серпня 2016

31 серпня 2016

Привітання голови районної державної адміністрації та голови районної ради з Днем знань та початком нового навчального року

  • Edit
shkolnikam-pokazhut-patrioticheskiy-multikШановні учні, вчителі, батьки!
Щиро вітаємо Вас з початком нового начального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів.
Перший день осені завжди особливий, адже попереду важливий період – час навчання. А здобуті в школі знання  - це той компас, який допоможе орієнтуватися в океані життя.
Школа завжди була храмом думки, людяності і натхнення. Освітня галузь нині виходить на передові позиції в суспільному житті держави. Освіта – це та сфера діяльності, яка включає в себе третину населення. Вона зміцнює авторитет нашої держави.
Цього дня вперше сядуть за парти і помандрують країною знань 326 першокласників району. Віднині для них багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший шкільний підручник, перший учитель. Бажаємо їм бути допитливими, активними і не боятися труднощів.
А ось для одинадцятикласників свято знань сповнене теплого щему, адже воно буде останнім у рідній школі. Цьогорічний перший дзвоник сповістить вам, дорогі випускники, про початок фінішної прямої, яку ви маєте пройти з гідністю, аби накопиченого за всі роки знань вистачило для продовження навчання у вищій школі. Бажємо вам жаги ставати ще кращими, сильнішими та успішними людьми.
А вірним другом і порадником, мудрим наставником та помічником протягом усього навчання, звичайно є педагог! Тож бажаємо вам натхнення, творчої наснаги та нових здобутків на педагогічній ниві.
Здоров’я вам, тепла й любові!
З повагою
 
                 Голова районної                                Голва районної                                                
          держаної адміністрації                                      ради                                             
              Леонід ЛОБАНЬ                              Людмила СКАПРОВСЬКА                                       
 
 
    
 
Детальніше

31 серпня відбулося засідання протиепізоотичної комісії з питань недопущення розповсюдження захворювання на Африканську чуму свиней на території району

  • Edit
DSC02452Комісію проводив голова райдержадміністрації Леонід Лобань.
На комісію були запрошені голови селищної та сільських рад, керівники сільськогосподарських підприємств по вирощуванню свиней, а також директор ВП « Тростянецький колгоспний ринок райспоживспілки»             В. Ризун, начальник ДВСКН №5 Одеської регіональної служби регіонального ветеринарно – санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті Є. Тищенко, головний редактор редакції районної газети «Тростянецькі вісті» А. Савченко.
На порядок денний було винесено питання «Про заходи по недопущенню розповсюдження захворювання на Африканську чуму свиней на території району».
З даного питання інформував в. о. начальника управління Держпродспоживслужби у Тростянецькому районі О. Білик.
Відділ організаційної, інформаційної
діяльності та комунікацій з громадськістю
DSC02450DSC02449DSC02446
Детальніше

31 серпня відбулося засідання районної комісії по визначенню та відшкодуванню розмірів збитків власникам землі та землекористувачам на території району

  • Edit
DSC02441В ході засідання розглядалася заява про нарахування шкоди Державного підприємства «Бершадське лісове господарство», яке просить розрахувати на засіданні вищезгаданої районної комісії розмір завданої йому шкоди, внаслідок  самовільного використання земельної ділянки, яка відповідно до державного акту належить ДП «Бершадське лісове господарство».
   Районна комісія по визначенню та відшкодуванню розмірів збитків власникам землі та землекористувачам на території району , розглянувши подану заяву, пояснює наступне.
     Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 459/2011 затверджено Положення про Державну інспекцію сільського господарства України. Відповідно до пункту 4 згадано положення Держсільгоспінспекція України відповідно до покладених на неї завдань організовує та здійснює державний нагляд (контроль) у частині дотримання земельного законодавства, використання та охорони земель усіх категорій та форм власності.
      Відповідно до пункту 7 Методики визначення розміру шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 25 липня 2007 р. № 963, розрахунок    розміру    шкоди,   заподіяної   державі, територіальним  громадам внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок,   використання   земельних   ділянок   не   за   цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального   дозволу,   проводиться   Держекоінспекцією   та  її територіальними   органами   або   Держсільгоспінспекцією   та  її територіальними органами, а розміру шкоди, заподіяної юридичним та фізичним  особам, - територіальними органами Держсільгоспінспекції на  підставі  матеріалів  обстежень  земельних ділянок, проведених відповідно  до  Порядку  виконання  земельно-кадастрових  робіт та надання  послуг  на  платній  основі державними органами земельних ресурсів,  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1  листопада  2000  р.  № 1619.
В свою чергу, згідно з пунктом 3.1 зазначених Методичних рекомендацій, підставою для здійснення розрахунку розміру шкоди, заподіяної державі, територіальним громадам, юридичним чи фізичним особам внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу, є матеріали справи про адміністративне правопорушення, які підтверджують факт вчинення цього правопорушення, а саме: акт перевірки дотримання вимог земельного законодавства; протокол про адміністративне правопорушення; припис (з вимогою усунення порушення земельного законодавства); акт обстеження земельної ділянки.
Отже, підставою для здійснення розрахунку розміру шкоди, заподіяної державі або територіальній громаді внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, є зазначені документи в їх сукупності, оскільки саме вони можуть підтвердити сам факт самовільного зайняття земельної ділянки, розмір зайнятої ділянки та період часу, протягом якого вона використовується без належних правових підстав.
          Враховуючи вищевикладене, районна комісія  вирішила рекомендувати ДП «Бершадське лісове господарство» звернутись до Державної інспекції сільського господарства у Вінницькій області для здійснення контролю за використанням та охороною земель та встановленням порушень земельного законодавства.
 
Управління агропромислового розвитку
DSC02443
 
Детальніше

30 серпня було проведено педагогічну конфернцію

  • Edit
DSC0243430 серпня у районному Будинку культури вівідбулась чергова серпнева педагогічна конференція.
Конференцію розпочала Ольга Ільченко -  начальник відділу освіти  райдержадміністрації, привітала присутніх із початком нового навчального року і побажала  здоров’я, натхнення, плідної праці та нових звершень.
Леонід Лобань – голова райдержадміністрації звернувся до учасників конференції з промовою: «Шановні освітяни району, гості традиційної серпневої  педагогічної конференції! Щиро вітаю Вас з початком нового навчального року! Майбутнє України – в дітях. І ми повинні готувати їх до того, аби вони змогли це майбутнє творити, формувати позитивний імідж нашої незалежної держави та прославляти наш район. А тому якість освіти, створення належних умов для навчання дітей – питання стратегічного значення і водночас першочергове завдання влади. Тільки з освіченою та свідомою молоддю ми зможемо розбудовувати нашу державу. І складовою успіху на цьому шляху є модернізація освітнього процесу. За словами Президента України Петра Порошенка «реформа освіти є одним із головних напрямів «Стратегії реформ – 2020». Зокрема, на 12-му засіданні Національної ради реформ Президент України зазначив, що крім забезпечення обороноздатності держави, освіта є першим нашим пріоритетом, і в центрі нового закону «Про освіту» має бути Його Величність Вчитель, та наголосив на важливості відновлення престижу вчительської праці».
В ході проведення конференції учасниками було розглянуто та обговорено низку актуальний питань, які стосувались початку нового начального року.
 
Відділ організаційної, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації
DSC02415DSC02418DSC02420DSC02421DSC02422DSC02428DSC02430DSC02431
Детальніше

На Вінниччині посилять заходи щодо недопущення епідемії африканської чуми свиней

  • Edit
0 1Сьогодні під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Вінницькій ОДА.
В рамках засідання присутні обговорили питання посилення заходів , пов’язаних із захворюванням свиней на африканську чуму, спалах якої було зареєстровано 25 серпня в ФОП Подоляк О.В. (смт. Кирнасівка Тульчинського району).
«Про заходи ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання африканської чуми свиней на території області» поінформував членів комісії начальник ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Григорій Сидорук. Він окреслив ситуацію у смт. Кирнасівка, станом на 30 серпня:
«Попередній діагноз наші спеціалісти встановили в неділю, в Києві він підтвердився. З 25 серпня загинуло 152 голови на фермі у фізичної особи- підприємця . 29 серпня ми знищили 356 голів безкровним методом і спалили туші та весь інвентар. Визначено зони для проведення необхідних карантинних заходів: так званий епізотичний осередок - безпосередньо ферма , карантинна зонна - все село Кирнасівка , а зона нагляду - весь Тульчинський район. В осередку поголів’я знищується, це ми вже зробили. Всі тварини на ФОП, що поряд з осередком , на території 4 гектарів найближчим часом ми заб’ємо на Тростянецькому м’ясокомбінаті під наглядом наших спеціалістів . М'ясо будемо використовувати на проварку . Це десь орієнтовно 500-600 голів свиней»,- зазначив начальник ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області.
Після обговорення, Державною надзвичайною протиепізоотичною комісією при Вінницькій ОДА було прийнято відповідне рішення та план заходів по ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання африканської чуми свиней в смт.Кирнасівка, Тульчинського району, Вінницької області.
Першочерговими визначено такі завдання: 
- Забезпечити ветеринарно-санітарний контроль за утриманням свинопоголів’я у свиногосподарствах незалежно від форми власності в тому числі шляхом проведення перевірок; 
- Здійснити заходи щодо унеможливлення проїзду дорогами, на яких відсутні ветеринарно-поліцейскі пости, авто та іншого транспорту, шляхом перекопування їх, або встановленням шлагбаума. 
- Клопотати перед департаментом фінансів облдержадміністрації про виділення коштів в сумі 156 240 грн. на здійснення протиепідемічних заходів;
- Забезпечити контроль за дотриманням всіма суб’єктами господарювання, незалежно від форми власності та підпорядкування, діяльність яких пов’язана з утриманням, забоєм та переробкою свиней та продукції з них, ветеринарно-санітарного законодавства, зокрема щодо «закритого» режиму роботи, в разі неможливості виконання, припиняти їх діяльність відповідно до діючого законодавства.
Підсумовуючи засідання, голова Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Вінницькій облдержадміністрації, перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації Андрій Гижко висловив подяку за оперативне реагування працівникам Держпродспоживслужби, управлінню ДСНС, голові Тульчинської РДА. «Наше завдання - не допустити паніки серед населення, проводити роз’яснення про те, що вірус АЧС не є небезпечним для людей. Тварин у домогосподарствах теж ніхто не буде знищувати, однак забій дозволяється здійснювати лише під наглядом ветеринарного лікаря»,- підкреслив він.
Після засідання комісії начальник ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Григорій Сидорук провів прес-конференцію для ЗМІ.
Він, зокрема, зазначив, що від сьогоднішнього дня починається 40-денний карантин у Тульчинському районі, який визначено зоною нагляду. Групи у складі місцевих депутатів, ветеринарних лікарів, працівників ДСНС будуть здійснювати подворові інспекційні обходи, оглядати тварин та проводити роз’яснювальну роботу в домогосподарствах.

Григорій Сидорук запевнив, що на даний час забирати свиней із домогосподарств для знищення немає підстав, оскільки не зафіксовано випадків загибелі тварин у господарів. Найнебезпечніший період – перших 10 днів карантину,тож працівники Держпродспоживслужби докладуть максимум зусиль, щоб не допустити розповсюдження захворювання африканської чуми свиней на території області.
Детальніше

30 серпня 2016

Засідання районної комісії щодо здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання

  • Edit
SAM 440729 серпня відбулося засідання районної комісії щодо здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання.
Провів засідання Віктор Задорожний – заступник голови райдержадміністрації, голова комісії.
Відповідно до порядку денного засідання було розглянуто питання про призначення щомісячної адресної допомоги особам, які звернулись до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації в серпні 2016 року.
Інфомувала – Таїсія Шаргородська – начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.
Розгляду підлягали заяви від внутрішньо переміщених осіб, які в черговий раз звернулись до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації щодо отримання щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово – комунальних послуг.
 
Управління праці та соціального захисту
населення райдержадміністрації
Детальніше

26 серпня 2016

В с. Глибочок відкрито нове відділення поштового зв'язку

  • Edit
DSC02343Бажаним та очікуваним для жителів с. Глибочок стало відкриття нового відділення поштового зв’язку , яке відбулось 26 серпня. Для жителів села відкриття стало справжнім святом. Відділення буде надавати весь спектр поштових послуг.
Під час урочистої церемонії відкриття місцевих жителів привітав голова райдержадміністрації Леонід Лобань: «Це неймовірний успіх! Завдяки спільним зусиллям ми зуміли відкрити це відділення поштового зв’язку. Хочеться сказати велике спасибі самим зв’язківцям, адже саме вони добилися того, щоб у с. Глибочок відкрилась повноцінна одиниця відділення.
Незважаючи  на виклики, які нам ставить доля, є та тверда віра в те, що  ми всі разом  зможемо їх подолати і зажити в процвітаючій європейській державі! Я сьогодні хочу привітати всіх жителів с. Глибочок з тим, що ви  зможете користуватись поштовими послугами у цьому оновленому відділі зв’язку. Нехай вам щастить!»
Також зі святом  жителів села привітали депутат обласної ради Геннадій Мазур, начальник центру поштового зв’язку №5 Любов Буновська, а також голова Глибочанської сільської ради Валентина Горбань.
DSC02370DSC02383DSC02387DSC02389DSC02399DSC02402DSC02404
Детальніше

Святкування 25 - ої річниці Дня Незалежності України

  • Edit
SAM 422325 – та річниця Незалежності України – це урочисте та незабутнє свято. Так в Тростянці 24 серпня відзначалось свято Дня  Незалежності України урочисто та незабутньо.
Святкові заходи розпочались о 12:00 з урочистого відкриття Дошки Пошани.
 Тростянецьку Дошку Пошани відкривали Алла Голенченко, голова первинної організації ветеранів України смт Тростянець та В’ячеслав  Соловей, мешканець с. Капустяни,  учасник АТО, призваний під час третьої хвилі часткової мобілізації, виконував  бойові завдання у таких населених пунктах як: Чернухіно, Нікишине, Малоорловка, Дебальцеве. 
З урочистою привітальною промовою виступила Людмила Скапровська, голова районної ради.
Святкові заходи продовжились урочистою ходою колони з учасників АТО  представників підприємств, установ та організацій району.
По завершенню урочистої ходи відбулось покладання квітів до меморіалу пам’яті. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів у зоні проведення антитерористичної операції та Героїв Небесної Сотні.
Керівництвом району було відвідано світлиці, які були  представлені кожною територіальною громадою.
Урочистості до 25-ої річниці Незалежності України розпочались о14:00 у районному будинку культури.
Леонід Лобань, голова райдержадміністрації привітав всіх присутніх зі святом: «Шановні учасники урочистого зібрання!Сьогодні ми святкуємо вже 25-ту річницю здійснення споконвічної мрії наших предків – бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі.25 роки тому утворилася нова держава: Верховна Рада УРСР проголосила Акт незалежності України. А сьогодні річницю української Незалежності відзначають українці у всьому світі. Тож сердечно вітаю усіх, кому небайдужа доля нашої держави, з Днем незалежності України. Висловлюю щирі побажання миру, добра, благополуччя. Переконаний: настане день, коли над пшеничними полями знову буде чисте голубе небо, а українці впевнено крокуватимуть спільно з європейськими держави».
З вітаннями до присутніх звернулися депутати обласної ради Геннадій Мазур та Лариса Білозір.
Відбулось вручення грамот обласної державної адміністрації та обласної ради, районної державної адміністрації та районної ради, а також свідоцтв про занесення на районну Дошку Пошани  за вагомий внесок у соціально – економічний, культурний розвиток Тростянецького району кращих  працівників, громадських діячів, трудові колективи району.
Святкові заходи в Тростянці тривали протягом дня, зокрема в районному будинку культури відбувався святковий концерт за участі  місцевих аматорських творчих колективів. Пізніше, о 16:00 на центральній площі розпочався святковий концерт  до Дня смт Тростянця,  де відбулось урочисте відкриття каскадного водограю. По завершенню концерту усім присутнім було подаровано святковий феєрверк та дискотеку. 
SAM 3855 SAM 3879 SAM 3882 SAM 3886 SAM 3887 SAM 3890 SAM 3892SAM 3893SAM 3894SAM 3895SAM 3896SAM 3899SAM 3909SAM 3912SAM 3921SAM 3928SAM 3930SAM 3931SAM 3938SAM 3948SAM 3953SAM 3961SAM 3976SAM 3979SAM 3990SAM 3995SAM 3999SAM 4001SAM 4005SAM 4009SAM 4020SAM 4033SAM 4041SAM 4056
 
Детальніше

Тростянеччина запрошує відеоролик

Відправити в DeliciousВідправити в DiggВідправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в StumbleuponВідправити в TechnoratiВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в BobrdobrВідправити в LiveinternetВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в VkcomВідправити в Yaru
eskisehir escort escort izmit escort bursa ankara escort bayan samsun escort elazig escort bayan erzurum escort bayan