючого органу до проведення перевірки, а також вчинення будь-яких інших дій з метою уникнення проведення перевірки може бути підставою для вжиття контролюючими органами таких дій:
застосування арешту майна, відмінного від коштів, платника податків на підставі прийняття рішення керівником (заступником керівника) органу ДФС, обґрунтованість якого повинна бути перевірена судом протягом 96 год (ст. 94 Податкового кодексу);
звернення до адміністративного суду із позовом (поданням) про застосування арешту коштів на рахунках у банку платника податків, зокрема, щодо зупинення видаткових операцій (пп. 94.6.2 п. 94.6 ст. 94 цього Кодексу).
Водночас зазначено, що недопуск платником податків посадових осіб контролюючих органів до проведення документальної виїзної перевірки не позбавляє контролюючі органи права вжити заходів щодо організації та прийняття рішення про проведення документальної невиїзної перевірки такого платника, за умови наявності обставин для її проведення, визначених статтями 77 та 78 Податкового кодексу, та з дотриманням вимог щодо її організації відповідно до ст. 79 цього Кодексу.
ДЛЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА – ЛИШЕ ЗАГАЛЬНА СИСТЕМА ОПОДАТКУВАННЯ.
Фахівці Гайсинської ОДПІ нагадують, що відповідно до п.п. 3 п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники єдиного податку третьої групи (юридичні особи) – суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 5 мільйонів гривень.
При цьому п.п. 291.5.5 п. 291.5 ст. 291 ПКУ передбачено, що не можуть бути платниками єдиного податку третьої групи суб’єкти господарювання, у статутному капіталі яких сукупність часток, що належать юридичним особам, які не є платниками єдиного податку, дорівнює або перевищує 25 відсотків.
Відповідно до ст. ст. 63, 78 Господарського кодексу України (далі - ГКУ) комунальне підприємство – це підприємство, що діє на основі комунальної власності територіальної громади, утворюється органом, який є представником власника - відповідної територіальної громади і виконує його функції та майно якого закріплюється за ним на праві господарського відання або на праві оперативного управління.
Отже, єдиним засновником (учасником) комунальних підприємств є територіальна громада в особі уповноважених органів. Тобто їх частка у статутному фонді цих підприємств перевищує 25 відсотків.
Крім того, ст. 8 ГКУ передбачено, що держава, органи державної влади та органи місцевого самоврядування не є суб’єктами господарювання.
Таким чином, оскільки засновники комунальних підприємств не є суб’єктами господарювання і їх частка в цих підприємствах перевищує 25 відсотків, зазначені підприємства не можуть обрати третю групу платників єдиного податку.
Детальніше

В селі Нова Ободівка відбулося відкриття реконструйованої стели загиблим євреям під час Голокосту.

  • Edit
DSC03338      25 жовтня 2016 року в селі Нова Ободівка  відбувся мітинг-реквієм «Скорботна свічка пам’яті»  та відкриття реконструйованої стели загиблим євреям під час Голокосту. У заході взяли участь : заступник голови Тростянецької райдержадміністрації  Віктор Задорожний, заступник голови районної ради Іван Повидало,Новоободівський сільський голова Ніна Мороз,члени Міжнародної організації  «Християни за Ізраіль- Україна», голова Благодійного фонду Християни за Ізраіль-Україна- Кун Карлір, представники єврейської общини м.Бершадь, громадськість села та засоби масової інформації.
    Перед початком заходу делегація побувала в Новоободівському сільському Будинку культури, де відвідали кімнату-музей Олекси Новаківського. Потім переїхали до стели,де відбувся мітинг-реквієм. Відкрила  мітинг-реквієм Новоободівський сільський голова Ніна Мороз,яка сказала: «Сьогодні ми зібрались,щоб жертв нацизму,які 75 років тому,не з власної волі були пригнані в село Ободівку з Буковини та Бесарабії і знаходячись в нелюдських умовах проживання були приречені на смерть.11 тисяч євреїв за три роки пішли із життя в Ободівському гетто. І у 1990 році біля місця масових поховань євреїв вшановуючи пам'ять загиблих гетто було встановлено пам’ятник». Перед присутніми виступив заступник голови Тростянецької райдержадміністрації  Віктор Задорожний,який відмітив,що ми не маємо права на забуття,повинні пам’ятати про ту страшну трагедію єврейського народу,щоб подібні злочини більше не повторялись. Історичний екскурс в події тих часів провела директор Ободівського краєзнавчого музею Ольга Кучер. Голова ради ветеранів села Ободівки Емілія Мазурик поділилась своїми спогадами  про родії тих часів. Також виступив  голова Благодійного фонду « Християни за Ізраіль-Україна»  Кун Карлір,який зазначив,що що Благодійний фонд «Християни за Ізраїль» частково долучились до реставрації монумента. Трагедія Голокосту завжди буде залишатись в нашій пам’яті .
 
      По завершенню мітингу-реквієму «Скорботна свічка пам’яті»  присутні вшанували загиблих під час Голокосту хвилиною мовчання і поклали квіти до пам’ятника .
 
      Також варто зазначити,що ремонт монументу було проведено на кошти ободівчан, але вже жителів Ізраїлю, Америки та Німеччини:  Юхим Гурвіц, Юхим Бєловський, Йосиф Шостак, Наум Землянський, Пилип Баланівський, Сельма Цибульська, Фіра Фудельман, Нюся Штульберг, Марик Фудельман, Самі Зіцер, Єва Зіцер, Юхим Шнайдерман, Григорій Шаргородський, Неля Шнайдерман, Захар Шнайдерман, Дора Корінь, Раїса Гройзен, Михаїл Найдер, Олена Гайдей, Петро Лемперт, Леонід Рябий, Майя Найдер, Іда Александровська, Клара Шаргородська, Олександр Гонтмахер ,які внесли свої посильні вклади і  втілили мрію у реальність.Стела та територія біля неї набули нового вигляду.За рахунок міжнародної організації «Християни за Ізраїль – Україна» було пофарбовано парапет навколо території пам’ятника  і зроблено вимощення з фронтальної  сторони.
 
DSC03339
DSC03340
DSC03342
DSC03343
DSC03344
DSC03345
DSC03346
DSC03347
DSC03351
DSC03354
DSC03355
DSC03357
DSC03360
DSC03362
Детальніше

Тростянеччина запрошує відеоролик

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru
eskisehir escort escort izmit escort bursa ankara escort bayan samsun escort elazig escort bayan erzurum escort bayan